emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2011, 10:33

witam sobotnio

wczoraj bylismy na kontroli u laryngologa, ma lekko czerwone uszko, syrop mamy podawac jeszcze 2 dni
A i stawiam :ico_tort: za 7 miesiecy mojego szczescia
mniammm, pycha :ico_brawa_01:
Wiecie co, za wczesnie wstalam i tyle rozmyslalam i lzy mi ciekly ze moglabym pojsc do pracy i tyle rzeczy mogloby mnie minac. Pierwsze slowa, kroki. Ja chyba pojde na ta rozmowe ale nie wiem czy nawet jak mi zaproponuja to sie zdecyduje na prace. Watpie
doskonale Cie rozumiem, bo sama najchetniej wyrwalabym sie z domu po tylu latach wolnego, ale nie chce przegapic niektorych rzeczy, tym bardziej ze mam wyrzuty, ze z mlodym bylam tak dlugo a z Tosia bylabym tak krotko :ico_noniewiem:
jak sie Filip dzis czuje?

Mariola_Larose, jak sie czuje dzis maly?

aniawlkp86, sliczne dziewczynki :ico_brawa_01:

co dzis robicie na obiad?

milego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 lis 2011, 10:40

cześć kobietki :-)

doczytałam Was, ale nie odpiszę teraz, bo mam mało czasu.

Krzyś jak zobaczył wczoraj tatę, to zmieszany bardzo był, przyglądał mu się i pewnej chwili nawet taka płacząca minka się pojawiła, a kilka minut później już gadał do niego i się śmiał :-D jednak 2 tygodnie to sporo czasu dla takiego malucha.

Zmykam się ogarnąć, bo niedługo jedziemy na zakupy.

miłego weekendu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lis 2011, 12:28

hejka

mała dzisiaj mi spac nie dała za bardzo :ico_noniewiem: wieczorem po 19 zjadła 220 ml manny i o północy już głodna wstała :-/ potem pobudki co 1-2 godz i smoka musiałam podawać,na dobre wstała po 7 i dopiero wtedy mleko zjadła :ico_sorki: teraz na drzemce jest

na obiad dzisiaj gołąbki oczywiście :-D

Mariola_Larose jak dzisiaj Igorek?

patrycja_g rozumiem,domysliłam się,że pewnie zajęta jesteś :ico_oczko: dobrze że trzydniówka minęła a wysypka po niej to normalne,kilka dni będzie :ico_sorki: z tym fikołkiem to na pewno się strachu najadłaś :ico_olaboga: fajnie,że możesz gdzieś do pracy pójść ale widzę,że rozłąka ciężka by była z Filipkiem...no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 miesięcy :ico_tort:
wczoraj bylismy na kontroli u laryngologa, ma lekko czerwone uszko, syrop mamy podawac jeszcze 2 dni
zdrówka :ico_sorki:
aniawlkp86, sliczne dziewczynki
dzięki :-)
Krzyś jak zobaczył wczoraj tatę, to zmieszany bardzo był, przyglądał mu się i pewnej chwili nawet taka płacząca minka się pojawiła, a kilka minut później już gadał do niego i się śmiał :-D jednak 2 tygodnie to sporo czasu dla takiego malucha.
musiał poznać w końcu tatę żeby z nim pogadać :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 lis 2011, 13:13

Hej :)
Noc koszmar mały ciągle płakał przez sen ale dziś wymiotów niema może był przepity :ico_noniewiem:
mamy pierwszego ząbulca co prawda dopiero milimetr ślicznej białej, dolnej jedyneczki ale jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lis 2011, 13:25

mamy pierwszego ząbulca co prawda dopiero milimetr ślicznej białej, dolnej jedyneczki ale jest
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 lis 2011, 20:14

ale wieje pustkami :ico_szoking:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 lis 2011, 22:20

emilia7895, dziekuje, humorek mu dopisuje jest bardzo radosny i nawet nie zauwazylismy jak ta wyczekiwana jedynka wyszla do konca. Wiec mozemy sie pochwalic ze mamy juz 2 zabki w komplecie :-D

aniawlkp86, oj to chyba zmeczona jestes po nocce, a Hania miala trzydniowke?

Mariola_Larose, :ico_brawa_01: dla Igorka i szybkiego wyzynania pozostalych 19 :ico_oczko:

emilia7895, dobrze ze juz lepiej ze zdrowkiem, oby wszystko wrocilo do normy i obeszlo sie bez zabiegu

markotka, Filip tak reaguje na kogos jak go 2 dni nie widzi a co dopiero 2 tygodnie.

Dzis moja siostra umyla wlosy i zwiazala recznikiem co na nia spojrzal to plakal

A my wlasnie ogladamy foteliki jakie kupic bo jak wcisnelismy go do nosidelka w kombinezonie zimowym to biedny moze tylko lekko krecic stopami na nic wiecej nie ma swobody

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lis 2011, 22:24

hej

mariola :ico_brawa_01: za ząbka, może wymioty właśnie przez niego :ico_noniewiem:.

emilia dobrze, że Tosi już lepiej :ico_brawa_01:

Mnie potwornie głowa boli, na szczęście już cisza i spokój :ico_sorki: , dziś stawialam bańki Poli, teśc się zaoferował, że jej wczoraj postawi, ale się wystraszył i nie postawił :ico_olaboga: , dzis byli tez moi rodzice, żadnego ochotnika nie było i padło na mnie :ico_sorki: , mam nadzieję, że pomogą :ico_sorki:

Zmykam sobie herbatkę walnąć, bo mnie coś znów gardło boli

Pozdrawiam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lis 2011, 22:27

Witam,
:ico_brawa_01: dla Filipka, torcik bardzo smaczny :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za zębulka Igorka.
Patrycja :ico_pocieszyciel: nie martw się na zapas, na rozmowę idź, zobaczysz co Ci zaproponują a potem podejmiesz decyzję.
Aniu, a Ty złożyłaś CV czy dajesz sobie spokój z ta ofertą, o której pisałaś? Ładne zdjęcie.
Emilia dobrze że leki pomagają Tosieńce, niech szybko wraca do zdrowia.
Markotka 2 tyg. to sporo czasu, jak D był w Niemczech przez tydzień to po powrocie Mateusz też najpierw mu się przyglądał a po chwili radość wielka. Teraz ma już tak zakodowane, że rano tata wychodzi i wraca później, że od 15 wariacji czasami dostaje bo czeka na tatę. Nawet jak mu się chce spać to nie pozwoli się odłożyć dopóki D nie wróci do domu. Zawsze w weekendy jest rano zdziwiony, że tatuś w domu.
Młody dziś zrobił prezent tatusiowi na urodziny i siada jak tylko czegoś się złapie. Do tej pory próbował ale nie udawało mu się podnieś do końca, a teraz ciach i siedzi. Próbuje podnosić się tez bez pomocy ale daje radę podneiść się tak prawie do połowy-musi chłopak jeszcze popracować nad techniką :ico_oczko: .
Dalej nie pamiętam, skleroza. Miłego wieczoru i niedzieli.

[ Dodano: 19-11-2011, 21:28 ]
Nowa, zdrówka, obyś teraz Ty się nie rozłożyła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 lis 2011, 22:59

Witam dziewczyny, ja tez dawno nie zagladałam, ale jakos nie chce mi sie nawet tego laptopa odpalic.

Dawid w nocy nie daje spac, budzi sie co godzine czy poł, oj straszne to jest.
Mamy juz drugiego zęba od tygodnia, a on ciagle płacze w nocy i sie budzi, zawsze sie budził ale teraz to juz przesada :ico_olaboga:

Jeszcze pamietacie pisałam ze mały ma uczulenie na jakis składnik antybiotyku i dostał wysypki na buzi, juz miał zagojone wszystko, ale teraz jak spi to ciaglel sie drapie po tej buzi i ocieraz o poduszke, ze rano zawsze wstaje z podrazniona buzi.
Nie wiem co mam robic, moze to dlatego tak płacze bo go swedzi :ico_olaboga:


Koroneczko ja tez bym dodała jakis akcent mocniejszego kolorku, bedzie tak razniej i weselej :-D

Murchinson, :ico_brawa_01: dla MAteuszka za podnoszenia, u nas tez coraz czesciej zaczyna sie podnosci, głownie w łozeczku. nawet tam siedzi chwile, ale tak na sztywno na podłodze, posiedzi chwile i zaraz sie przewraca :-)

patrycja_g, ciesze sie ze juz u was lepiej, obyscie juz byli zdrwoi, no i gratulacje za zabki, bo widze ze tez juz dwa macie :ico_brawa_01:
A no i sto latek za 7 miesiac :ico_tort:

aniawlkp86, współczuje tych pobudek, oj ja to ciagle tam mam. Mnie jakos DAwid tylko 150 mleka wypije na spaniu a tak to w dzien wcale, no i jakos malo tego, potem czesto w nocy jest głodny, ale wiecej jak zrobie to nie wypije.
Sliczne zdjecie dziewczynek :-D :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, gratulacje zabka :ico_brawa_01: pewnie dlatego te wymioty, u nas na poczatku to zeba nie było widac ale pod łyzeczka było go słychac :-)


markotka, ciesze sie ze twoj wrocił, pewnie macie duzo do obgadania po takiej przerwie, a na dlugo wrocił? czy juz zostanie.

Nowa i Emilia zdrowka dla waszych dzieci kochane :ico_brawa_01:


Nie wiem co tam jeszcze miałam komu pisac.

No a ja dalej nie mam tez miesiaczki we wtorek bedzie dwa tydonie, ale byłam u gina i nie jestem w ciazy test tez robiłąm. Moze to przez te moje bakterie, dalej tam sa, przepisał mi inne tabletki, a jak to nie pomoze to bedziemy robic badanie bakteryjne i szukac przyczyny, no i przyczyny braku miesiaczki.
Mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje.


Dobra zmykam spac, zyczy wszystkim spokojnej nocki :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość