wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 lis 2011, 11:28

Sylwia, wspolczuje az sie sama poplakalam

a my wlasnie wrocilysmy od lekarza zuzia ma zapalenie garldla i antybiotyk a ja prawie cala noc nie spalam bo mala plakala przez sen i majaczyla a te leki przeciwgoraczkowe pomagaly jej na godzine

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 lis 2011, 11:32

Ehh zycie czasem bywa okrotne.. najgorzej jak sie czlowiek dowiaduje ze ratunku dla niego nie ma... :( ze nawet leczyc sie nie da ..

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 lis 2011, 12:37

witam ..
masakra Sylwia tak bardzo nam przykro :ico_pocieszyciel: :606: musisz byc silna :ico_sorki: oby twoj tatus cierpial jak najmniej :ico_sorki: :ico_sorki:
wisnia i serniczka oby coreczki szybko qwrocily do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki:
dzwoneczek to pomysl ze ja mam jeszcze stosunkowy maly brzuch a i tak podczas przytulanek mysle ze moj kochany patrzy tylko na moj brzuch :ico_wstydzioch: :ico_puknij: i zastanawiam sie czy jeszcze mu sie to podoba ... i ogarnia mnie jakies dziwne uczucie, ze jak urosnie jeszcze bardziej to bedzie sie brzydzil albo cos w tym stylu :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: jestem glupia :-D
rybka mi tez czasami twardnieje brzuch zazwyczaj jak chce siusiu ...to az momentalnie podbrzusze staje sie twarde w jednej chwili az do wysiusiania.. ale w twoim przypadku to napewno przemeczenie :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lis 2011, 13:23

Sylwia, wspolczuje :ico_pocieszyciel:

dzwoneczek - ja nie lubie no-spy :ico_sorki: Czytalam kiedys artykul o no-spie i po nim stwierdzilam,ze jednak nie bede jej brala :ico_sorki: A wieczorem przeszlo :ico_sorki:

wisnia3006, jejciu,zdrowka dla Zuchy :ico_sorki:
jestem glupia :-D
- fakt :-D

Dzis z brzusiem ok,ale zgaga mnie dopada coraz czesciej,cale szczescie po mleku albo jablku przechodzi,no i lezenie na prawym boku :ico_oczko:

Stawiam za rozpoczecie 17 tygodnia :ico_brawa_01:

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 lis 2011, 13:27

iw_rybka, ale bym zjadła taka owocową sałatkę :ico_olaboga: chodi z amną od dłuższego czasu, ale mam obiecana taką ze śmietaną i galaretką :-D
:ico_brawa_01: za kolejne tygodnie

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

21 lis 2011, 13:29

Stawiam za rozpoczecie 17 tygodnia :ico_brawa_01:

to juz 17 tc ?! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 lis 2011, 13:55

Sylwia, bądź silna, musicie teraz trzymać się razem i okazywać sobie tyle miłości ile jest tylko możliwe.

A u nas to samo co u iw_rybcia, wczoraj cały dzień miałam twardy brzuch, okropnie mnie bolał całą noc, teraz już jest troszkę lepiej.
No i dziwne zjawisko zaobserwowałam ostatnio na moim ciele, mianowicie prawa pierś jest większa od lewej i to sporo..., to chyba nie jest normalne co?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 lis 2011, 13:58

Wróciłam od gienia :-) miał 2 h opóżnienie :ico_zly: nie lubię chodzić do tego z NFZ bo ma stary sprzęt i na nim tak nie wyrażnie widać i oczywiście powiedział że za wczenie na płeć w tym tyg że na tym sprzęcie nie dojrzy :ico_puknij: ale pomierzyl wszystko serduszko , nerki , pęcherz wsio oki wg niego. Zbadał mnie też od środka bo mówiłam że mnie kłóje czasem w środku te wszytsko dobrze szyjka zamknieta i długa. Na twardnięcia brzuszka kazał brac nospę i odpoczynek. Wyniki prawidłowe glukoza spoko. Dał mi tylko na tydzień zwolnienie bo w środę muszę zrobić Alat i ASpt i przyjść do niego w poniedziałek to zobaczy co i jak .
a my wlasnie wrocilysmy od lekarza zuzia ma zapalenie garldla i antybiotyk a ja prawie cala noc nie spalam bo mala plakala przez sen i majaczyla a te leki przeciwgoraczkowe pomagaly jej na godzine
o kurcze to sie Zuzia rozchorowała :ico_olaboga: żeby szybciutko minęło :ico_sorki:
Dzis z brzusiem ok,ale zgaga mnie dopada coraz czesciej,cale szczescie po mleku albo jablku przechodzi,no i lezenie na prawym boku
jezuuuuuu mnie też męćzy od wczoraj jak jasna ....
Stawiam za rozpoczecie 17 tygodnia
:ico_brawa_01:
dzwoneczek to pomysl ze ja mam jeszcze stosunkowy maly brzuch a i tak podczas przytulanek mysle ze moj kochany patrzy tylko na moj brzuch i zastanawiam sie czy jeszcze mu sie to podoba ... i ogarnia mnie jakies dziwne uczucie, ze jak urosnie jeszcze bardziej to bedzie sie brzydzil albo cos w tym stylu jestem glupia
wiesz że ja też tak myślę a dotego moje rozstępy na udach i pośladkach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 lis 2011, 13:58

i ja stawiam Obrazek za koniec 23 tygodnia i rozpoczęty 24 :-D , jak ten czas szybko leci :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 lis 2011, 14:01

biniu_s, jejku jakie pyszności serwujecie bede szersza niż wyższa :-) :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość