nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 lis 2011, 16:56

inia1985 super skarpetka, zdolna babka z Ciebie. I że jeszcze przy dwójce maleńkich dzieci znajdujesz na to czas. Wielki szacun :ico_brawa_01:
nina0226, ale Alanek fajniutki w podpisie
dziękuję :-D

[ Dodano: 25-11-2011, 15:57 ]
Malinka ja też myślę, że nie powinnaś się nakręcać na ciąże. Skoro zabezpieczałaś się i tabletkami i gumkami za każdym razem to będzie ok. A co do przerywanego to ja przez rok to stosowałam i nie zaszliśmy w ciąże, dopiero jak doszedł we mnie, także się nie martw!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 lis 2011, 17:16

nina0226, aaaa no to ok ;) dzieki dziewczyny :**
obsesja mi sie włącza...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 lis 2011, 17:29

hej laski, wracam w podłym humorze :/

Przemek stracił prace :ico_noniewiem:
pracował na warsztacie Volvo, ale z jednym pracownikiem magazynu miał zawsze na pieńku, tamten młody gówniarz ale wszystkich pracowników traktował jak śmieci a Pzremek sobie nie dał w kasze dmuchać nigdy...
tyle ze od tego poniedziałku ten koleś stał się wspólnikiem firmy :ico_noniewiem:
i co zrobił? po 4 dniach "rządów" swoich zwolnił Przemka :ico_puknij:
mimo iż sam ma małe dziecko nie miał skrupułów żadnych :ico_olaboga:
jak mozna być tak bezdusznym?
zeby chociaz miał powód- to niby za to ze Przemek ostatnio zepsuł jedną część która de facto pękła podczas naprawy, co sie często zdarza w miejscach gdzie metal sie zapiecze :ico_puknij: minimum raz w tygodniu komus coś pęka ze starosci podczas naprawy :ico_noniewiem:
no ale ten pretekst mu wystraczył, wykorzystał to ze szefa nie ma do poniedziałku, ciekawe co powie jak sie dowie ze zwolnił mu dobrego pracownika z tak błąchego powodu :ico_puknij:
przecież mógł mu to z pensji pociągnąć :ico_puknij:

szkoda gadać :ico_olaboga: chce mi sie wrzeszczeć bo wiem co to za świnia :ico_zly: sama z nimi pracowałam rok wiec znam ich wszystkich łacznie z szefostwem, az sie dziwie :ico_olaboga: czy oni w ogóle wiedzą? :ico_olaboga:

[ Dodano: 25-11-2011, 16:31 ]
inia cudna skarpetka, masz talent :ico_sorki: wielkie brawa dla Ciebie zdolniacho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lis 2011, 18:31

izuś_85, co to się kurna dzieje :ico_olaboga: wszędzie wokół ludzi zwalniają :ico_olaboga: przed świętami bez skrupułów :ico_puknij: Trzymam kciuki by mąż szybko coś fajnego sobie znalazł ! &&&
inia, super ta skarpeta ! Macie kobietki talenty !

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 lis 2011, 18:45

izuś_85, co to się kurna dzieje :ico_olaboga: wszędzie wokół ludzi zwalniają :ico_olaboga: przed świętami bez skrupułów :ico_puknij: Trzymam kciuki by mąż szybko coś fajnego sobie znalazł ! &&&
dzięki za kciuki :ico_sorki:
mąż znajdzie prace na pewno, już ma propozycje pracy ze swoim bratem jako elektryk od poniedziałku (już z nim pracował jako elektryk)
ale wolałby w swoim zawodzie bo jest dobry w te klocki :ico_oczko: i zna sie dobrze na mechanice wiec wolałby spełniać sie w pracy, tam mu było dobrze robił to co kochał, jedynie ta świnia :ico_puknij:
juz koledzy wydzwaniają bo nie wiedzą co sie stało :ico_olaboga:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

25 lis 2011, 20:30

Hej Laseczki:)

izus no masakra... jak tak można się zachować i bez skrupułów zwolnić kogoś kto ma dwójkę dzieci...no w głowie się nie mieści tragedia jacy ludzie podli są :ico_olaboga: :ico_zly:

szkieletorekzdjęcie z chrzcin super:) A Lilusia bombowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do cwiczeń to ja również melduję że wykonuję codziennie:) Dzisiaj się jeszcze nie zabrałam ale zrobię na pewno:) Tylko niech mój wstanie bo pierwszą zmianę odsypia:) Dam mu godzinkę a potem niech zmienia warte przy Oliwce a ja ćwiczyć lecę:D


inia super te skarpetki :ico_brawa_01: A to sama wszystko od samego początku szyjesz?? Też bym chciała mieć takie talent:))

[ Dodano: 25-11-2011, 19:32 ]
mad a u Ciebie to już bliziutko coraz bliżej:D:D Zanim się obejrzymy to już będziemy podziwiać Twoją pociechę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-11-2011, 19:37 ]
ladybird ojj żeby szybko wszystko tam przeszło:) Żebyście się w szpitalu nie musieli męczyć :ico_sorki:

szkieletorek moja Mała też miała taką wysypkę to się zachowywało jak trądzik niemowlęcy, dermatolog jak byłam to mi powiedział że to łojotokowe zapalenie skóry. Ja przestałam na jakiś czas smarować kremami tylko solą fizjologiczną myłam i po paru tyg zeszło samo... Bo dermatolog mi tyle maści i pierdół przepisał że zaniemówiłam z wrażenia i stwierdziłam że narazie poczekam i dobrze że poczekałam bo samo jej wszystko zeszło:)

[ Dodano: 25-11-2011, 19:39 ]
elibell opowiadaj jak tam na wychodnym było?? :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 lis 2011, 20:41

Zanim się obejrzymy to już będziemy podziwiać Twoją pociechę
Ojj chciałabym już :-D ale póki co musza mi wystarczyć Wasze śliczne dzieciaczki ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 lis 2011, 21:30

zostalismy skierowani do szpitala
Ojej oby to nic groźnego i byście szyb ko zdrowi do domu wrócili .
A teraz dalej śpi w wózku.
Miałam kiedyś pytać czy wy jak wrócicie z spacerku to rozbieracie dzieci i one dalej śpią ?
Bo moja gdy rozbiorę to się wybudza całkiem , zazwyczaj tylko rozsuwam kombinezon by się nie zgrzała i tak śpi z czapka nawet .
szkieletorek, oby jednak to nie była alergia :ico_sorki:
No a powiedz mi bo nit mi nie odpisał czy skaza białkowa to coś groźnego ?
To skarpeta Wiki:
Jaka cudna , i ty to wszystko od podstawy sama robisz? Świetne , zdolniacha jesteś.
Przemek stracił prace :ico_noniewiem:
No to nie za fajnie.Ale skoro szefostwo nie wie to może jak wróci to zadzwonią do niego by wrócił.
szkieletorek moja Mała też miała taką wysypkę to się zachowywało jak trądzik niemowlęcy, dermatolog jak byłam to mi powiedział że to łojotokowe zapalenie skóry. Ja przestałam na jakiś czas smarować kremami tylko solą fizjologiczną myłam i po paru tyg zeszło samo... Bo dermatolog mi tyle maści i pierdół przepisał że zaniemówiłam z wrażenia i stwierdziłam że na razie poczekam i dobrze że poczekałam bo samo jej wszystko zeszło:)
Wiesz nie sądzę by to trądzik , zresztą ja nie używam dla niej od urodzenia żadnych kosmetyków .Do kąpania smarowania buzi używam tylko i wyłącznie parafiny.
Zanim się obejrzymy to już będziemy podziwiać Twoją pociechę
Ojj chciałabym już :-D
Oj pamiętam jak ja byłam w tym tyg co ty to wydawało mi sie że to juz na dniach bedzie .Zobaczysz zleci ci i już niedługo będziesz piać o swojej małej i pytać nas czy innych dziewczyn na forum o porady .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 lis 2011, 22:34

Cześć!

Ale miałam męczący dzień, szkoda gadać, ale już spokój, zjadłam, wcześniej poćwiczyłam, teraz klikanie i zaraz kąpanie.

izuś_85, no współczuję straty pracy. No to gówniarz pokazał na co go stać :ico_zly: Ale z tego co piszesz to nie zdziwiłabym się, gdyby go z powrotem poprosili.
Aaaa, ja się chyba nie "chwaliłam", ale mój M. też od grudnia zasila szeregi bezrobotnych. Teraz jest na wypowiedzeniu w listopadzie.
No, ale nie stresujemy się. Będzie w domku pracował, bo więcej czasu będzie miał na projektowanie. Teść też w tej branży, więc też mu coś podrzuci do roboty. A w międzyczasie będzie czegoś szukał.

inia śliczna skarpetka :ico_brawa_01:
Ja to jestem beztalencie w te igłowo-nitkowe klocki :ico_olaboga:

szkieletorek, ciekawe, co to się Lilusi podziało z buźką :ico_noniewiem:
Maćkowi też coś wyskoczyło, ale podejrzewam,że to od cukierków trufli, którymi się wczoraj raczyłam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 25-11-2011, 21:35 ]
ladybird zdrowiejcie szybko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 lis 2011, 22:36

[/quote]izus najważniejsze, że jest jakaś alternatywa. Takiego mściwego buraka to tylko pi.. :ico_zly:

inia fajna skarpeta! :ico_brawa_01:

My właśnie kończymy ustawiać nowe akwa w małym pokoju. Antoś zainteresowany coz to :-D szkoda,że już nie mamy dużego :-( ale kiedyś w większym-naszym mieszkaniu będzie :-)

Dziś w zoologiku Antek oglądał rybki,ptaszki itp,a jak zobaczył,że świnka morska się rusza zrobił taaakie oczy :ico_szoking:

Była któraś może na filwie "Listy do M"? Zastanawiam się czy warto,a opinie są różne :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość