Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

12 gru 2011, 13:32

Sylwia ja od jakiś 3 tygodni non stop noszę wkładki, bo ciągle mi mokro:/ mówiłam gin o tym, ale infekcji żadnej nie ma, szyjka ok więc i przejmować się nie ma czym :ico_oczko: i mi często rano było słabo, nie mogłam wstać z łóżka, kręciło mi się w głowie i czułam jakbym miała za chwilę zemdleć.. okazało się że mam zbyt niski cukier, bo wtedy spadał do 50 (mam w domu glukometr i mierzę sobie cukier dosyć często- sami cukrzycy w rodzinie:/).. wystarczyło że zjadłam cokolwiek i przechodziło... ale powodów może być wiele...
a co do położenia dzici to na w 16tc był główką do góry, na połówkowym główką na dół, a teraz, w 23tc leżał sobie w poprzek, główka po lewej stronie i ciągle mi pleckami w okolicy pępka uderzał :-) a do 30-32tc zdąży pewnie jeszcze wiele razy się obrócić :ico_haha_02:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 gru 2011, 13:54

Sylwia, kiedys mialam podobny problem.... I znikl jak zaczelam sie podmywac szarym mydlem. I nie podmywaj sie za czesto i zbyt "dokladnie" bo flore naturalna niszczysz i moze wtedy byc zapalenie jakies. A moze zmienilas plyn Do prania\plukania? A to ze mokro to norma :) tylko ten zapach.... Jak ci nie minie to pojdz Do lekarza bo nawet lekkie zmiany Ph w ciazy moga miec rozne konsekwencje.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

12 gru 2011, 13:58

hejo :-) u mnie też bez wkładek się nie obejdzie, a w dodatku jeszcze mam przez jakiś czas stosować luteine dopochwowo przez to moje krwawienie w 13 tygodniu a ona też robi swoje bo jej zawsze coś wycieknie.
Mój maluszek zaczyna coraz bardziej dawać o sobie znać...nawet wczoraj mój mąż jak przyłożył rękę do brzucha to go wyczuł bo akurat się ruszał, oj jak się cieszył :ico_brawa_01:
Ja sobie dalej leże, mam nadzieje że chociaż po nowym roku jak pojde na wizyte to mi pozwoli coś więcej się zacząc ruszać bo już seriale mi się znudziły;D i teraz gram na kompie w takie gry co kiedys na pegasusa były;D już mi bije całkowicie;D
I naszło mnie na lody :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

12 gru 2011, 14:41

Ja juz po fryzjerku :) jutro cos wstawie jak bede wyjsciowo do konca wygladala ;D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 gru 2011, 14:51

witam!!!

ja weszlam postawic :ico_tort: :ico_tort: z okzji polowinek i moich imienin.
na 16 mam gosci. potaram sie pozniej wejsc

jagoda ale wam dobrze zazdroszcze.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

12 gru 2011, 15:05

Wiśnia wszystkiego co najlepsze z okazji imieninek !!!! :ico_zdrowko: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 gru 2011, 15:21

wisnia3006, wszystkiego dobrego :ico_tort:
Sylwia, ja też mam ciągle mokro, nawet ostatnio zaczęłam używać Multi-Gyn Actigel jest drogi ale mnie pomaga a już też nie mogłam sobie poradzić z zapachem i mokrym na wkładkach, co wizyta na siusiu musiałam wymiankę robić.
dzwoneczek82 śliczna Ty..., a na 18 lutego też mamy zaproszenie na weselicho, ale niestety prawie 600 km od domu, bo my z wlkp a rodzinka z małopolski :ico_placzek: ale za to 14 stycznia idziemy :-D
iw_rybka, nie zamartwiaj się, ćwiczycie przecież cały czas, a ta pani z rehabilitacji napewno powiedziała o tym kręgosłupie dlatego żebyście pamiętali o nim ale przecież nic się nie dzieje z dnia na dzień.
Myszka_, gratki za 20 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja stawiam za rozpoczęty 27 TC

[ Dodano: 12-12-2011, 14:27 ]
Wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch, najpierw myślałam że z głodu, później że z przejedzenia. Mały tak się wierci od soboty, że cały brzuch mi podskakuje, a dzisiaj w nocy to spałam chyba 2 h, dopiero nad ranem wzięłam NO-SPE i trochę ból minął.

W piątek u lekarza było niby wszystko ok, tylko coś przestałam mu ufać chyba :ico_placzek:

Jeszcze przed świętami mam do niego iść, ale cały czas się zastanawiam czy nie pójść na konsultację do innego :ico_puknij:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 gru 2011, 15:28

Wisnia, :ico_tort: dla ciebie z okazji imieninek :-)

Dzwoneczek, ale fajna z Ciebie babeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Taka z "iskra" w oku :-D

Kurcze, a wiecie ze ja wkladek nie moge uzywac??? Zawsze sie to konczy u mnie grzybica jakas... lekarz kazal przy uplawach czesto bielizna zmieniac i teraz tez tak robie... Po prostu u mnie wentylacja musi byc maksymalna haha :ico_haha_01: Ale przez to musze bielizna zawsze prac w 60 stopniach i czesto wymieniac :ico_noniewiem:

Rybka, kurcze z tym kregoslupem... Cwiczcie w domu sami skoro wasza lekarka twierdzi ze nic nie widzi. Bardziej ufalabym fizjoterapeucie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 gru 2011, 16:38

Asieńka86, bardzo fajny masz podpis na suwaczku :ico_brawa_01:
.nawet wczoraj mój mąż jak przyłożył rękę do brzucha to go wyczuł
- ale fajnie :ico_brawa_01:

wisnia3006, wszstkiego najlepszego z okazji imienin :-D :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
ćwiczycie przecież cały czas,
- no tak,ale reke :ico_olaboga:
A ja stawiam za rozpoczęty 27 TC
-wow,to juz brzmi powaznie :ico_brawa_01:
ale cały czas się zastanawiam czy nie pójść na konsultację do innego :ico_puknij:
- ja bym poszla,tzn po eksecach z Zuzka,ja juz jednemu nie ufam i jak cos cie niepokoi to idz na wizyte :ico_sorki:
Bardziej ufalabym fizjoterapeucie... :ico_noniewiem:
- dokladnie,ona ja masuje 20 minut,to widzi wiecej niz lekarz,po 5 minutach konsultacji :ico_zly:

Podpytalam juz co i jak cwiczyc,pilke mamy w domku,wiec bede dzialac :-D

Zrobilam dzis grochowke na obiadek,taka,ze lyzka stoi i wyszla pyszna,najadlam sie jak swinka :ico_wstydzioch:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

12 gru 2011, 18:07

Hej!
Witam przepiękne mamusie!
No Dzwoneczek - sliczna kobietka z Ciebie, brzuszek rewelacja :ico_brawa_01:
Wiśnia- Ola- Wszytskiego co najlepsze!!!
co do wkładek to ja podobnie jak mama zuzi, nie mogę używać, bo zaraz jakieś swęczenie- zostaje częste zmiany bielizny, pranie w wysokiej tempce i prasowanie goracym żelazkiem.
Dziś byłam na glukozie, bleee, niewiele brakowało :ico_placzek: mam nadzije, ze wyniki bedą dobre, bo powtórki nie przezyję:(
Sylwia- czekamy na fotki:) na pewno piękn nowa fryzurka:)
Ancurek- bedzie lepiej, cierpliwości!
Co do ułożenia dziecka- to moja mała w 20 tygodniu leżała w poprzek a niedawno czułam jak mi sie przekręciła mała cwaniaczka i nieźle szaleje po pęcherzu;(
Gratki za rozpoczęte nowe tygodnie, u mnie jutro już 29 :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość