Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 gru 2011, 22:27

Tibby, przyzwyczaisz się :-D

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

04 gru 2011, 00:57

Martalka, KONICZYNKA JEST SUPER, DLA MNIE SYMBOL WIELKIEGO SZCZĘŚCIA :)sorry za Caps Lock'a ;) i czwóreczki dzieci ;) tak patrzę na napis "majowa niespodzianka" i dumam kto u Ciebie pod sercem tam siedzi, tak niedawno ja to cudne zjawisko przechodziłam ;)

Laura bardzo dojrzała jak ja byłam w szpitalu z Brunem po porodzie. Sporo już mówiła, ale te pięć dni bardzo ją zmieniło na dobre. Wszyscy, nawet te osoby, które nie przebywają z nią na co dzień spokojnie rozumieją co dziecko do nich mówi. Moje ulubione słowa Laury to: babcia, grzyby, żaba (pięknie wymawia "ż", Bubu (Bruno), mówi moje panieńskie nazwisko bardzo wyraźnie i wskazuje na dziadka, babcię i ciocię, że tak samo się nazywają. Gada dużo co mnie bardzo cieszy jak na razie hihi. Ogólnie to pogodna, kontaktowa dziewczynka i ogromny cycocholik.
A Bruno rośnie jak na drożdżach. Waży już prawie 5 kg i dzisiaj stwierdziłam, że jeden pajac jest już na niego za mały ;) Lubi leżeć na brzuszku, unosi wysoko głowę i przewraca się z brzucha na plecki sam ale na razie na jedną stronę. Uwielbia być noszony i tulony i cycka też uwielbia ;) Uśmiechem reaguje na głos Laury, ślicznie wodzi oczkami za postaciami i zaczyna gaworzyć. A teraz już widzę jak zaczyna się kręcić i pewnie pobudka za chwilkę będzie, oby mi się Laura w tym samym czasie nie obudziła ;D
My spacerujemy codziennie, bez względu na pogodę. Już jestem na etapie wychodzenia samej z dziećmi, mam ogólnie wszystko opracowane, potrzeba było troszkę czasu i udało się stworzyć cudny dom z czego jesteśmy bardzo dumni z moim mężem ;)
Jeśli chodzi o prezenty na mikołajki to Laurce kupiliśmy klocki Lego Duplo Primo - ludziki. Jest wielką miłośniczką lego i bawi się pięknie tymi klockami.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 gru 2011, 10:36

witam niedzielnie

zakatarzona jestem na maksa.obiad sie juz gotuje dzis rosolek

tibby, wozek mamy x-landera po zuzi stoi w piwnicy. wiec nie potrzebny nam drugi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 gru 2011, 11:44

wisnia3006, zdrówka życzę oby tylko Zuzia nie podłapała

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 gru 2011, 16:32

a u nas dziś co chwilę deszcz pada... aż nie chce się wychodzić z domu. i straszna wicherówa :ico_olaboga: aż głowę urywa. przeszywa ten zimny wiatr na wskroś. :ico_chory:

[ Dodano: 04-12-2011, 15:33 ]
:ico_tort: spóźniony za wczorajsze urodziny mojego M.
i :ico_kawa: do tego za nasze 15 m-cy po ślubie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 gru 2011, 19:25

tibby, wszystkiego NAJ dla M. i dla Was za te 15 miesięcy! :ico_brawa_01: A dopiero co pokazywałaś nam się na przymiarce w sukni :-)
Ech jak ten czas leci...

U na też pogoda kichowa, ale za to ciepło:)

Myśmy wczoraj byli na koncercie 3 kapel, w jednej grają nasi dobrzy kumple, więc chcieliśmy im towarzyszyć :-) Oj ciężkie brzmienia były :ico_brawa_01: ale niestety niemal wszyscy w knajpie palili, więc ja ledwie wytrzymywałam, wręcz myślałam, że się uduszę i po 2 koncertach zmyliśmy się do domku. Znajomi wpadli jeszcze do nas i posiedzieliśmy trochę. U Nikosia byli Dziadkowie, a jak wróciliśmy to przykleił się Cycuś do piersi i padł momentalnie :ico_oczko:

A dziś wybraliśmy się do Teściowej, pogadaliśmy, zostaliśmy na obiadku i było milusio :-) Niedawno wróciliśmy.
Miłego końca niedzieli :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 gru 2011, 11:11

poniedziałkowa :ico_kawa: dla was.

u nas od rana pochmurnie i deszczowo, ale widzę, że słoneczko ładnie się teraz zaczyna przebijać. Może jednak dzień nie będzie spisany na straty.

Samanta, czy wyświadczyłabyś mi przysługę i byś odpowiedziała na moją ankietę którą robię do mgr? podesłałabym ci ją na maila. Jest tylko 8 pyt. więc szybko pójdzie, bo większość abc ;-)

[ Dodano: 05-12-2011, 10:14 ]
takiego lapka sobie kupuję w tym tygodniu:
Obrazek

nasz poprzedni padł :ico_placzek: na wiosnę jak dostaniemy jakąś ekstra kaskę to go będziemy naprawiać, a póki co czas na nowy, bo na tym wielkim kompie net muli jak "nonono" i szału idzie dostać. A pracę trzeba pisać jak najszybciej. W końcu planuję już czerwiec/lipiec się bronić. :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

05 gru 2011, 14:04

tibby, pewnie, podsyłaj ankietę ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 gru 2011, 16:25

Samanta, poszła. dziękuję. :ico_sorki:

słuchajcie, grad u nas dziś padał :ico_szoking:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

05 gru 2011, 17:27

słuchajcie, grad u nas dziś padał :ico_szoking:
U nas przed chwilką też :ico_oczko:

Ale mnie to nie przeraża, bo już chciałabym śnieg, coby do świąt było biało i nastrojowo! :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość