mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 gru 2011, 10:18

HEj, ja pije :ico_kawa:

Jagodka, no moja potrafila nie robic kupki po 3 dni a teraz prawie codziennie, ale wykluczylam kulki do mleka nesquik a zamiast tego je musli z jogurtem, no i wspomagamy sie laktuloza w razie "w". Mnie tez troche niepokoje te jej bole, bo czasami jeszcze ma, i to zawsze PO jedzeniu i wtedy sie kladzie, mowi ze musi "odpoczac". widocznie jak lezy to ja mniej boli. A jak to wyglada u Jagi?

Evvelka, no to super, ze pracodawca cie ubiegl i nie musisz sie stresowac! Trzymam kciuki za badanko &&&&&&&&&&&&&&

Agasio, kurcze mi tez mega twardnieje brzuch, A w poprzednich ciazach tez tak mialas?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 10:20

Acha a co do picia to ja tez teraz dużo piję uwielbiam wodę z cytryną :ico_brawa_01:

Pamiętam jak byłam na pierwszej wizycie u gina w 5 tyg i mówiłam że boję sie powtórki cholestazy to powiedział że może a nie musi sie powtórzyć to samo z cukrzycą ciążową ale już o gestozie mówił że w więkrzym stopniu sie powtarza w następnych ciążach.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

01 gru 2011, 10:36

helo :-) no to mam już jeden cały miesiąc leżenia za sobą :ico_brawa_01:
a plany na dziś, hmm musze dokonczyc ogladac smerfy co w tamtym roku wyszly a ja dopiero teraz je sciagnelam, wczoraj zaczełam fajne smieszne sa :-D
mama_zuzi1980, mnie też czasem brzuch twardnieje..ale z reguły wtedy gdy np przekrecam sie z boku na bok to tak na chwilke mi stwardnieje, albo jak leze na plecach i sie wyciagne za bardzo...a tak to jak sie przechadzam z pokoju do lazienki do nie...a u Ciebie jak z tymi twardnieniami?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 10:39

helo no to mam już jeden cały miesiąc leżenia za sobą
pięknie kochana zobaczysz jak zleci a kiedy masz wizytę teraz ? może już krwiaczek sie wchłonął :ico_sorki:

[ Dodano: 01-12-2011, 09:40 ]
Ale mam lenia dzisiaj dobrze że zdążyłam mieszkanko odkurzyć i w miarę czysto jest to mogę siedzieć :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 gru 2011, 10:41

agasio - to nie chodz tyle,dzidzia widac tego nie lubi :ico_sorki: No i zycze zapalu na zdjazd :ico_oczko:

evelka - super masz szefa :ico_szoking: :ico_brawa_01: A Ty juz pilas glukoze??
jagodka24 napisał/a:
najbardziej martwi mnie jedak to że Jago ciągle boli brzuch
- mojej siostry corka czesto narzekala na brzuszek,byla z nia u kilku specjalistow i nic nie wykazalo :ico_olaboga:
ale wykluczylam kulki do mleka nesquik
- moje dzieciaki jedza kulki na sniadanie,potem po obiedzie na sucho i jeszcze wieczorem,w miedzy czasie danonek lub inny deserek i jablko obowiazkowo,bo oni uwielbiaja ligole,slodycze im raz dziennie daje ale kupki sa jak w zegarku :ico_sorki:

Wiec to chyba sprawa indywidualna i predyspozcje :ico_sorki:

[ Dodano: 01-12-2011, 09:43 ]
co w tamtym roku wyszly
- one chyba z tego roku sa :ico_szoking:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 10:54

iw_rybka, ja miałam pare miesiecy temu bo gin nie mogła znalezc przyczyny zaniku miesiaczki na 8 mc... ;/ i szukała w hormonach były ok no to myslala ze moze to cukrzyca.. no i rzeczywiscie miałam wysoki cukier brałam glucophage kilka mc.. a w sierpniu organizm zaczał sie oczyszczac miałam 3 misiaczki w ciagu 1 mc i zaszłam w ciaze :P

ja juz po pobieraniu krwi :P zyje i nawet nie zmedlałam :P teraz do 17 jak na szpilkach :P

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 10:56

a mialam was zapytać czy też macie teraz jakieś głupie sny ? Normalnie codziennie mi się takie głupoty śnią :ico_olaboga: :ico_szoking:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 10:56

mie ma to jak serek topiony z kiszonym ogóraskiem :P

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 gru 2011, 10:57

ja juz po pobieraniu krwi :P zyje i nawet nie zmedlałam :P teraz do 17 jak na szpilkach :P
ja też sie nie mogę doczekać jak wrócisz z wizyty :-)

[ Dodano: 01-12-2011, 09:58 ]
mie ma to jak serek topiony z kiszonym ogóraskiem :P
mniam tez to lubię :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

01 gru 2011, 10:58

a mialam was zapytać czy też macie teraz jakieś głupie sny ? Normalnie codziennie mi się takie głupoty śnią :ico_olaboga: :ico_szoking:
haha, witaj w klubie:P ja mam to samo:P czasem az boje sie ze przez sen powiem cos głupiego i bedzie draka z tego :P
ostatnio jak "spałam" to wydawało mi sie ze jestem w sklepie patrzyłam na zegraek a tam 2 w nocy i klnełam przez sen ze chodzza po sklepie klienci a sklep przeciez do 21 czynny :P

[ Dodano: 01-12-2011, 10:00 ]
asiab, to mozemy razem jeśc śniadania :P wczoraj w pracy zjadłam sledzie w sosie smietanowym i zagryzłam pączkiem z róża :ico_wstydzioch: moj kolega jak patrzył na mnie to sie zielony zrobił :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość