Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lis 2011, 15:52

tzn usunę chyba 3 i dopiero ten czwarty wejdzie :)
Naprawdę ścisnęlam je wszystkie bez spacji itd, ale nie wchodzi.
Ale może ze strony alternatickers mają jakieś ograniczenia???
Ale ja je lubię najbardziej bo można brać wersję mini ;)
Moi już po zupce. Teraz jeszcze pulpeciki się pichcą i czekamy na M, za godzinę będzie.

milena nie chce dzisiaj spać. Chyba zdrowieje Franczeska :ico_oczko: i fochy zaczyna mieć znowu

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

11 lis 2011, 20:38

Martalka, ja miałam tak samo jak chciałam wstawić drugie zdjęcie, mając dwa suwaczki... Musiałam jeden suwak usunąć.

U nas dziś leniwy dzień :ico_oczko: Zaliczyliśmy spacer, potem pojechaliśmy do bankomatu i Mężuś wymyślił, że jedziemy po pizze zamiast obiadu, a cycki kury w lodówie czekają... :ico_oczko:

A jutro i w niedzielę jedziemy na mecz kibicować naszemu Tatusiowi!!! :ico_brawa_01: :-D

No i jutro rano montują nam w końcu drzwi :ico_brawa_01: w końcu Mały nie będzie grzebał w kiblu :ico_oczko:

NICOLA_1985

11 lis 2011, 20:45

w końcu Mały nie będzie grzebał w kiblu :ico_oczko:
no mój tez ma takie zapędy.. a najlepsza zabawka to szczotka od kibla :ico_oczko: dlatego do łązienki ma wstęp surowo zabroniony! :ico_nienie: :-D

Martalka wyglada na to, że nasze dzieci w tym samym czasie cierpiały na to samo i w tym samym czasie z tego wyszły :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 lis 2011, 12:06

witam!!!!

ale tu cisza. ja na 13 do szkoly ale mi sie nie chce. a co do tych leginsow rajstop to powiem wam ze sa ladne ale nie zdaja praktyki bo gumka sie zaraz rozciaga i zuzi bardzo spadaja z dupci a przeciez ona nie jest szczupla i bardzo szybko sie mechaca wiec lepiej kupic zwykle rajstopki sa tansze i lepsze.

weszlam dzis na wage i mam kg do przodu, ale w ciuchy jeszcze wchodze.
a najlepsza zabawka to szczotka od kibla
u nas to samo i szperanie po szafce z lekami a mam je w lazience

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lis 2011, 13:01

szperanie po szafce z lekami a mam je w lazience
To lepiej przenieś leki w miejsce niedostępne dla Zuzi. Ja jak byłam mała, weszłam na taboret jak mama zeszła na chwilkę na dół i zjadłam jakieś kolorowe tabletki :ico_szoking: I potem płukanie żołądka przeszłam...oj było stresów.

U nas dziś zimno i ponuro, tylko jeden stopień na plusie brrrr Nie znoszę takiej pogody :ico_noniewiem:

A do tego mój Mężuś prawdopodobnie skręcił nogę w kostce...właśnie pojechał do szpitala zobaczyć co tam dokładnie się stało. W meczu grał jakieś 2 minuty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 lis 2011, 13:29

wisnia, ja mam z 3,5 na plusie. Nadal wchodzę w ciuchy :D Jedynie w spodniach ostatniego guzika nie zapinam, brzuszek rośnie sobie.

[ Dodano: 13-11-2011, 12:35 ]
co do leków, to mi kiedyś Bart wlazł na blat kuchenny i sięgnał do szafki po ibufen i wychlał pół butelki. Na szczęście go dorwałam dałam popić, a potem paluszek w buzię i zwymiotował :ico_olaboga: A ile stresu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Potem, mimo, że szafka pprawie pod sufitem była, kupiłam takie zabezpieczenie anty dzieciowe. :-D


Damian chory. Gardlo ma obrzęknięte, w nocy dyszał, ale i kaszlał non stop. ledwo oddychał. Trochę pomogły inhalacje. Niebawem pojadę z nim do przychodni. Dobrze, że dzisiaj pracują!!
Ciekawe czy to jakieś zapalenie krtani, angina, czy zwykłe bolące gardło.
Mila też kiepsko. Kaszlała w nocy przez katar. Potem wypiła mleko, ale od kaszlu wszystko zwymiotowała- na moją stronę łóżka :ico_oczko:

Chodzę dzisiaj do tylu normalnie... właśnie wypiłam kawę, ale nadal jestem zdechła...

Do tego z M miałam mocne spięcie. ale wredny typ normalnie.... zla jestem i się nie odzywam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lis 2011, 18:06

Martalka, oj to pozdrowionka ślę dla Twoich pociech :ico_pocieszyciel: Bidulki. I trzymam kciuki oby jak najszybciej choróbska przeszły! :-) Daj znać co wyszło w przychodni.
Martalka, ale Ty chyba generalnie mało tyłaś w ciążach?? Na zdjęciach z Milką pamiętam, że byłaś szczupła z piłeczką z przodu, zresztą jak ja :ico_oczko: i Jula :ico_oczko: Więc i tym razem nie masz się o co martwić :-)
Mój Mężuś ma skręcenie stawu skokowego jednak, więc mam dwójkę dzieciaków w domu :ico_oczko: Przynieś, podaj, przytul, posmyraj, cycuś itp :ico_oczko:

Martalka, na pewno Mężuś Cię zaraz przeprosi :ico_oczko: No w końcu ciężarówka jesteś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 lis 2011, 19:26

Wiecie, nie byliśmy w przychodni, bo niby czynna, ale dzisiaj przyjmuje konsultant jakis :ico_noniewiem: Jutro jest lekarz rodzinny...
Damian zupełnie dobrze, nie ma goraczki, nie ma kaszlu, mimo podania ambrosolu. Zrobimy inhalację na noc. A jutro do lekarza.

Karuś, może Cię zdziwię, ale tyłam w 'każdej ciąży po 20 kilo :ico_haha_01: Moim zdaniem to sporo, zwłaszcza, że prawie połowa tych kilogramów przypadała na pierwszy trymestr.
NO to teraz to malusio przytyłam :ico_brawa_01: poki co :D
Ale nie ma co się dziwić. Trasy robię mega długie, pcham wózek z Damianem na desce dodatkowo.
Ale mało mi ;) Myślę nad jakimiś ćwiczeniami dla kobiet w ciąży (spytam położnej za tydzień). Ale to nie aby nie przytyć, tylko, żeby mieć kondycję do porodu i żeby... wyrwać się z domu.

A M ma w nosie czy jest ciąża czy nie. Stalo się normą, że albo ciąża albo karmienie. Dlatego też m.in. jesteśmy pokłóceni. Od słowa do słowa i wniosek jest jeden - nie ważna jest ciąża i ja, ważny jest ON :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 lis 2011, 20:04

Martalka, podobno grubsze kobiety wolniej tyja bo maja juz nadmiar tluszczu. zobacze po sobie

ja wrocilam ze szkoly i teraz najlepiej poszlabym spac

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

13 lis 2011, 20:28

Martalka, no to rzeczywiście mnie zadziwiłaś :-D Dla mnie 20 kg to też sporo, to w ogóle nie było po Tobie widać tych kilogramów, no chyba, że bez ciąży jesteś totalną chudzinką :ico_oczko: Ja w sumie przytyłam 13kg, ale w pierwszym trymestrze zgubiłam 8 :ico_szoking: więc tak na prawdę bilans miałam + 5 kg w ciąży :-) A tak się bałam, że dużo przytyję i będę się czuła jak słonica :ico_oczko:
Martuś, a tak jako ciekawostka, to poznaliśmy w Turcji parkę, mającą malucha, mieszkającą w Anglii, gdzie dziewczyna przytyła w ciąży 50kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ja uwierzyć nie mogłam!!! Ale jej ciało rzeczywiście zdradzało zrzuconych kupę kilogramów. Skóra strasznie wisiała wszędzie, nie mogła się pokazać w kostiumie, a żeby schować skórę wiszącą z brzucha musiała zakładać gacie pod sam biust, no co zostało z biustu to nie muszę mówić...

[ Dodano: 13-11-2011, 19:31 ]
A w czym się to przejawia, że ważny jest M. a nie Ty w dwupaku??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość