nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 15:57

Agus a po co Ci teraz wózek? Nie bardzo rozumiem? Ja nie orientuje się w tych wózkach. Jedynie Quinny ma moja koleżanka - ale nie wygląda ten wózek ciekawie na żywo - no są gusta i guściki, może Tobie się spodoba. Wiem, że ona za używany dała 700 czy 800zł na allegro.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lis 2011, 16:08

Może jestem lekkomyślna ale zdecydowaliśmy z P że przez ten tydz nie stanie się chyba kaleką i nie będę małej mordować,
ja na Twoim miejscu pieluchowała bym dlatego ze jest ogromna różnica, którą widać już po 2 czy 3 dniach :ico_sorki:

kwiatunio a jak u was te pieluchowanie
u Izy widać już że nóżki ładnie się odwodzą obydwie :ico_sorki: i mała szybko przyzwyczaiła się do tej pieluszki i teraz sama już nóżki tak szeroko trzyma :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 lis 2011, 16:14

Nina ten co mamy kupilismy jak mielismy bardzo zle z kasa - i jest mocno zjechany, hamulec czesto sie odblokowuje w autobusie co naprawde doprowadza do szalu jak pol godziny trzeba go trzymac bo lata na wszystkie strony :ico_zly: A teraz dostalismy troche becikowego itp i chce jakis lepszy, a wlasnie spodobaly mi sie te 3 kolowe, bo sa takie malutkie i poreczne.. Tylko te Quinny ciezko dostac ponizej 250£ nawet uzywane wiec nie wiem czy jest warto.. A Mothercare Spin i M&P Skate tez sa w tym stylu i o polowe tansze.. Tylko nie chce zeby byly takie, ze sie zaraz rozleca :/ A nie znam nikogo kto ma ktorykolwiek z tych i moglby mi cos o nich powiedziec, a od godziny do kilku koncza mi sie aukcje na ebayu i teraz nie wiem czy cos licytowac czy jeszcze czekac i szukac opinii po necie.. :ico_olaboga:

Boze zaraz nie wyrobie, Oli caly dzien wyyyyyyje..!!!! od 8 rano.. zaraz stad wyjde bo juz po prostu ryczec mi sie chce z tej niemocy.. nie wiem co on chce, cycka nie, kupe zrobil, paracetamol dalam i nic, jezu nie moge tego sluchac :ico_placzek: :ico_placzek:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 16:48

Agus już rozumiem, no niestety ja Ci nie pomogę, bo mi się nie podobają trzy kołowe i nie zwracałam na takie uwagi. Ale możesz poczytać opinie na internecie o wózkach. Ja tak robiłam jak wybierałam dla Alanka wózek
A spróbuj dla małego wsadzić palca do buzi i pomasować mu dziąsła kolistymi ruchami? Może to faktycznie ząbki

szkieletorek ja bym na Twoim miejscu pieluchowała - nawet jeśli nie ma potrzeby to nie zaszkodzić, a pomóc możesz. Dziecka nie umordujesz czymś takim, nic jej nie będzie, a niestety to dziewczynka i w przyszłości będzie to miało duże znaczenie. Kiedyś nawet czytałam, że dziewczynki nawet jak mają wszystko ok z bioderkami powinno się pieluchować ze względu na to, żeby łatwiej im się potem rodziło - nie mam pojęcia czy to prawda czy nie

[ Dodano: 16-11-2011, 15:54 ]
Agus załatw sobie jakąś maść na bolące ząbkowanie, z tego co widziałam u koleżanki to naprawdę dużo pomaga

[ Dodano: 16-11-2011, 17:07 ]
U mnie dziś Alanek ma dobry dzień pomimo tego że strasznie mało śpi, no ale przespał mi całą noc aż do 6:17, a potem jeszcze do 8.30 także się wyspał za pewne :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 lis 2011, 18:37

Agus, modne teraz te wózki u nas to fakt i kosztowne, powiem tak ja żadnego z nich bym nie kupiła nawet jakbym kase miała, po prostu uważam, ze nie potrzeba wypasu by był modny i wyglądał tylko by funkcję swoją spełniał i nie chciałabym wydać kupy szmalu a bać sie, ze dziecko wybrudzi, że deszcz odbarwi, że błoto, że się napój wyleje itp itd, ale jak już chcesz kupić to lepiej z salonu z gwarancją w razie jakby coś się wydarzyło naprawią a tak bedziesz żałowała wydanej kasy. U mnie sprawa wygląda tak, że te Quinny kupują ci którzy chcą się pokazać że mają kupe kasy i chodza i chwalą się że tysiąc funia dali a co do czego po pół roku wózek idzie na bok, ale już nie wiem dlaczego.

M&P i Madhecare sa dobrymi firmami, ja mam obecnie MotherCare tylko podwójny, też odkupiony od kogos i jestem bardzo zadowolona a wygląda identycznie jak Graco tyle, że nawet nówki sa tańsze, nawet z tego co czytałam o wózkach to tak naprawdę sa produkowane w tej samej firmie, znaczy stelaże itp, a metki z logiem przyszywane różne.

Ale fakt najlepiej samemu poczytać, porównania nawet poszukać tych 3 i zobacz opinie użytkowników.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2011, 18:48

marcz89, może Oliwce charczy w nosku przez suche powietrze, u nas też przez grzanie w domu zaczyna się problem. Wodą morską nawilżam nosek

elibell, super, że Doriankowi wszystko zeszło :ico_sorki: A Elizka chyba ładnie spała wcześniej, prawda? Może nasze dziewczyny tak się zachowują, bo my śpimy z Maluchami w pokoju?

Kocura Bura
, fajne takie losowanie prezentów, może też coś podobnego wprowadzimy :ico_oczko: Pochwal się jaki to stojak sobie upatrzyłaś?

Agus, piszesz, że nie dałabyś rady zrezygnować z nabiału. Ja też sobie tego nie wyobrażałam, ale już drugi raz to przerabiam, więc jak widać można, choć może tym razem tak jak u Ciebie to nie nabiał jest winny, bo ciągle Młodemu się skórka nie poprawia. Basen - świetna sprawa, jak będziesz miała jakieś fotki, to pochwal się. W wyborze wózka też niestety nie pomogę, ja ze swojego średnio jestem zadowolona, na wiosnę planuję kupić nową spacerówkę, ale taką by wygodnie się jeździło z takim schodkiem dla starszaka i to będzie moje główne kryterium

izuś_85
, ale Was rozłożyło :ico_olaboga: zdrówka :ico_sorki: Prezenty bardzo fajne :-)

Becikowego mi nie szkoda, jak dla mnie to pomyłką było dawanie go wszystkim. A jeśli chodzi o ulgi to szkoda... pewnie my do tych bogatych w tym przypadku należeć będziemy, zawsze ustalają takie śmieszne progi, że szok

kwiatunio, ładnie rośnie Izunia :-)

Waszym wakacyjnym dzieciaczkom faktycznie mogą niedługo zacząć ząbki wychodzić.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lis 2011, 18:54

jak już chcesz kupić to lepiej z salonu z gwarancją w razie jakby coś się wydarzyło naprawią a tak bedziesz żałowała wydanej kasy.
nie wiem jak jest na innych portalach, ale na allegro można kupić nowe wózki z gwarancją i są o połowę tańsze niż w sklepie.
A co jak mogę poradzić to tylko ten który sama mam i jestem z niego bardzo zadowolona - z firmy Tako Jumper X ale jest czterokołowy

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2011, 18:55

Mój Piotruś dziś super grzeczny, ciekawe jaki wieczór będzie. Mąż powinien za jakieś pół godz. wrócić z pracy, wczoraj i dziś wyjątkowo pracował 12 godz. od 6-18, jutro już normalnie ma popołudniówki do 22 :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lis 2011, 19:02

Nie pomogę w sprawie wózka bo nie znam tych firm osobiście , ani nikt znajomy ich nie ma.

Ja byłam właśnie u spowiedzi .
A pieluchowanie odpuszczę sobie na razie .W tydz nic się nie stanie a po usg będę pewniejsza.

Ale ziąb na polu.Masakra

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2011, 19:08

A pieluchowanie odpuszczę sobie na razie
ja pewnie też bym tak zrobiła
Ale ziąb na polu.Masakra
to fakt, idzie ku zimie nieubłaganie, ale i tak jak na połowę listopada, to pogoda jest super

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość