Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 lis 2011, 21:20

Kasiala, pewnie! Jesteś w ciąży i masz prawo na L4. Chociaż taki przywilej kobiecości nam jeszcze pozostał w dzisiejszych czasach.
A na kręgosłup uważaj. Ciąża to bardzo duze obciążenie dla pleców.
Ja nigdu na bóle się nie skarżyłam a jak mnie dopadło w 8 miesiącu to ruszyć się nie mogłam. Tydzien plackiem leżałam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 lis 2011, 15:16

hej dziewczyny jak tam?

Ja dziś zrobilam drugi test i kreseczka dalej jest :-) :ico_ciezarowka:

Dziewczyny mam pytanie bo jestem alergikiem,i mam problem z katarem. Przestalam brac leki bo wiem ,ze w ciazy nie mozna.Ale macie moze jakies sposoby na katar alergiczny ? Bo kicham i kicham,cala noc nie spalam ,co jakis czas wychodza mi bable na twarzy ( po kilku minutach znikaja) i kompletnie nie wiem co robic. Co moge a czego nie. Dzis robimy generalne porzadki zeby troche zlikwidowac alergeny ,ale wiem ze to mi 100 % ulgi nie da... :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 lis 2011, 17:45

Madleine bardzosie ciesze z twoich 2 kreseczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do tego kataru to szczerze wspolczuje tez jestem alergikiem ale nie na wszystko no i mi juz od 2 lat nic nie dokucza :ico_sorki: lepiej skonsultuj sie z lekarzem musisz w ciazy czuc sie dobrze a nie sie meczyc wydaje mi sie ze lekerz cos ci przepisze

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 17:55

Madleine, idz do lekarza najlepiej :ico_sorki: Ja tez jestem alergiczka ale mi w ciazy i jeszcze rok po porodzie jakas objawy zawsze ustaja :ico_sorki: Mialam tak w ciazy z synem,potem z Zuzia dostalam straszny katar i dusznosci,a w kwietniu zaszlam w ciaze i jak reka odjal :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 lis 2011, 20:06

No własnie mi jak narazie ten katar sie nasilil :( ale mam nadzieje,ze przejdzie. Pogadam z lekarzem w środe. Powiedzcie mi ( wiem,ze na zobaczenie serduszka jeszcze za wczesnie) ale jest mozliwosc zeby za tydzien cokolwiek ujrzec na usg ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 21:02

zeby za tydzien cokolwiek ujrzec na usg ?
- pecherzyk pewnie juz bedzie widoczny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 lis 2011, 21:57

Madleine, pęcherzyk na pewno zobaczysz. Może nawet serduszko jka bedziesz miec duzo szczęścia, ale na to się nie nastawiaj bo fasolka ma jeszcze czas :ico_oczko:
A z alergią to może są jakieś bezpieczne leki, które możesz stosować. Pogadaj ze specjalistą.
Może później alergia sama przejdzie. tez znam przypadki że ciąża zadziałała uzdrawiająco :ico_oczko:

Ja dziś czuję się o niebo lepiej :ico_sorki: Może dlatego że dalam sobie od rana luz. Obiadek miałam już od wczoraj gotowy,w domu wi miarę czysto. Do pracy szłam na popołudnie i jest ok. Widocznie muszę zwolnić tempo i będzie dobrze :-)

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

30 lis 2011, 23:15

witam wszystkie stare i nowe mamusie :ico_oczko: dawno mnie nie było ale naprawdę te mdłości potrafia zniechęcić do życia i normalnego funkcjonowania a ta ospałość szok.Gratulacje wszystkim nowym mamom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja jutro mam w końcu normalna pierwszą wizytę u lekarza taką konkretna no a 16.12 o godz.15 dowiem sie juz w końcu czy ciąża pojedyncza czy blizniacza NARESZCIE mam nadzieje!!!Mdłości nie chcą mi ustąpić zawziely się na mnie mam jeszcze jakieś dusznośći ale jutro pan doktorek mam nadzieje przebada na tyle co umiem rozmawiać po francusku to się dogadam ale idę z koleżanką troszke krępujące ale jak mus to mus!!!Tatuś tez nie moze doczekac się pierwszego zdjęcia dziecka dzieci hehehe ale to jeszcze dwa tygodnie na pierwszym usg powiedział prawdopodobnie dwoje ale za malutka ciąża była.Trzymajcie się mamuśki buziaki i napiszę jutro :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

01 gru 2011, 16:41

agesss witaj po dlugiej nieobecnosci :-D no to czekamy z Toba do 16 :ico_oczko:


DZIEWCZYNY GDZIE SIE PODZIEWACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest juz pierwsza stronka czekam na reszte dziewczyn z terminem porodu to bede mogla zalozycz suwaczki :ico_sorki:

STAWIAM :ico_tort: ZA KOLEJNY TYDZIEN MOJEJ CIAZY CZESTUJCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 gru 2011, 16:45

ojjj ja sie poczestuje chetnie :)

U mnie po staremu hehe jutro robie znowu tescik zeby sprawdzic czy beta przyrasta - jakis niedowiarek ze mnie :)

[ Dodano: 01-12-2011, 15:46 ]
a czemu mnei nie ma na 1 stronie ? :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość