Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 gru 2011, 16:12

ja właśnie zamówiłam dziecia kilka ubranek z endo :) maja teraz 50 % wyprzedaż + wysyłka gratis :-D
Obrazek
Obrazek
ten sweterek juz dawno za mna chodzil wiec zaszalałam i kupiłam
Obrazek
Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 gru 2011, 16:32

gozdzik, a te sweterki od tej ceny co jest napisane na ich stronie trzeba odjac 50% czy oni odjeli to juz

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 gru 2011, 16:35

niestety ten sweterek nie jest objęty promocją :ico_noniewiem:
ale tak strasznie mi sie podoba ze nie mogłam sie powstrzymać

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 gru 2011, 16:46

gozdzik, sliczny jest ale nie ma rozmieru 92 dla zuzi
my mamy znajomego co zalatwia ciuchy z h&m(dzis sie dowiedzialam) 50%taniej. a teraz kasy brak

my wrocilysmy z dworku bylysmy 40 minut a zuzka wywalila sie chyba z 6 razy wszytko do prania

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 gru 2011, 16:55

heheh mój też często ląduje :ico_haha_01:
co do H&M to lubię tą markę odzieżową
z endo zamówiłam pierwszy raz ciekawa jestem ich trwałości i jakości wykonania :-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 gru 2011, 17:13

gozdzik, my mamy prawie wszystkie ciuchy z h&m lub reserved(nie jest ich duzo) a po mieszkaniu kupuje jej z pepco bo tam sa bluzki za 10zl i rajstopy lub leginsy

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 gru 2011, 18:04

Witam się serdecznie ;)

Dzieci mi śpią, nie wiem tylko jak długo ;) Byliśmy dzisiaj na cudnym spacerze. Laura moja to piechur się robi, nie zabrałam jej dzisiaj wózka i przetuptała mega długą drogę ;) Trochę Bruna pchała, trochę szła sama i trochę za rączkę z mamą ;) My czekamy na śnieg, bo Lolina uzbierała sobie na sanki, które już leżą w pokoju i czekają na pierwsze użytkowanie. W ubiegłym roku jeździła ale na pożyczonych ;)

Widzę, że zawrzało ciut na forum po moim niewinnym zdaniu do karo "rozbrajasz mnie..." ;) zostałam trochę opacznie zrozumiana, bo chcialam przekazać, że chylę czoła Karolinie za jej umiejętność bezpośredniego zadawania pytań ;) I oczywistym jest, że gdybym na jakieś pytanie nie chciała odpowiedzieć, to bym nie odpowiadała ;) Nie czuję się tu skrępowana i chętnie podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i w razie potrzeby również od was oczekuję pomocy ;) Toż to przecież po to tu klikamy ;)

Qrcze ja nie umiem tu selektywnie cytować Was, jak wracam do poprzedniej strony to mi kasuje to co napisałam ;/ :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 gru 2011, 18:09

Tibby, naprawdę nie da się wstawić suwaczka. Może jakbym inne suwaki sobie zrobiła, może te mają za długi adres czy coś, nie wiem... Ale szczerze mówiąc, nie chce mi się szukać próbować, skoro efekt nie gwarantowany... Ja rozumiem obostrzenia na forach co do wysokości podpisu (tutaj niektóre podpisy zajmują tyle, że żeby przeczytac kolejny post trzeba przewinąć cały ekran :ico_sorki: Ale że adres za długi, pfff...) Ale mam te same suwaczki tez na innych forach i wchodzą cztery bez problemu, identycznie wpisane, BEZ PRZERW i tak jak i tutaj, tylko tu się jakieś przerwy pojawiają w grafice.
Zrobiłam nawet tak, że skopiowałam podpis z innego forum by wstawić go w całości. To samo. Za długi :ico_olaboga:
No to w nosie mam te suwaczki :ico_haha_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 gru 2011, 18:12

Martalka oczywiście, że znam ćwiczenia ;) chętnie podam Ci linki z ćwiczeniami, które rekomenduję, tylko napisz czy dysponujesz piłką do ćwiczeń ;)
Ten cytat, który zamieściłaś idzie ze mną od początku mojego macierzyństwa ;) natchnęłam się na niego będąc w ciąży z Laurą i od razu wiedziałam, ze to motto mojej drogi przez macierzyństwo. Stąd też decyzja o AP ;)

No Bru się obudził ;) głośny chłopak jest i charakterny ;) i cycocholik jak nic, ja to chyba będę już zawsze z cycami na wierzchu chodziła ;)

Wiśnia rodziłam 2 x w Zgierzu, a Ty z moich okolic jesteś?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 gru 2011, 18:17

Samanta, tak jestem z lodzi a dokladnie mieszkam na teofilowie.
a to macie 2 wozki czy jeden laczony

kurcze wypralam zuzi kurtke po dzisiejszym spacerze a nie mozna jej wirowac ciekawe kiedy wyschnie. a musze jej jeszcze kupic jakies ocieplane dresy bo na kombinezon za cieplo a taka pogoda jak dzis ma byc do 20 grudnia dalej nie wiem.
sanki zamierzalismy kupic ale nie wiem czy jest sens bo zimy nie widac

[ Dodano: 01-12-2011, 17:21 ]
co do cwiczen to mozesz i mi przeslac a pilke mam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości