Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 22:37

Maćkowi ostatnio strasznie się spodobało piszczenie
Iza uwielbia jak kładę Ją na przewijak i się z Nia wygłupiam chichra się w głos :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-12-10, 21:38 ]
kwiatunio napisał/a:
no, wtedy byłam w 7 miesiącu
hehe, to byłaś sensają wybrzeża
nie jedna osoba zrobiła zdjęcie i pokazywała jaka to nieodpowiedzialna matka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 gru 2011, 22:39

Iza uwielbia jak kładę Ją na przewijak i się z Nia wygłupiam chichra się w głos
o, tak! Albo jak się rozbieramy do kąpanka, wierzga tak,że ciężko go ujarzmić :ico_haha_01: Chyba się trzeba będzie gdzieś przenieść. Teraz kąpiemy się w kuchni, a rozbieranie/ubieranie na blacie na kocyku.

[ Dodano: 10-12-2011, 21:39 ]
nie jedna osoba zrobiła zdjęcie i pokazywała jaka to nieodpowiedzialna matka
może wykorzysta w jakiejś kampanii społecznej :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 22:43

Chyba się trzeba będzie gdzieś przenieść
ja nie mam typowego przewijaka tylko mam 2 szafki połączone blatem wiec spoko na tym tez Ja kąpie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2011, 22:45

Kocura Bura, u nas to samo z czapką :ico_oczko: widać chłopcy większe główki mają

kwiatunio, może spróbuję tego drinka, w takiej mieszance i tak niewiele alkoholu jest

A mój Piotruś też nauczył się czegoś nowego... płacze, gdy znikam z jego zasięgu wzroku :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 gru 2011, 22:48

Spróbujcie kiedyś pół na pół piwko ze Spritem ;-)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2011, 22:59 przez Mad., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 22:49

pół na pół piwko ze Spritem
z pepsi piłam ale ze spritem nie, muszę wypróbować :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2011, 22:51

Spróbujecie kiedyś pół na pół piwko ze Spritem ;-)
może być dobre, Niemcy w okolicy Kolonii lubią piwo z colą, nawet nie chciałam spróbować, a jak spróbowałam to sama często tak robiłam. Pyyyyycha

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 22:55

chyba będę się zbierała do spanka, miłego wieczorku kobietki i do jutra :ico_papa: :ico_papa:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 gru 2011, 22:56

Iza spała do 19.30 wykapałam Ją, zjadła, zgasiłam światełko i zasnęła :ico_szoking:
No to ma twoja ładne spanie .Moja nie śpi nadal .
Leży obok w bujaku.
ja z piwkiem
:ico_nienie: ej Ty, większość karmiąca, a Ty kusisz :ico_haha_01:
No właśnie , a ja piwko lubię . Ale jakoś nawet bezalkoholowego nie jestem w stanie się napić jak byłam w ciąży i teraz gdy karmię.
I poznaję przytulankę, mój chrześniak ma taką i bardzo jest do niej przywiązany.
No często dzieci lubia do pieluszki się przytulają i jak się przyzwyczają to chodzą z nią wszędzie a mnie się to nie podoba dlatego jej tą przytulankę kupiłam.
Ale sobie wyobraźcie mojego cyca po 12 godzinnej przerwie :ico_olaboga
No już czuję jakie nabrzmiałe były.
Maciejek dostał m.in. pakę 75 dag cukierków Wawel, mieszankę trufli, michałków i jogurtowe :-D Wujek, chyba wiedział jak mamę uszczęśliwić, Maciunio w płynie dostanie- gorącą czekoladę :-D
Oj następna kusi smakołykami.Jak ja bym cukierków zjadła.
ja ostatnio piłam coś takiego ze spritem i muszę powiedzieć że jest baardzo dobre
Oo przypomniałaś mi jak ja lubiłam Martini z sprite , ale z znajomą przedobrzyłyśmy raz , wymiotowałyśmy dalej niż widziały i od tej pory jakoś mamy uraz do tego alkoholu hehe
Iza uwielbia jak kładę Ją na przewijak i się z Nia wygłupiam chichra się w głos :ico_brawa_01:
Moja uwielbia leżeć na przewijaku , a jak jej ściągnę pieluszkę i tak sobie leży na golaska to cuda wyprawia , śmiechy gaworzenie bardzo intensywne.

My kąpiemy w łazience a ubieramy w jej pokoiku .Ale nie dogrzewamy do kąpieli.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 gru 2011, 23:03

ja nie mam typowego przewijaka tylko mam 2 szafki połączone blatem wiec spoko na tym tez Ja kąpie
my kupiliśmy stojak do wanienki, bo zupełnie nie ma gdzie jej postawić.
A mój Piotruś też nauczył się czegoś nowego... płacze, gdy znikam z jego zasięgu wzroku
no właśnie i jak tu dać się wykrzyczeć dziecku (a była tu kiedyś dyskusja), jak potem widzisz te łezki w na buzi :ico_placzek: Ja bym tak nie mogła. A niech się tula ile ma ochotę.
No często dzieci lubia do pieluszki się przytulają i jak się przyzwyczają to chodzą z nią wszędzie a mnie się to nie podoba dlatego jej tą przytulankę kupiłam.
Zuzia ma kocyk, cały czas ma :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość