@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

15 lis 2011, 14:55

A ja wlaśnie wróciłam z Polski i jestem jakaś taka hmmm wykończona .Stefek teraz próbuje zasnąć jak pośpi to więcej napiszę jak mąż do neta dopuści

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lis 2011, 15:14

B@asia, mąż sobie wiąże nadzieje :-) hehehe, ale to normalne, noc w hotelu, aj nastraja, co tu dużo mówić, ja też swego czasu chciałam się z moim mężem na randkę umówić w takim hotelu i wynająć pokój, ale poczekam z tym, aż maluchy będą starsze, bo teraz nie bardzo mam ich z kim zostawić.
@gniecha, nawet nie wiedziałam, że w Polsce byłaś :-) hehhee, jak minął lot?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 lis 2011, 22:20

dziewczyny mnie na razie nie będzie na forum. mały ma zapalenie krtani. grozi nam szpital :ico_placzek: czeka mnie bezsenna noc, nie może oddychać, świszczy mu oddech, nie wiem skąd to się wzięło :ico_placzek: mam już dość tych chorób.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 lis 2011, 11:28

hej!! ja mam chwilę bo jestem w domu od poniedziałku, oczywiście z powodu chorób. Wojtek ma zapalenie oskrzeli a Zuzia znowu opryszczkowe zapalenie gardła.
Wojtuś dostał antybiotyk i nebulizacje. Oczywiście rozchorowali się na długi weekend. W poniedziałek byliśmy u lekarza. dostałam dla Wojtusia skierowanie do szpitala, w razie gdyby dostał duszności, ale dwie noce minęły w miarę spokojnie i nie skorzystamy - dzięki Bogu :ico_sorki:
Poza tym :ico_sorki: czuje się świetnie, broi i w nosie ma moje: nie wolno :ico_nienie: . Chodzi przy meblach i tylko czasem jak się puści to :ico_olaboga: mówi tata i dada bardzo lubi bawic się z Zuzią. Z buzi leje mu się ciurkiem.. będzie jakiś nowy ząb tylko jeszcze nie wiem który :ico_noniewiem: ma 3 na dole i 2 na górze.
Blanka26, trzymam kciuki za szybki powrót do zddrowia i Tobie życzę dużo siły

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lis 2011, 17:31

Blanka26, dużo zdrówka dla Mateuszka :ico_buziaczki_big: Trzymam kciuki żeby mu szybko przeszło i żebyście do szpitala nie musieli jechać :ico_sorki:
AniaZaba, dla Was też duuuużo zdrówka, brawa dla Wojtusia za ząbki i "tatę" :ico_brawa_01:

Mój Stasiek też mówi tata, czasem powie też mamama, ale częściej tata. Ciekawe czemu tak...

Robiłyśmy dzisiaj z Ulą solne figurki, teraz się suszą na piecu. Jutro będziemy je malować.

[ Dodano: 17-11-2011, 09:12 ]
Dzień Dobry :ico_kawa:
Jak zdrówko Waszych maluchów?

Nie przedłużyli mi stażu w UM i dopiero od stycznia będę mogła próbować jeszcze raz się tu dostać na kolejne 3 miesiące...

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 lis 2011, 11:35

mam już dość tych chorób.
:ico_pocieszyciel: gorące przytulaki, żeby wypędziły wszystkie te choróbska, a sio.
ale częściej tata. Ciekawe czemu tak...
Ja słyszałam, że to zależy od układu szczęki, tak jak łatwiej się układa tak dziecko zaczyna mówić :ico_oczko: .
Robiłyśmy dzisiaj z Ulą solne figurki, teraz się suszą na piecu. Jutro będziemy je malować.
Hehe to chyba tylko my jeszcze się za to nie wzięłyśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u nas odkryliśmy nieciekawą rzecz w mieszkaniu. Już parenaście dni temu zdziwił nas fakt, że mamy sofę mokrą od spodu. No oczywiste stało się że to wszędobylska wilgoć angielska. A teraz przez przypadek (musiałam poprawić szufladę, gdyż opadło denko) znalazłam grzyba, który rozpanoszył się na dobre. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, że uciekamy stąd czym prędzej, oczywiście złapałam znów doła, który ostatnio ukochał mnie sobie chyba na dobre :ico_placzek:
Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale Zuzia złapała pleśniawki, tłumaczyłam sobie, że to przez zęby, ciągle rączki w buzi, łapie wszystko co brudne, a tak na prawdę, to przy tej ławie bawi się non stop. A najciekawsze jest to że ona stoi na środku pokoju, w domu grzejemy. Ściany wiadomo, bez ocieplenia pewnie są bo to mieszkanie w centrum, chociaż tutaj mało kto ociepla. No ale złapało tylko zewnętrzną ścianę, i tam też najwięcej mebli stało, bo taki układ był najodpowiedniejszy wizualnie, teraz wymyliśmy wszystko wodą z octem, nie chcę stosować ostrych detergentów, bo to salon i dzieci ciągle tutaj są. Meble porozstawialiśmy na inne ściany i czekamy co będzie się działo dalej, trochę ostuszyliśmy też te ściany piecykiem olejowym, bo były mokre jak po obfitym myciu.
A może któraś z Was zna dobry sposób na pozbycie się tego dziadostwa. Bo nawet jak weźmiemy to mieszkanie, które dziś będziemy oglądać, to tutaj jeszcze miesiąc nam zostaje :ico_noniewiem:

Obrazek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 lis 2011, 21:01

mały ma zapalenie krtani. grozi nam szpital
o jejku zdrówka - dużo zdrówka, że też nie miało się co przypałętać .;/

b@sia, nie wiem jakie mogą być domowe sposoby, my popsikaliśmy kiedyś jakimś płynem od teściowej i pomogło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lis 2011, 21:08

b@sia, strasznie to wygląda, my też mamy problem z pleśnią... ale my używaliśmy chemii, mąż takim czymś popsikał i pomalował farbą specjalną i był spokój przez jakiś czas. Mój tata z kolei w łazience u siebie, takiego grzyba miał przy oknie, wysuszył to porządnie i potem ocieplił styropianem takim cienkim (nie wiem czy chemię stosował, ale jutro go spytam) i na koniec to jeszcze pomalował i pomogło, grzyb póki co nie wyszedł.

[ Dodano: 17-11-2011, 20:10 ]
Ach, zapomniałam się pochwalić, moje dziecko kochane to najmniejsze zaczęło dawać mi buziaki, robi to bardzo słodko, bo z otwartą buzią przysuwa się do mojej buzi :-) I jak mu powiem daj buziaaka, to właśnie tak otwiera pyszczek i daje mi buziaka w usta. Dzisiaj jak po pracy przyszłam, to wpakował mi się na kolana i mnie tak obcałowywał przez 5 minut, aż mi się miło zrobiło :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

17 lis 2011, 23:30

Ach, zapomniałam się pochwalić, moje dziecko kochane to najmniejsze zaczęło dawać mi buziaki, robi to bardzo słodko, bo z otwartą buzią przysuwa się do mojej buzi :-) I jak mu powiem daj buziaaka, to właśnie tak otwiera pyszczek i daje mi buziaka w usta. Dzisiaj jak po pracy przyszłam, to wpakował mi się na kolana i mnie tak obcałowywał przez 5 minut, aż mi się miło zrobiło :-)
słodziak, moja Julka też buziaki daje, i nie powiem wygląda to śmiesznie, ale jest bardzo miło:) zdolne te Nasze pociechy

no to ja się też pochwalę, że pokój Julki już jest pomalowany wszystko powstawiane, więc jeden problem z głowy, teraz M zacznie malować na dniach kuchnie, a potem łazienkę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 lis 2011, 14:00

pokój Julki już jest pomalowany wszystko powstawiane,
no to super :ico_brawa_01: Jakąś fotkę wstaw :-)

Ja dzisiaj ostatni dzień na stażu jestem, od poniedziałku będę z tym moim małym skarbem w domku siedziała. Mam nadzieję, że od nowego roku uda się znów wrócić tu na ten staż... :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości