Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

23 lis 2011, 13:00

wybaczcie ale ja imienia andrzej nie trawie
Ja też nie, ze względu na mojego byłego szwagra, pijak i damski bokser :ico_placzek:

A Tadek, super... i ile zdrobnień.

Czuje się beznadziejnie, głowa mi pęka, oczy bolą i łzawią. Przed chwilką mąż przywiózł mi termometr do pracy, niby 37 stopni tylko a jakoś mnie częsie z zimna, choć w biurze mamy cieplutko. Wzięłam dwa paracetamole i piję herbatkę z domowym soczkiem z czarnej porzeczki, mniam... :-)
Do domku nie idę bo tam te moje majstry stukają, pukają i nie za ciepło, a poza tym za godzinkę lecę do fryzjera :-D mam nadzieję, że zrobi mi się lepiej.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 13:25

Myszka_, takie dziwne bole,to i ja odczuwam i to coraz czesciej i tez mnie to martwi,pytalam gina ostatnio jak mnie badal,czy wszystko tam ok - to stwierdzil,ze tak :ico_noniewiem:
mam nadzieję, że zrobi mi się lepiej.
- w nowej fryzurce napewno :ico_brawa_01:

My z Zuzia bylysmy wlasnie na zakupach i skoczylysmy do meza do pracy,zawiozlam mu owocki i kawusie,bo biedka siedzi od wczoraj w pracy,nocke mial u siebie,a na dniowke poszedl do drugiej pracuni :ico_olaboga:

Parking przed Biedronka tak zawalony,ze szok - widac,ze swiateczka goraczka juz ludzi ogarnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lis 2011, 13:38

brodzikowa, termin mam na 9 maja :-D


Ja jestem po wizycie domowej.
No fajnie. Hemoglobinę mam 13,1- super super jak na mnie! ;) herbatka z pokrzywy spełnia swoją rolę hehe. Siuśki bez śladu infekcji. Tylko Dzidziak nie dał sobie serducha posłuchać. Fika tak, że tylko krótkie serie były słyszalne :ico_haha_01: Za tydzień położna wróci jeszcze raz posłuchać.


Jak tak można się chwalić PTASIM MLECZKIEM??? ja tez chcęeee!!! ale mam teraz smaka!!!
Idziemy jeśc II śniadanko, a potem na spacerek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 13:40

Tylko Dzidziak nie dał sobie serducha posłuchać.
- ostatnio jak bylam na wizycie,to polozna tez probowala posluchac tetna ale stwierdzila,ze to zabawa w kotka i myszke,maluch ma za duzo miejsca i musiala sie z nim ganiac i podobnie jak u ciebie,slychac bylo tyko pojedyncze pukniecia :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

23 lis 2011, 14:08

hej...a ja medal dziś dostane od siebie :ico_oczko: wylizałam domek :ico_haha_01: a kto mnie pochwali jak nie ja sama... :ico_oczko:

brodzikowa.....hm...te imie ma sie tobie podobac a nie nam :ico_oczko: ale bardzo ładnie :-D choc już sie przyzwyczaiłam do Ziemusia :ico_haha_01:

a ja najbardziej na świecie nie trawie imienia Janek...ma je moj ojciec, miał je moj wujek, oraz ma je moj chrzestny...wszyscy to alkoholicy...wujek już nie żyje...wykończył go rak...palil jak smok ...
do meza do pracy,zawiozlam mu owocki i kawusie,bo biedka siedzi od wczoraj w pracy,nocke mial u siebie,a na dniowke poszedl do drugiej pracuni :ico_olaboga:
alez ci fajnie ze mozesz tak odwiedzić meża w pracy...ja swego za bardzo nie moge...i zresztą pewnie by nie chciał...bo w firmie sami faceci...i pewnie by sie krepował :ico_oczko: ja pewnie też :ico_haha_01:

[ Dodano: 23-11-2011, 13:09 ]
wisnia ten ból po bara bara...jest normalny...mnie tez zawsze boli... :ico_zly: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 lis 2011, 14:21

wylizałam domek
- ja z lizaniem czekam do swiat,teraz tylko ogarniam :ico_oczko:
alez ci fajnie ze mozesz tak odwiedzić meża w pracy.
- ale ja tez mogalm tylko na chwilke,na jednostke tez bym nie mogla wejsc,ale tu gdzie dorabia - nie ma problemu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 lis 2011, 15:51

Przyszlo mi wezwanie z zus

mam dostarczyc w ciagu 7 dni do zusu umowe o prace, liste plac, liste obecnosci, kwestionariusz.. po co to wszystko znajoma tez na zwolnieniu i nic takeigo nie dostala ?? !! ehhh

[ Dodano: 23-11-2011, 14:53 ]
a z kasam oja jest tak ze bede 30 dni pozniej dostawala bo zanim moj szef do kadr je dostarczy to potrwa kadry do zusu..mieskzam w lublinie kadry w krakowie.... boze maskara !!!! :ico_zly: :ico_zly: jestem taka zla... ze ciagle pod gorke.. moja tata znow w szpitalu bardzo go bolalo wszystko i zabralo go pogotowie.... podaja juz morfine :(

[ Dodano: 23-11-2011, 14:54 ]
aa i pisze ze mam 7 dni pod rygorem zawieszenia wyplaty zasilku..tzn ze mam teraz zawiesozny ?? czy jak nie dostarcze dokumentow w ciazgu 7 dni ??

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lis 2011, 16:10

mam dostarczyc w ciagu 7 dni do zusu umowe o prace, liste plac, liste obecnosci, kwestionariusz.. po co to wszystko znajoma tez na zwolnieniu i nic takeigo nie dostala ?? !! ehhh
Nie wiem jak to jest ale wydaje mi się, że te dokumenty to zakład pracy powinien ZUS'owi przesłać ! :ico_noniewiem: Może chodzi o to, że tego nie zrobili stąd taki nagły termin ? Bo z tego co piszesz, to nie jest wezwanie na kontrolę lekarską, bo o dokumentacji medycznej nic nie wspominasz.

[ Dodano: 23-11-2011, 15:11 ]
tzn ze mam teraz zawiesozny ?? czy jak nie dostarcze dokumentow w ciazgu 7 dni ??
Jak do 7 dni nie dostarczysz to Ci zawieszą świadczenia.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

23 lis 2011, 16:23

hejo :-) a ja dziś byłam u lekarza, bo wizyte mam 7 grudnia a nie dawało mi spokoju to, że brzuch mi troszke twardniał (czułam takie skurcze). I z szyjka wszystko dobrze, macica podczas badania nie wykazywała skurczy żadnych, ale mam brac nospe i magnez a jakby skurcze się nasilały to przepisał mi fenoterol ale to tylko doraźnie jakby coś, więc mam nadzieję, że nie będzie potrzebny. Przy okazji zrobił mi USG, maluszek pięknie fikał, zmierzył mu głowke, kość udową i zważył - maluszek waży 177g :-) a płci nie powiedział na 100% bo dzidziuś dupką się odwracał :-D uspokoiła mnie ta wizyta :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 lis 2011, 16:46

Zła jestem bo nie ma jeszcze mojego wyniku bo sie piguła nie dodzwoniła do laboratorium :ico_zly: i nocki nie prześpie dzisiaj bo ginek powiedział że jak bedzie podwyższony to do szpitala mnie kieruje :ico_olaboga: :ico_placzek: .

Z Frankiem byłam u lekarza znowu prawie 100 w aptece osłuchowo ok ale nie podobał jej sie kaszel ma zostac w domu do końca tyg.

Z tego wszystkiego głowa mnie jeszcze bardziej boli :ico_zly:

ancurek86, to dobrze że poszłaś na wizytę wcześniej teraz wiesz że wszystko dobrze i duża dzidzia już :ico_brawa_01: :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość