Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lis 2011, 12:47

wada wzroku nie jest wskazaniem do robienia CC
Sama wada nie, ale ciśnienie w oku tak ;-) bo wtedy jest spore zagrożenie odklejenia się siatkówki przy parciu, a co za tym idzie - ślepota. Stąd przy parciu radzą zamykać oczy.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 lis 2011, 13:16

Rozmiar F wcale nie świadczy o tym, że pierś jest duża :-) Co druga kobieta nosząca B czy C powinna nosić F ;-) Źle dobierany biustonosz u Polek to norma niestety.
A swoją drogą dostać takie E czy F łatwo nie jest.
no dokładnie ja dawniej nosiłam C bo miałam źle dobrany i dopiero jak wiecej na necie poczytałam o doborze stanika to się okazało że nie C a własnie E lub F powinnam nosić :ico_oczko: i od tamtego czasu takie własnie kupuję

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lis 2011, 13:36

Ika202, super że u malutkiej wszystko ok :ico_brawa_01:
Gabi no tak, już pora się spakować :-) ja póki co mam wszystko poprane, łącznie z torbą i w razie czego będę w stanie pokierować męża gdzie co jest :ico_oczko:
agaa22, ułożeniem małej się nie martw. U mnie zaraz zacznie się 33 tydzień a Borys nadal nie leży główką w dół :ico_oczko:

Co do biustonosza to ja też biorę mój namiot ze sobą do szpitala :-) Właśnie muszę go wyciągnąć i wyprać :-D
A jeżeli chodzi o biust to mnie cieszy mój mały rozmiar :-) Kiedyś chciałam mieć konkretny cyc ale po porodzie doszłam do wniosku że to głupi pomysł :ico_oczko: Hehe mały jest dla mnie dużo praktyczniejszy :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 lis 2011, 13:43

Hehe mały jest dla mnie dużo praktyczniejszy :-D
no ja też bym tak wolała ale cóż poradzić skoro się mi ciut większy egzemplarz trafił :ico_haha_01: :ico_haha_01: choć moje chłopisko nie narzeka i ostatnio stwierdził że nawet mógłby zostać taki jak teraz jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kurcze ale pieknie słonko świeci tylko nie wiem po co ten wiatr tak wieje ale coś mi się widzi że to piękna pogodę nam zwiastuje na najblizsze dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lis 2011, 13:48

Mnie się też trafił większy zestaw :-D Tylko kompletnie nie wiem po kim, moja mama do dziś się śmieje, że po niej z pewnością nie jest hehe ;-) Uważam je za mój atut, ale kupowanie biustonoszy to dla mnie udręka, bo tyle nerwów się zwykle najem...

No i moja chłopina zupełnie nie narzeka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lis 2011, 13:54

Jak bym miała duży biust od początku to pewnie też bym była z niego dumna (tym bardziej że ładny duży biust bardzo mi się podoba) :-) A tak przyzwyczaiłam się do mojej sportowej wersji i szokiem było dla mnie jak zobaczyłam swój biust dobę po porodzie :ico_szoking: :-D

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

28 lis 2011, 14:08

hej :ico_ciezarowka:

u mnie szaro i ponuro....taka przygnebiająco-senna pogoda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Filipa zaraz szykuje do p-kola a sama sie wzielam za sos do spagetti...
ale ogolnie to chyba mnie jakies przeziebienie bierze :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: gardlo mnie pobolewa i katar czuje juz w nosie...ech....
dobrze chociaz, ze z pracami do szkoly jestem do przodu:)))
wczoraj skonczylam jedna, w zeszlym tygodniu druga, zostala jeszcze jedna ale termina na nie dopiero na styczen....ale chcialam sie zabrac za nie w srode zeby potem juz nic nad glowa nie wisialo :ico_nienie: :ico_nienie:
no i dwa egzaminy przede mna...
i pewnie dlatego tak ten czas leci :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nie moge uwierzyc, ze zaczynam 35 tydzien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 lis 2011, 14:12

martam21, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień :-) a chorobie się nie daj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

28 lis 2011, 14:18

cześć dziewczęta :-D
wspominacie tu, że się dzidzi obrócić nie chce... no ja na zeszłotygodniowym usg też niestety zobaczyłam, że moje siedzi na tyłku zamiast głową w dół :( i się zamartwiam, bo mimo że się boję tego finału, no to już z dwojga złego wolę w "tamtą" stronę (jak mawiał osioł ze Shreka :-D ), znaczy się nie chciałabym cięcia cesarskiego.... wiem, że jeszcze czas, ale kurcze no, denerwuję się... są jakieś sposoby na to? w sensie, czy można jakoś wpłynąć na to, żeby się obróciło?

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

28 lis 2011, 14:48

martam21, nie daj się chorobie i normalnie podziwiam Cię za tą szkołe ja to jestem taki leń ostatnio że nie sądzę żebym była w stanie się tak zawziąć żeby się uczyć i prace pisać :ico_szoking:

nostromo20, nie denerwuj się jeszcze się maluch zdąży obrócić a czy są jakieś sposoby na to żeby maluszek się odpowiednio ułożył... no nie wiem w sumie nigdy nie myslałam o tym jakoś zresztą dziewczyny dość szybko przyjmowały mi odpowiednią pozycję tylko ten urwis teraz się kreci jak szalony i nie ma ochoty dyndać głową w dół

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość