Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

12 lis 2011, 12:21

Martusia30, na razie poobserwuję a na obiadek zupkę z marchewki dostanię z ryżem,bo kleiku mi nie ruszy :ico_noniewiem:
zdrówka dla męża i oby Haneczka bardziej nie podłapała :ico_sorki:
bo u dzieci to bardzo szybko się to rozkręca obserwuj małą i smaruj pupę sudokremem bo odparzenia lubią przy biegunkach dokuczyć ...oby szybko jej przeszło

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2011, 12:26

bo u dzieci to bardzo szybko się to rozkręca obserwuj małą i smaruj pupę sudokremem bo odparzenia lubią przy biegunkach dokuczyć ...oby szybko jej przeszło
:ico_sorki:
smaruję,bo już się lekko czerwieni pupka

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lis 2011, 13:54

Hejka!

Właśnie wróciłam z zakupów- odwiedziłam rossmann i też siatkę słoiczków przytahałam :ico_haha_01:
Później jedziemy do mojej mamy na imieninki, więc dzionek zleci. Mąż od rana sprząta nasz "ogród", choć to pobojowisko jeszcze ogrodem nazwać nie można :ico_haha_01:

Tak tak niedługo przeprowadzka :ico_sorki: w poniedziałek panele montują, w środe drzwi wewnętrzne, w piątek kuchnie :-) w międzyczasie płytki w łazience, w przyszły weekend sprzątam, a potem przeprowadzka, która pewnie potrwa kilka dni :-)

markotka, nie nie jeszcze prosto nie siedzi, przechyla się do przodu i podpiera łapkami :-) ale już zrobił postęp bo nie chwieje się na boki i potrafi tak usiedzieć dopóki coś z lewej lub z prawej go nie zainteresuje wtedy już leci na mordkę :ico_haha_01:

Martusia, zdrówka dla męża i tej najmłodszej :ico_sorki:

Aniu, sądzę, że na zabki te kupki, bo skoro nic malutkiej nie dolega to co innego?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2011, 15:16

Koroneczka, to chyba ze 3 tygodnie jeszcze zanim się wprowadzicie co?
Aniu, sądzę, że na zabki te kupki, bo skoro nic malutkiej nie dolega to co innego?
nie wiem,zobaczymy,dostała zupki marchewkowej z ryżem :-)
chyba,że dopiero alergia na wołowinę wyszła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 lis 2011, 17:41

cześć :-)

moje dziecko ma dzisiaj awersję do mleka :ico_olaboga: rano wypił 50ml (9:30), o 12 zjadł obiadek, poszliśmy na spacer i do apteki po mleko, bo się skończyło, usnął jak byłam już pod blokiem, więc moja mama go przejęła i pochodziła z nim jeszcze, a ja poszłam do domu z zakupami. Jak się obudził, to była 15, zrobiłam mu 210ml mleka, bo stwierdziłam, że jak rano tak mało wypił i tylko obiadek, to pewnie więcej zje- a gdzie tam! Nie było mowy, żeby z butelki się napił, więc łyżeczką zaczęłam mu dawać, wypił w ten sposób 10ml i znów dziąsła zaciśnięte :ico_olaboga: z reszty zrobiłam kaszkę-dosypałam ryżowej owocowej, to zjadł wszystko :ico_szoking: i co ja mam z nim zrobić? Oby tylko nie wrodził się we mnie z jedzeniem, bo ja jak miałam pół roku to już nie było mowy, żebym mleko wypiła :ico_sorki:

Ania u nas nocka też słaba, młody stękał i kręcił się, ale przez sen, no ale i tak mnie budził co chwilę :ico_sorki: a u Milenki te kupki na ząbki pewnie skoro nic innego jej nie dolega. Dobrze, że rodzinka ziemniakami ją tylko nakarmiła a nie całą zupą :ico_sorki:

Martusia no masz rację, oba wyjścia słabe :ico_sorki: zdrówka dla Twojej rodzinki :ico_sorki:

Koroneczka pewnie nie możesz się już doczekać przeprowadzki :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2011, 17:52

markotka, widzę,że podobne nocki mamy...Krzyś jak wypił mleko z kaszką to widać woli treściwsze jedzonko a nie samo mleko :ico_oczko: zresztą jak patrzałam na te tabelki karmienia to posiłki powinny być z kaszkami lub kleikiem :ico_noniewiem: a u nas tylko kaszka manna wchodzi,reszta blee :ico_noniewiem: i to też tylko wieczorem na kolację...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lis 2011, 18:24

Hej,
ja tylko na moment.
Dojechaliśmy ekspresem bo w 4h zamiast w 5.5-6. Mateuszek spała do Lublina, a potem bawił się zabawkami i jeść nie chciał więc jechaliśmy bez przerwy. Jutro w nocy wracamy.
Emilii Tosia podłapała katar od Marcela. Marcel dostał protopic od dermatologa, są u mamy Emilii, nie ma internetu, jutro wracają.
Miłego weekendu.Buziaki,pa.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

12 lis 2011, 21:21

markotka, widzisz, Ty nie dajesz nic Krzysiowi doprawionego a masz ten sam problem z mlekiem

Ja od urodzenia mleka nie pilam, mama mi buzie trzymala a babcia lyzeczka wpychala zebym cokolwiek wypila tak strasznie nie lubilam mleka wiec i tak podziwiam ze Filip pol roku tak dobrze je pil

aniawlkp86, jak tam Milenka? Nie robi juz tak czesto kupki?

Murchinson, czekamy na powrot :ico_oczko:

R jak wyszedl rano o 5 tak jeszcze go nie ma. Wpadly kolezanki posiedzialysmy chwile, pogadalysmy ale ogolnie nudze sie dzis. Juz nie pamietam jak to jest sie nudzic

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lis 2011, 23:11

Witam dziewczyny.

Aniu dziekuje za ksiazke ale nie moge jej odczytac bo mi sie nie otwiera, musze sciagnac jakis dodatkowy progam.
A ja mysle ze u Milienki to moze zaki ida. A jak HAnia zakbkowała???

MArkotka u nas juz Dawid od miesiaca conajmiej nie pije mleka w dzien, no trudno, dajemy w dzien cos innego a na spanie kaszke z łyczeki. Tylko w nocy dostaje mleko jak sie przebudzi i jest głodny wtedy wypije, ale tak to w dzien nie chce.

Wiesz ja jakos nad tym nie ubolewam, bo mleko wystarczy mi na przeszło dwa tygodnie, a obiadki robie sama, deserki tez czesto wiec dla mnie tansze koszty.

Murchinson udanego wypadu,. no i szybkiego powrotu do domku.

Patrycja Filipek wyglada jakby miał wiecej kilogramow, taka buzinke ma pełna.
Jeju to Dawid pobija wszystkich z ta waga :-)

A wiecie pisałam ze ostatnio ma wysypke od sliniaczka pod szyja ale zaczeło mu sie to powiekszac i ma na policzkach takie czerwone krostki.
Zadzwoniłam do mojej lekarki i ona twierdzi ze to jest po antybiotyku ktory dostaje, bo oczywicie znowu choruje.
Ma jeszcze krostki na siusiaku a to nam sie nigdy nie zdarzyło, wiec ona twierdzi ze to alergia na ktorys ze składnikow antybiotyku.

Dobra zmykam kochane dobranoc.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 lis 2011, 09:08

Wiola czy ja wiem czy wszystkich pobija :ico_oczko: ;) dowiemy się 23 na szczepieniu ale Igorek też kawał chłopca jest :ico_oczko:

A TAK NAWIASEM TOSIE WITAM...
MIŁEJ NIEDZIELI

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość