Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 lis 2011, 12:20

Witam.

Aniu to jest moj mali wiol5@poczta.onet.pl, tez poprosze o wysłanie.

U nas dzisiaj noc kiepska, jeszcze ostatnio łózeczko nam sie rozpadło i musiałam zamienic na turystyczne, tyle dobrze ze tam sobie krzywdy nie zrobi,a tak zawsze albo sie uderzył w szczebelki albo mu noga czy reka utknęła :-D

Dawid jest obsypany z sliniaczka tak pod szyja, czy wasze dzieci tez tam sie wysypuja???
Marcel znowu podlapal katar :ico_noniewiem: do p-kola poszedl
te choroby to jest jakas masakra, zdrowka zycze :-)
młody zrobił na dzisiaj śpiewającą pobudkę o 4 rano, jeść nie chciał i śpiewał do 7. Ćwiczył chyba sto lat dla cioci :ico_oczko:
no fajnie, dobrze ze spiewał, anie płakał, bo moj to zawsze z rykiem sie budzi :ico_szoking:

markotka, mozliwe ze kaszel symuluje, mały aktorzyna :-D

JA tez dołanczam sie do zyczen :ico_tort: :ico_tort:


Dzis musze na jakies zakupy pojechac, bo lodowka swieci pustkami.

Ej dziewczyny te co nie karmia piersia, macie juz regularne miesiaczki??
Bo ja ostatnie trzy razy dostałam reguralnie co do dnia, a teraz nie mam, dopiero durgi dzien, ale jakos tak nie wiem czemu.
Brałam tabletki dopochwowe biodacyne, moze przez to.
A musze isc na kontrole do gina, no i nie wiem czy sie umowic na wizyte i na kiedy, bo nie wiem kiedy dostane okres, a przeciez nie pojde z miesiaczka do niego :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 lis 2011, 12:41

Dawid jest obsypany z sliniaczka tak pod szyja, czy wasze dzieci tez tam sie wysypuja???
U nas czasami wzdłuż brody właśnie od śliniaka coś wyskoczy.
Młody zamiast spać znowu śpiewa :ico_olaboga: a już myślałam że usnął.
bo moj to zawsze z rykiem sie budzi :ico_szoking:
To nie u nas. Mati jak się obudzi to nie kweknie, czasami bawi się cicho zwierzakami albo kólkami do wstawania, czasami pogada sobie. Jak mu się znudzi to wtedy cicho powie "e" i tyle. Pobudka z płaczem tylko jak go coś boli (dziąsła).
Ej dziewczyny te co nie karmia piersia, macie juz regularne miesiaczki??
U mnie przesunięcie to maks +/-2-3 dni, przed porodem też tak miałam. Jak brałaś tabletki to pewnie dlatego teraz się opóźnia.

Młody właśnie próbuje sięgnąć do swoich stóp siedząc na bujaczku :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2011, 12:49

dzieki dziewczyny

na 19 ide z mlodym do dermatologa, wiec do mamy albo na noc pojedziemy albo rano
ciekawa jestem co powie..
wczoraj zrobilam dzieciakom kilka zdjec jak sie bawili, potem zobaczylam co wyszlo i sie przerazilam :ico_noniewiem:
na zjeciach bardziej widac te jego czerwone oczka, jeszcze kilka plamek na buzce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-11-2011, 11:57 ]
troche poczytalam o pasozytach i tak sie zastanawiam, czy czegos nie podlapal w przedszkolu :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 lis 2011, 13:21

troche poczytalam o pasozytach i tak sie zastanawiam, czy czegos nie podlapal w przedszkolu :ico_noniewiem:
Masz na myśli owsiki? To drapałby się w okolicy odbytu i miałby nienaturalnie rozszerzone źrenice (w dzień tak jak w nocy) prawie nie będzie widać tęczówki. A może Marcel jest uczulony na pyłki grzybów i pleśni? bo teraz to najmocniej pyli.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 lis 2011, 14:20

Masz na myśli owsiki? To drapałby się w okolicy odbytu i miałby nienaturalnie rozszerzone źrenice (w dzień tak jak w nocy) prawie nie będzie widać tęczówki. A może Marcel jest uczulony na pyłki grzybów i pleśni? bo teraz to najmocniej pyli.
wiesz co m.in. chociaz akurat ei ma tych objawow co piszesz
naczytalam sie o roznych robalach :ico_noniewiem:
a na grzyby i plesnie mial teraz testy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 15:16

Dawid jest obsypany z sliniaczka tak pod szyja, czy wasze dzieci tez tam sie wysypuja???
nie,u nas śliczaniek do szyi przylega :ico_sorki:
Ej dziewczyny te co nie karmia piersia, macie juz regularne miesiaczki??
już chyba tak,teraz mam mieć 14 zobaczymy :ico_noniewiem: ogólnie ze 2-3 dni poślizgu jest
do gina umów się jak tylko @ dostaniesz bo pewnie terminu od razu nie będzie...więc zaraz po @ polecisz :ico_oczko:

emilia7895, to może zróbcie badania pod katem jakiś pasożytów?
To nie u nas. Mati jak się obudzi to nie kweknie, czasami bawi się cicho zwierzakami albo kólkami do wstawania, czasami pogada sobie. Jak mu się znudzi to wtedy cicho powie "e" i tyle. Pobudka z płaczem tylko jak go coś boli (dziąsła).
u nas właściwie też już bez płaczu w nocy się mała budzi,zazwyczaj jak ja wstaję do niej to ona już na brzuchu leży :-D a jak idę do niej już z butelką to mało nie wyskoczy z łóżeczka :ico_haha_01:

wiola85 już wysyłam książkę :ico_oczko:

[ Dodano: 10-11-2011, 14:18 ]
Milenka na drzemce od 14
zjadła znowu cały rosołek :ico_brawa_01:
w pokoju już porządek zrobiłam a w kuchni sprzątnę jak mała wstanie :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 lis 2011, 15:56

Hej Kobietki :)
Stawiam :ico_tort: i co tam która sobie życzy na urodzinki :ico_oczko:
Ależ mały daje mi ostatnio popalić to klękajcie narody... ostatnio złapałam fazę na sprzątanie i gotowanie i eksperymentuję :ico_haha_01: wczoraj zrobiłam placki ziemniaczane z serem... mniam mimo że nie lubię placków ziemniaczanych a ostatnio robiłam filet z kurczaczka w warzywach

Wiola ja jak zaczęłam miesiączkować 5 tygodni po porodzie tak cały czas mam regularnie

Ania
jak rosołek robisz dla małej???

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lis 2011, 16:01

Ania jak rosołek robisz dla małej???
teraz robiłam na wołowinie
więc gotowałam najpierw wołowinkę aż zobaczyłam że robi się miękke,potem do tego wrzuciłam marchew,pietruszkę,porę i gotowałam trochę,na koniec wrzuciłam makaron,jak wszystko się ugotowało,to potem trochę blenderem potraktowałam z mięskiem i trochę dodtaków a resztę widelcem podziobałam :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 lis 2011, 16:07

E to mała jusz nieźle musi przeżuwać :-D
Mój mały zrobił dziś protest na mleko zjadł tylko słoiczek i mleka ruszyć nie chciał, dobrze że słoik zjadł bo się martwiłam że się zagłodzi

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lis 2011, 16:22

Cześć dziewczynki :-)

Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was, a tu kilka stron do czytania :-)
idę zaraz z Młodym do fotografa- chcę mi zrobić kilka fajnych zdjęć , będą na ścianę w salonie :-)

Murchinson, dzięki :ico_sorki: ja dawałam mięska na oko, ale myślę ze więcej jak 10g nie podawałam :-) miłego weekendu u mamy i wszystkiego dobrego dla siostry :-)

markotka, Maksio też udawał kaszel, papugował po mnie :ico_haha_01: juz mu przeszlo :-)

Mariola_Larose, wszystkiego co najlepsze kochana :ico_prezent:

Wiola, a jak tam zdrówko Twoich chłopaków??nas śliniaczek nie obsypuje

Emilia, o pasożytach mao wiem, więc nie pomogę :ico_sorki: zdrówka dla Marcela :ico_sorki: i miłego weekendu u mamy :-)

Moja mama ma w sobotę imieniny i robi imprezkę, nie wiem co jej kupić :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość