moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lis 2011, 22:42

NICOLA_1985 ja również bym podała, obserwuj małą i zobaczysz jak się zachowuje w dzień i w nocy

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 lis 2011, 23:21

Ania tylko teraz to ciasto mi tak średnio wyszlo, więc już mnie pewno nie poproszą :ico_haha_01:
Ale zrobiłyśmy z Zu jeszcze ciastka maślane z cukrem i te były pycha!

NICOLA_1985

28 lis 2011, 23:27

jak Karolina będzie dzisiaj w nocy wstawać to jutro zwiększę do 2 ml, i tak bede zwiększać do puki nie przespi całej nocy... a ile jest ml maxymalnie dla takiego dziecka? 5?

[ Dodano: 28-11-2011, 22:29 ]
no i ja myślałam, żeby tylko przed snem dawać, bo mi w dzien nie przeszkadza jak ona jest taka mega żywiołowa, ćwiczy pawiana czy tanczy kankana bo nie raz się zdaza bo ona ma nadpobudliwość ruchową i po prostu takie żywe dziecko... może dlatego sie budzi w nocy... :ico_noniewiem: moze to ma podłoże neurologiczne :ico_noniewiem: ale miała eeg robione i nic nie wykazało po za mianami w prawej półkuli z niedotlenienia.. :ico_noniewiem: rezonans miała robiony i tez ok po za zmianami wiadomo jakimi... od uszkodzenia mózgu z niedotlenienia..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lis 2011, 14:51

no i ja myślałam, żeby tylko przed snem dawać
- widzisz,ja tez dawalam tylko na noc - Zuzia dosawala w dzien,ale ona byla po ciezkiej operacji i przeszczepach,do tego byla uwiazana w kokilce z gipsu,a pod gipsem jakas watolina czy cus a byl lipiec u w Katowicach bylo ponad 30 st w cieniu :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

I ona wtedy miala 6 m-cy i dostawala po 3 ml :ico_sorki:

A jak mlody dostal ospe,to pediatra kazala dawac rano 5 i na noc 5,zeby go to swedzenie nie draznilo i Zuzka zaraz po nim dostala ospe,miala rok i 4 m-ce i juz pediatra kazala dac jej 5 ml :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lis 2011, 15:05

iw_rybka, a czemu Zuzia nóżki ma też zawinięte? niezbyt przyjemny widok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lis 2011, 15:28

iw_rybka, a czemu Zuzia nóżki ma też zawinięte?
- bo z nozek miala brane przeszczepy nerwow do raczek - ma ciecie jedno na szyjce i po 4 na nozkach - miss juz napewno nie zostanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lis 2011, 15:32

- bo z nozek miala brane przeszczepy nerwow do raczek - ma ciecie jedno na szyjce i po 4 na nozkach - miss juz napewno nie zostanie :ico_noniewiem:
nieźle :ico_sorki:
miss zostać nie musi :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lis 2011, 17:58

iw_rybka ale biedactwo się namęczyło :ico_sorki:

nie wiem czy czegoś nie pochrzaniłam, ale wy chyba skarżycie lekarzy?

NICOLA_1985

29 lis 2011, 18:48

iw_rybka biedna niunia się nacierpiała :ico_noniewiem:
i pomyślec , że jakby Ci cc zrobli to byłaby zdrowa :ico_noniewiem: i miałaby szanse być miss :ico_oczko: no a ja też mówię czasami , że moja Karolina wysoka ładna laska ale na wybiegu nigdy chodzić nie będzie.. :ico_oczko: ale czy musi??? nie... :-) najważniejsze, żeby się pogodziła ze swoją niepełnosprawnością, umiała z tym żyć i była dalej taką optymistką jak jest teraz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: najważniejsze , żeby była szczęśliwa niezależnie od tego co będzie robiła jako dorosła osoba, czy będzie pracować, czy w domu dzieci wychowywać.. wszystko jedno byle jej to odpowiadało , a chłopaka już w przedszkolu ma więc akurat powodzeniem u płci przeciwnej się nie przejmuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lis 2011, 18:59

ale wy chyba skarżycie lekarzy?
- taaaak,zlozylismy doniesienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa :ico_sorki:
żeby się pogodziła ze swoją niepełnosprawnością,
- wlasnie,tez bym chciala ale jak to zrobic?
Ja sama mam takie dni,ze nie umiem sie z tym pogodzic,a co dopiero ona jak bedzie trafiac na jakies trudnosci np z ubraniem stanika czy upieciu wlosow :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość