moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

04 gru 2011, 21:47

A tatus bedzie patrzyl z gory na nas.. to nie prawda ze nie doczeka wnuka-wnuczki przeciez on na nas patrzy :)
też tak uważam... zawsze będzie przy Was, będzie się wami opiekował

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 gru 2011, 22:51

Hej dziewczyny,

Sylwia, ogromnie mi przykro [*] :-(

Kingoza, mniaaam co za ciacho :-)
Evvelka, ale brzusio ci fajnie urosl :ico_brawa_01:
Rybko, fajny avatarek, wreszcie wiemy jak wygladasz :ico_brawa_01:
Dzwoneczek, fajnie, ze z synkiem lepiej, oby tak dalej :ico_sorki:
Biniu, dobrze ze juz jestes w domku, trzymam kciuki aby remont szybko sie skonczyl&&&&
Brodzikowa, dzieki za zmiane imienia :ico_sorki:

Wiem ze wiecej Was pisalo, ale serio wszystko mi sie pomieszalo... zawsze tak mam jak czytam po 10 stron na raz :-/// dlatego reszcie posylam buziole :ico_buziaczki_big:


Ja dzis padam na pysk, brzydko mowiac, caly dzien na obrotach, tye fajnie ze w chinskiej knajpie bylismy na obiedzie i sie najadlam sushi, wolowiny w sosie z pedami bambuska, i wiele wiele innych pysznyosci, mimo ze wiem ze w wciazy surowych ryb sie nie powinno, ale no nie moglam sie oprzec, a knaja wygladala mi na taka co ma swieze zarelko, to zaryzykowalam :ico_puknij: Potem bylo centrum handlowe i spotkanie dziewczyn z Mikolajem, wreczyly mu listy prezentow :-) Male zakupy, a wdomu gotowalam zupe krem z pieczarek, wyszla pyyyszna jak nigdy (z nowego przepisu) i barszczyk z ziemniakami... kuzwa ze 2-3 godziny mi sie gotowaly te buraczki, bo malo je pokroilam :ico_puknij: no i kapanie dziewczyn, tradycyjnie jak co weekend, z moczeniem dlugim i myciem wlosow (Zuzia wlosy do pasa w ilosci kilku osob wiec jest co robic :-D), potem samo sprzatanie lazienki to jakas masakra, no i potem powieszenie pranka i padlam. nie mam sily na nic :ico_noniewiem: Lykam wiec witaminki i moze na lezaco poszperam za prezentami na allegro....

dobrej nocki :*

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

04 gru 2011, 23:26

czesc Babeczki:*

padam po wekendzie.....raz u Rodzicow raz u Tesciow....Zawrot glowy.....

ide was nadrobic

Rybcia-Gratuluje 5 Kwiatka;)
Sylwia-Strasznie mi PRZYKRO:(:( dla twego Taty-[*]

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

05 gru 2011, 05:51

dzien dobry, pewnie spicie jeszce ja do pracy :P moj mezus mnie odwiezie bo strasznie leje deszcz i biedak sie nie wyspi :(
własnie wcinam galaretke z kurczaka ktora wczoraj zrobił :P mniam..

Dziekuje za komplementy na temat brzuszka ;) mały sie niezle wiercic musi bo wieczorami mam mega zniekształcony brzuszek w jednym miejsc tak jakby jego główka czy pupa ;) ja oczywiscie dalej nie mogę uwierzyć, ze bede miała mojego kochanego synusia!! :))
na ruchy zeby poczuc i tak poczekam 2 tyg dłuzej bo mam młodsza ciaze niz lekarka obliczyła, miałam niregularne miesiaczki wiec wszytsko sie opóźniło ;) ale to niewazne ;) do pozniej Kochane! Miłego dnia!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 gru 2011, 10:31

Witajcie :)

Ja dzis nie wyspana :ico_spanko: tak mnie w nocy skórcze w łydkach pośladkach i biodrach łapały że coś strasznego :ico_placzek: dobrze że w czwartek mam wizytkę to niech mi ginek coś poradzi :ico_sorki: .

Dotego wszystkiego mój Franek znowu ciągle kaszle dziś nie chciał iść do przedszkola ale jakoś poszedł jeszcze jutro go dam bo mają mikołaj a w środę pójde niech mu chyba antybiotyk przepisze bo leczymy go syropkami i nic nie pomaga juz normalnie ponad miesiąc chyrla.

:ico_tort: za rozpoczęcie 24 tygodnia :-)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

05 gru 2011, 10:36

Sylwia-Strasznie mi Przykro:(:(

witajcie


Glowa mnie boli od wiatru....Stefek wariuje....ryczy o byle co.... :ico_placzek: :ico_olaboga: Lucek do przedszkola niechcial isc byl RYK.....co dzis sie dzieje to ja Nie wiem

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 gru 2011, 10:38

Lucek do przedszkola niechcial isc byl RYK.....co dzis sie dzieje to ja Nie wiem
no właśnie ja nie wiem co to za dzień dzisiaj :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

05 gru 2011, 10:41

Bry kobitki,

Sylwus kurcze nie wiem czy juz pisałam, jak cos to sie powtorze - przykro mi bardzo z powodu Twojego Taty [*]

evvelka, piękny brzuszek :ico_brawa_01:
kingoza ciasto piękne i :ico_brawa_01: za wytrwałość
iw_rybka, piękny avatarek :ico_brawa_01:
dzwoneczku ciesze sie, ze synek ma sie lepiej i ze wyrwalas sie z domku :ico_oczko:

zdjecia brzucha nie mam bo baterie padly ...
ja mecze sniadanko, od wczoraj mam jakas gule w klatce gniecie mnie to i odbija mi sie to i wkurza :ico_zly:

[ Dodano: 05-12-2011, 09:43 ]
za rozpoczęcie 24 tygodnia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

05 gru 2011, 10:43

Lucek do przedszkola niechcial isc byl RYK.....co dzis sie dzieje to ja Nie wiem
no właśnie ja nie wiem co to za dzień dzisiaj :ico_olaboga:
Do BANI:(

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 gru 2011, 10:46

Ojj kochane aby do pogrzebu potem to juz bedzie jakos lzej.. w srode chowamy tate o 10
ustalilismy ze bedzie kremowany, moja mam powiedziala ze tez tego chce...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość