Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

28 lis 2011, 15:09

a mnie dzis bola plecy jak sie schylam zeby cos podniesc .. tak w dole ... jakby korzonki :ico_noniewiem: takie uklucia .. masakra :ico_olaboga:

[ Dodano: 28-11-2011, 14:10 ]
ja tez lubie ogladac rzeczy na allegro ale .. jeszcze nic nie kupilam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 lis 2011, 15:47

Bry

czytam Was codziennie ale nie mam glowy do pisania :ico_olaboga: walczymy o odprawe z pracodawca męża narazie lagodnie ale cos czuje ze sie skonczy sie w sadzie :ico_puknij:

nie mam sil juz na to, nie mam pojecia po co robia pod gorke ludziom :ico_puknij: :ico_olaboga:

dzieki za wsparcie od stycznia mąż bedzie szukał pracy grudzien chce w domu z nami posiedziec :-)

jeszcze czeka nas wycieczka po bankach zeby raty wstrzymac :ico_noniewiem:

oczywiscie gratuluje mamuskom poznania płci :ico_sorki: :ico_brawa_01: kurcze ile facetow na ta wiosne bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kingoza sliczny brzuszek :ico_brawa_01:

ja teraz nie mam glowy zeby ciuszki kupowac nie wiem kiedy sie tym zajme :ico_noniewiem:

milego dnia :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lis 2011, 15:59

ja tez lubie ogladac rzeczy na allegro ale .. jeszcze nic nie kupilam :ico_wstydzioch:
- a ja dzis porobie prezenty,maz dostal wyplate z duuuza premia :ico_oczko:

Gusia90, czasami trzeba i w sadzie zalatwic sprawy,jak inaczej sie nie da z dziadami :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 lis 2011, 17:35

Ja tez nie szaleje Ale od czasu Do czasu cos tam kupie.

Rybka, zazdroszcze premii !

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

28 lis 2011, 19:18

ja sie melduje w Poniedzialek;) dzis strasznie sie czuje;( senna jestem roxkojazona;( a fujj masakra:( :ico_placzek:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

28 lis 2011, 20:29

hej...to znowu ja :-D

mamazuzi dziękuje....dzidziulek był wtedy w 13 tyg ciązy :-D . W 22-tyg na prenatalnych nie zrobili mi już takiego ładnego zdjęcia...no cóz :-)

asiab
alez ci super....też bym chciałą iśc na 4d...ale teraz to kazdy grosz nam sie liczy...

a ja jeszcze nic nie kupiłam dla maluszka...bo w sumie wszystko mam... :ico_oczko: moze coś po świętach kupię...Dawidek chce książeczki kupic dla braciszka... :ico_haha_01: ale bardziej z myslą o sobie hihi :ico_oczko:
wyplate z duuuza premia :ico_oczko:
jacie...podziel sie troche :ico_oczko: fajnie wam :ico_brawa_01:



Gusia90, witaj :-D na pewno wszystko sie ułoży...trzeba być dobrej myśli...zaglądaj czasem do nas w tym natłoku obowiązków :ico_haha_02:

hehe...a moj mały ma ospę...od razu po przedszkolu pojechałam z nim do lekarza...jak narazie ma sporadyczną ilośc pryszczykow i nie ma gorączki...ech...

ile trwa ospa??? I ile czasu mamy przedszkole z głowy????

[ Dodano: 28-11-2011, 19:30 ]
zis strasznie sie czuje;( senna jestem roxkojazona;( a fujj masakra:(
jutro bedzie lepiej :ico_pocieszyciel:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 lis 2011, 21:12

Dzwoneczek, 2 tyg okolo masz z glowy, bo strupki musza wyschnac.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lis 2011, 21:42

ile trwa ospa??? I ile czasu mamy przedszkole z głowy????
- o rany,2 tygodnie w najgorszym wypadku,uwazaj,zeby sie nie przeziebil :ico_sorki: No i pudruj mu te krostki :ico_sorki:
jacie...podziel sie troche :ico_oczko: fajnie wam :ico_brawa_01:
- juz wydalam :ico_wstydzioch: Kupilam dzieciakom slodycze do bucika,maskotki dla dzieci z rodziny,wypasiona kuchenke dla Zuzi i dwa sterowane autka dla Andrzejka :ico_wstydzioch: Jedno mniejsze dostanie teraz na imieninki :ico_brawa_01: Trailam tez sliczna dzianinkowa sukienke z bluzeczka dla Zuzi i czapke dla meza,wloze mu do bucika :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

28 lis 2011, 22:35

Witajcie po dluzszej przerwie :ico_wstydzioch:

Hmm od czego zaczac... tyle piszecie ze nigdy Was nienadgonie :-) Ale postaram sie zagladac tutaj codziennie, to moze jakos to tutaj wszystko ogarne :-D
A wlasnie patrzylam na pierwsza stronke i faktycznie przewaga chlopcow na wiosne :-D

My wrocilysmy juz z Polski i zdazylysmy sie juz pochorowac :ico_zly: . Moja mala juz wyzdrowiala a zamna sie ciegnie i ciagnie..... jak nie katar to gardlo albo kaszel itd. Na szczescie koniec juz mdlosci i wymiotowania :ico_brawa_01:

Plci jeszcze nie znamy badanie mam dopiero 21 grudnia, mam nadzieje ze malenstwo zrobi mamusi prezent na swieta i pokaze co ma pomiedzy nozkami :-D

Zmykam juz spac bo jutro pobudka 5:30

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 lis 2011, 23:12

justyna30, faktycznie dlugo cie nie bylo ,zdrowka zycze :ico_sorki:

My mamy 20 USG i tez liczymy na ten prezent co i wy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość