elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lis 2011, 00:46

elibell fajny ten trening :) ale wszystkie odcik=nki to ponad godzinę zajmą:)
na xBoxie ustawiam sobie co chcę, ile czasu, jakie ćwiczenia, czy fitnes czy aerobik, na co, czy na strate wagi, czy na spalanie cholesterolu itp itd, albo na jakie partie ciała i tak dobierane są ćwiczenia:):):)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 lis 2011, 00:47

na xBoxie ustawiam sobie co chcę, ile czasu, jakie ćwiczenia, czy fitnes czy aerobik, na co, czy na strate wagi, czy na spalanie cholesterolu itp itd, albo na jakie partie ciała i tak dobierane są ćwiczenia:):):)
to masz to na plycie, tak? a jest na ps3? :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lis 2011, 01:01

to masz to na plycie, tak? a jest na ps3?
Niop na płycie a czy na Ps3 jest...zaraz zobacze...jak najbardziej, sprawdziłam choć w sumie wiem, zże jest bo kolezanka ma ps3 i mi to poleciła, poslę ci linka na priv z ofertą na ebay, 16 funta i darmowa deliverka:)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 09:57

martasz no to mnie zdziwilas ty tez :-D ale w takim razie :ico_brawa_01:
moja jeszcze nie ma takiego uscisku w ktorym umialaby utrzymac gryzak i jeszcze nim trafiac do buzi zeby sobie ulge przyniesc, jakies miekkie zabawki to i owszem, ale gume z woda to jeszcze chyba ma za ciezkie :ico_noniewiem:
Mój Alanek też sobie świetnie radzi z gryzakiem. W dłoni trzyma go już jak skończył 2miesiące, a od 3miesiąca trafia nim bez problemowo do buzi. Zresztą on wszystko co wpadnie w jego ręce pcha do buzi łącznie z moją ręką :-D
A oto dowód:
Obrazek
A tutaj udało mi się w końcu uchwycić jak się śmieje :ico_brawa_01:
Obrazek

Dziś nocka w porządku. Posmarowałam na noc dziąsełka tym żelem i wstał mi raz na jedzonko przed 4, a potem dopiero pobudka była o 8 :ico_brawa_01:. Chyba żel pomógł

Ja niestety z wami ćwiczyć nie będę bo nic ze mnie nie zostanie. Ale życzę powodzenia, mogę was wspierać duchowo :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, 12:10 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lis 2011, 12:07

Dzien doberek :-)

dziewczyny jestemw szoku, zeby nie zapeszyc, jakis przelom chyba u nas nastapil.
Maly jak zasnal wczoraj o 23.30 oczywiscie w wozku to wstal o 04:30 potem o 07:30 i jak zasnall po 8 tak spi do tej pory na brzuszku. Nie wiem chyba u nas byl ten skok rozwojowy bo dzis pije mi tylko z jednej piersi i to nie wszystko wypija i zasypia i juz drugiej nie chce.
A ja mam nawal pokarmu, piersi jak kamienie i bol niesamowity, zaraz chyba zeby w sciane wbije, juz mi sam pokarm leci, a Alanek dalej spi.

Ja poprasowalam wczoraj i dzis dokonczylam, jeszcze mi tylko spodnie zostalyi chce posprzatac mieszkanko dzis.

O wlasnie wstal lece dac mu cyce bo umre z bolu, zajrze pozniej

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 12:14

Pati85 :ico_brawa_01: dla Alanka za przespaną nockę i oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 12:27

he laski

no to dziś zaczynamy 6 waidera :ico_brawa_01: razem łatwiej :ico_brawa_01:

ja zrobie wieczorem serie bo teraz maz jest w domu a nie chce zeby wiedział ze ćwicze :ico_haha_01:
dodatkowo bede dreptać na stepperze przynajmniej po 500 kroków :ico_sorki: o ile dzieci mi pozwolą :ico_sorki: :ico_sorki: bo udka tez troszke trzeba odchudzić

na dziąsełka polecam żel Dentinox N u nas sie sprawdził :ico_oczko:
gdzieś czytałam też że można na gazik Tantum Verd pryskać i masować dziasełka bo on też znieczula :ico_oczko:

[ Dodano: 22-11-2011, 11:30 ]
nina0226, super fotki :ico_brawa_01:

Pati85, oby tak mu zostało :ico_sorki:
pochwal sie sukienką :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 lis 2011, 12:55

a u mnie dla odmiany cieżki wieczór z małym, coś zasnać nie che i mimo, że najedzony, przewinięty itp itd płacze co chwilę
No to witaj w klubie .Moja wczoraj to samo.Zawsze zasypia najpóźniej o 21 a wczoraj nie wiem co się stało.
jak szliśmy na spacer z koleżanką jej synuś upadł, wbił mu się kolec w rekę, w domu płacz okropny i pierwsze co pomysleliśmy, że reka złamana
O rany , biedny chłopiec.
Mój Alanek też sobie świetnie radzi z gryzakiem. W dłoni trzyma go już jak skończył 2miesiące, a od 3miesiąca trafia nim bez problemowo do buzi. Zresztą on wszystko co wpadnie w jego ręce pcha do buzi łącznie z moją ręką :-D
A oto dowód:
No to masz zdolnego chłopca.
A tutaj udało mi się w końcu uchwycić jak się śmieje :ico_brawa_01:
hihhi jaki śmieszek mały
chyba u nas byl ten skok rozwojowy
No to oby juz predko się nie pojawił kolejny.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lis 2011, 13:06

doberek:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 lis 2011, 13:13

Hej:)
Wczoraj Moją mała o 24 obudziłam w końcu :ico_szoking: od 17 spała :ico_szoking: nie wiem czym ona się tak zmęczyła;p Bałam się że nie będzie chciała iść spać, ale nakarmiłam ją przebrałam włożyłam do łóżeczka i gadała gadała aż zasnęła wstała po 4 na jedzonko:)
ja zrobie wieczorem serie bo teraz maz jest w domu a nie chce zeby wiedział ze ćwicze :ico_haha_01:
ja to muszę jak P jest w domu bo jak zostanę z Małą sama a nie będzie chciała spać i będzie płakać to nic nie poćwiczę i ja się zdenerwuję;) Więc muszę wykorzystać czas który jest w domu:)
A po 6-teczce ćwiczę to co elibell poleciła :-D znalazłam interesujące mnie odcinki i zaczynam dziś:D:D

Pati i oby już było z górki:) Cieszę się że już lepiej jest:) Przynajmniej troszkę bardziej wypoczęta będziesz:)

Dobra lecę się myć a później zrobię sobię trening póki moje dwa Szkraby śpią:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość