NICOLA_1985

20 lis 2011, 21:48

nikola to my mamy do siebie dopiero blisko bo ja z Rybnika :-D
o kurcze :-D laska to kiedy się na kawe umawiamy??????????? :-D :-D :-D :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 lis 2011, 15:11

Dzisiaj podniosło mi się ciśnienie. Przyszła kurtka narciarska którą wylicytowałam na allegro dla Martyny :ico_zly: Ma przetarcia, dziurki jest brudna i jeszcze śmierdzi stęchlizną. Napisałam że zwracamy ją, niech mi kasę odeślą. Tyle że chcę żeby za koszty przesyłki również mi oddali. Oszukali, bo na allegro w opisie było jasno napisane, że kurtka w stanie idealnym żadnych uszkodzeń, plam a tu proszę. wrrrr

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lis 2011, 16:21

Ma przetarcia, dziurki jest brudna i jeszcze śmierdzi stęchlizną. Napisałam że zwracamy ją, niech mi kasę odeślą. Tyle że chcę żeby za koszty przesyłki również mi oddali. Oszukali, bo na allegro w opisie było jasno napisane, że kurtka w stanie idealnym żadnych uszkodzeń, plam a tu proszę. wrrrr
na pewno ci oddadzą za pierwszą wysyłkę i kurtkę,ale czy za odesłanie to już chyba nie :ico_noniewiem: bo ile widzę na aukcjach to koszt odesłania towaru pokrywa niestety kupujący :ico_noniewiem:
ale za to,ze oszukali to jeszcze bym negatywa wysłała po otrzymaniu zwrotu kasy :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lis 2011, 17:14

moni26, a to swieni,mi sie jeszcze nie zdarzylo,zeby jakis bubel przyslali,wiec nie wiem jak jest z odsylaniem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lis 2011, 17:21

ja też nie odsyłałam nigdy,ale czytałam na stronach "o mnie" jak ktoś miał opisany w razie czego zwrot towaru

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

22 lis 2011, 12:10

ja ostatnio też miałam problem z oddaniem towaru. zamówiłam perfum, który okazał się stary i śmierdzacy. Powiedzialam ze odsyłam i nie było problemu ale koszty wysyłki musiałam pokryć. Choc się wykłóciłam bo ja zaplaciłam 12 zł za paczke a doszedł do mnie list więc opuściła mi różnicę ale i tak byłam w plecy. Dobrze jest czytac info "o mnie" bo potem są problemy. Innym razem pan bez problemu pokrył koszty odesłania towaru. A że zamówiłam u niego diwe rzeczy nie straciłam na przesyłce do mnie. Zreszta ja często jak coś zamawiam patrzę na inne przedmioty bo warto zamówić za jedną przesyłka

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 lis 2011, 16:11

o kurde moni no to bardzo nie ladnie :ico_noniewiem:
ja jeszcze nigdy sie nie natknelam na zaden bubel..ja zawsze czytam komentarze i wlasnie info o sprzedawcy, poki co dobrze trafialam, ale tez nigdy nie kupowalam uzywanych ciuszkow, jedynie zabawki :ico_noniewiem: tak czy siak nieuczciwosci mowimy :ico_nienie:

teraz znow zacznie sie bum na allegro, bo czas prezentow, macie juz jakies pomysly na cos odpowiedniego dla 4 latka?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lis 2011, 16:18

na cos odpowiedniego dla 4 latka?
- moj marzy o sterowanym autku,wec kupimy cos duzego na pilota :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 lis 2011, 21:41

Napisaliśmy a dziś wysłałam kurtkę, kiedy byłam na poczcie zadzwonili do nas w tej sprawie. Okazało się że omyłkowo wkleili standardowy teks, a ta faktycznie kurta faktycznie ma wady. Proponował że obniżą nam cenę o połowę i dadzą 20 5 na jakis inny zakup u nich rabatu. Ale i tak bym jej nie chciała za ta cenę.
Ale ok się zachowali :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 lis 2011, 22:31

moni26, no to chociaż tyle,że zachowali się uczciwie.

A powiem Wam, co mi się przytrafiło i to dziś. Zamówiłam u gościa trzy torby (na Mikołaja), takie płocienne z napisem I`m not a plastic bag po 19,99. No i dziś przyszły, bardzo fajne, ale kurde te kółka metalowe, na których trzymają się uszy zaczęły rdzewieć :ico_szoking: No i kurde nie dam takich prezentów :ico_nienie: Dzwonię do faceta i wykładam, co i jak. On mówie,że mi nie wymieni, bo juz nie ma, i żebym nie odsyłałą, bo co on z nimi zrobi, a żebym podała nr konta to mi kasę zwróci :ico_brawa_01: Więc mam i kasę i torby. M. mi wyczyści (bo 1 moja), a sisostrze i szwagierce dam jako dodatek i powiem co i jak.
Tylko teraz nie wiem, co im kupić :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości