Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 18:46

Kurczaki laski albo żle spałam albo mnie przewiało tak mnie łopatka i kark boli że sie obrucić nie mogę szlak by to trafił :ico_placzek: jak P. wróci z pracy to musi mi to jakoś rozmasować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 18:56

wisnia - a kupiliscie ta kuchenke dla Zuzy?
Rybko, i ode mnie zyczenia stu lat dla Andrew :D
- dziekujemy :ico_brawa_01:
Hydroxyzyne sama kiedys bralam
- ja wzielam raz,juz po peracji Zuzki,po zdjeciu opatrunkow w domu - chyba jakas zalamke mialam,bylam jakas rozbita - walnelam sobie dwa szczere lyki "na oko" i zrobilo mi sie tak jakos luzno,totalny spokoj,poszlam spac na dwie godzinki a jak wstalam - bylam juz w jednym kawalku gotowa do dzialania :ico_szoking: :-D
tak mnie łopatka i kark boli
- ojej :ico_olaboga: Moze troszke amolem cie posmaruje? Moj maz tez czesto ma takie bole,bo on na nocki pracuje,wiec czasem kima w fotelu i potem caly kark ma spiety i bolacy :ico_oczko: Ale po amolu mu przechodzi :ico_oczko:

Ale mlody szaleje z tym autkiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 19:08

Moze troszke amolem cie posmaruje?
o dobry pomysł jejku mam nadzieję że pomoże bo czuję sie jak paralityk :(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 19:11

asiab, naewno cie to troszke rozgrzeje :ico_sorki:

Za tydzien wizyte mam,nie moge sie juz doczekac :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 19:14

Za tydzien wizyte mam,nie moge sie juz doczekac
ja tez ja mam 8-ego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lis 2011, 19:49

a od kilku dni mam pragnienie nie do ugaszenia,wciaz pije,brzuch rosnie,az sie boje co to bedzie :ico_olaboga: Czy to juz ta cukrzyca u mnie?Ja sie nawet w nocy budze,zeby sie napic a najlepiej wchodzi mi lekko gazowana woda i mleko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 19:56

a od kilku dni mam pragnienie nie do ugaszenia,wciaz pije,brzuch rosnie,az sie boje co to bedzie Czy to juz ta cukrzyca
wiesz dużo o niej myślisz to tak jak ja ze swoją cholestazą jak tylko o niej pomyśle zaraz mnie wszystko swedzi a jak nie mysle jest ok narazie. Kiedy masz glukozę ?


Ciekwe czy biniu jeszcze w szpitalu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

30 lis 2011, 20:08

Bryś

bylismy dzisna usg, 40 mnie badal aż bylam przerazona bo tak dokladnego usg jeszcze w zyciu nie mialam :ico_szoking: ale malenstwo zdrowe wszystko jest w porzadku i wszystko na miejscu :-D :ico_brawa_01:

niestety plci nie potwierdzil bo nozki razem trzymalo wiec czekam na kolejne usg :ico_oczko: ale wsumie to obojetne juz co byle zdrowe a ciuszki uniwersalne kupimy :-D

dzwoneczek, Kris do spania tez aniołem nie jest, ale w momencie gdy byly duże problemy z spaniem dostawal melissed to go wyciszalo i przesypial ladnie nocki :ico_oczko:
teraz sie budzi raz albo gora 2 razy na picie ale sypia u siebie sam :ico_oczko:

iw_rybka, najlepszgo dla synka w dniu imienin :ico_sorki:

wiśnia, wspolczuje wymiotow :ico_sorki:

jutro albo w poniedzialek musze sie zarejestrowac do gina na wizyte :ico_oczko:

strasznie zmeczona jestem :ico_noniewiem: ide sie polozyc

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lis 2011, 20:10

Napisałam do Biniu smsa odpisała że jeszcze jest w szpitalu wczoraj miała badania i wyniki nie zadobre są w piątek bedzie miała jeszcze raz badania i wtedy zobaczą co z nią zrobić nie zabardzo jej mówią co i jak ale z małym ok duży chłopczyk już z niego waży już 800 gram :ico_brawa_01: .Macie wszystkie pozdrowienia :-)

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

30 lis 2011, 20:47

iw_rybka, samych radosnych dni dla Twojego Andrzejka;) ehhh ja to mialam dzis w poludnie mega doła, dobrze ze mężuś był w domu, tak mnie naszło i musiałam sobie popłakać, że musze leżeć i w ogóle, ale mi przeszło, zrobie wszystko by dzidzia rosła;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość