Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 lis 2011, 13:09

jagodka bylas naprawde dzielna :-) ja glukoze pilam malymi lyczkami :ico_noniewiem:
iw_rybka mnostwo zyczen dla synka :-) Moj ojciec tez am na imie Andrzej :ico_haha_01:
serniczka superasne te skarpeteczki :-D :ico_brawa_01:
ja tez mam dzis takiego lenia, ale to juz od wczoraj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 13:11

jagodka bylas naprawde dzielna ja glukoze pilam malymi lyczkami
nigdy wiecej nie chce tego g..... pić :ico_haha_02:

[ Dodano: 30-11-2011, 12:13 ]
kingoza, za dwa dni możesz na odliczanko wskakiwać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

30 lis 2011, 13:40

Sto lat z okazji imienin Andzejka;*:*

Serniczka-slicznee Skarpeteczki!!!!!!!

ja lece

buzka;*

Ps;Lista poprawiona

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 lis 2011, 13:42

kingoza, no to się umęczylas
ja za każdym razem wstrzymuje oddech (bo to jednak pachnie i od razu odczuwa się bardziej tą słodycz) i przechylam
inaczej to byłaby udręka

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 lis 2011, 14:56

Hej ja juz z domku!

Serniczka, ale skarpety haha, faktycznie to takie meskie :ico_brawa_01:

Evvelka, popracuj do tych swiat, bo premia sie przyda a potem fruu na zwolnienie tym bardziej ze w Pl jest 100 proc platne, tak?

Dzwoneczek, Rybka, jezeli mowimy o tej samej Nicoli to jej corka ma stwierdzone ADHD stad ten syropek, jasne sporadycznie ok, ale nie ciagiem, bo on jest mocny i oddzialuje na Centralny Uklad Nerwowy. Ja bym raczej stawiala na cos na histaminie, np diphergan, jakby chciala dziecko uspokoic, ale tak w ogole to chyba u Ciebie dzwoneczku nie tutaj jest prolemoso. :-D

Brodzikowa, dobra duszo, popraw imie mojego syna biednego, bo on nie bedzie Leon, tylko Julian albo Bruno :-)

Sylwia, trzeba miec nadzieje ze twoj tata nie bedzie za dlugo cierpial, dobrze ze w tych czasach jest morfina. Choc ja nie rozumiem po co oni mu te chemie funduja, bedzie sie jeszcze gorzej czul :-((( I organizm moze nie wytrzymac nie z powodu nowotwora a z powodu chemii. No ale trzeba wierzyc ze lekarze wiedza co robia. a ciebie wirtualnie sciskam!!!

Asiab, moze to i ruchy??? ja sama nad moimi gdybalam :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 lis 2011, 16:02

kurcze a ja zjadlam salatke z gyrosa i od godziny juz sie mecze i :587:

serdeczne zyczenia dla Andrzejka z okazji imienin

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 lis 2011, 16:43

hello

moj mały ucina sobie drzemkę...dziś strasznie swędzą mu plecki...wiec musze wciąz mu smarować i dmuchać...biedactwo...

evelka
mi moj lekarz proponował mi zwolnienia do prawie początku ciązy....hihi...ale ja dopiero na zwolnieniu bede od 16 grudnia...wtedy kończy mi sie urlop...
...i wcale to nie świadczy o tym ze jesteś leniuszkiem...źle sie czujesz to poprosisz o nie...proste..

Rybko
dużo buziakow dla Andrzejka od ciotki forumowej :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Niech żyje nam 100 lat :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980, mysle ze u nas ta wojna o nockj nie bedzie tylko trwała tydzień...czego sie obawiam...wiem , ze powinnam wykorzystac to ze jestem teraz w domku...i oduczac jego od ciągłego trzymania sie spodnicy :ico_oczko: oj...nie bedzie prosto...ale poczekam az wyzrowieje...
ty to potrafisz dac kopa...i dobrze...to lubię w tobie...ale nad tymi syropkami co podałas też sie zastanowie...a one są bez recepty???Pewnie ziołowe??

a mnie tak ta glukoza az tak nie odstrasza...nawet smaczna...strasznie słodka...ale ja jestem stworzona z cukru :-D teraz mnie jeszcze czeka 75gram :-D

serniczka
słodkie skarpetulki :-D
est 100 proc platne, tak?
tak... :-D

sywluś
a czemu musza przedłużac jego cierpienia...tak maja w swoim kodeksie?...a co Twoj tatuś na to?...pewnie tez chce być jak najdłużej z wami...przytulam mocno :ico_pocieszyciel: a

ja dziś byłam u swego rodzinnego i dostało mi sie za moj problemn z wiecznym katarem...mam zniszczoną błonę śluzową przez krople...mam skierowanie do laryngologa...uff...oby on mi pomogł..!!!!!

[ Dodano: 30-11-2011, 16:02 ]
hydroxyzyna -...aż mnie zaciekawił jak poczytałam ze sa efekty...ale jednak troszke sie boję..no cóz...najpierw zapytam sie mojego pediatry...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 17:37

asiab, dzieki :-D

jagodka - ale ci dobrze,moze ja tez sprobuje na raz to lyknac :ico_oczko:
iw_rybka mnostwo zyczen dla synka
- dzieki :ico_sorki:
Sto lat z okazji imienin Andzejka;*:*
- dziekujemy :ico_sorki:
ze w Pl jest 100 proc platne, tak?
- tak :-D
ale tak w ogole to chyba u Ciebie dzwoneczku nie tutaj jest prolemoso. :-D
- ale doraznie moze im pomoc :ico_oczko:

Moja Zuzia maial 6 m-cy jak to pila,i to ponad tydzien czasu po operacji i wszystko z nia wporzo :-D
ja sama nad moimi gdybalam :ico_noniewiem:
- ja tez ale dzis doszlam do wniosku,ze to na bank dzidzia,bo skoro czuje to codziennie,to nie moga byc jelitak czy gazy :ico_oczko: No i brzuch mi rosnie,a dzidzia napewno z nim :ico_oczko:
i od godziny juz sie mecze i :587:
- o matko,jeszcze ???
serdeczne zyczenia dla Andrzejka z okazji imienin
- dziekuje :ico_brawa_01:
Rybko dużo buziakow dla Andrzejka od ciotki forumowej
- dziekuje :ico_brawa_01:
mam zniszczoną błonę śluzową przez krople..
- o rany,niezle sie zalatwilas :ico_olaboga:
.najpierw zapytam sie mojego pediatry...
- dokladnie,zapytaj pediatre,bo to i tak na recepte i ja dla Andrzeja to na ospe tez dostalam :ico_oczko:

Andrzejek wrocil dzis z wielka rana na lokciu,az mu pani bandaz zalozyla :ico_placzek: Przewrocil sie bidulek :ico_placzek:
No ale po przedszkolu dostal prezent i osuszyl mu lzy,bawil sie zadowolony jak bak,niestety zlamal antenke pilota sterujacego autkiem i juz nie dziala :ico_zly: No ale mezus juz naprawia,wiec pewnie bedzie dzialac dalej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-11-2011, 16:45 ]
no i juz maz autko naprawil - uparta bestia siedzial i wymyslil jakis patent na srube i dziala :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 lis 2011, 17:53

wisnia3006 napisał/a:
i od godziny juz sie mecze i
- o matko,jeszcze ???
jeszcze. wiem ze nie jestem stoworzona do bycia w ciazy i mam nadzieje ze 3 dziecko nam sie nie przytrafi.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 lis 2011, 18:14

Rybko, i ode mnie zyczenia stu lat dla Andrew :D
Dzwoneczek, ja nie chcialam ci dawac kopa , nie kopie ciezarnych hehe Ale wiem ze bedzie mi ciebie strasznie szkoda.
Hydroxyzyne sama kiedys bralam, dzises jak mnie scinalo z nog :) fik i spalam jak bebis po kilka godzin hehe
Ja przy ospie Nell dostalam Clemastin, lek antyhistaminowy, lagodny. Dobry tez jak dziecko kaszle w nocy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość