gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 gru 2011, 23:16

ale przyjmuje na NFZ i wtedy trzeba minimum miesiac czekac na wizyte..
no ale akurat wizyta raz na miesiąc. Więc dobrze się składa.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 gru 2011, 23:19

gosia888, minimum - to zazwyczaj jest mniej wiecej ok 1,5 miesiaca - roznie bywa ,teraz jak bylam to najwczesniejszy nastepny termin to byl 19 styczen. Musze powiedziec w rejestracji ze jestem w ciazy i ze musze miec terminy co miesiac bo nie chce chodzic prywatnie potem jak nie ma terminow,no ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ;-)

[ Dodano: 12-12-2011, 23:09 ]
mi wlasnie doszedl kolejny objaw ;-) bolące sutki,te " guziczki" zrobily sie nabrzmiałę i bolące. ojjj jak mnei cieszą te objawy ;-) Nawet te wzdecia mnei ciesza pomimo uciazliwosci... ;-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 gru 2011, 08:04

gosia888, nie pytałam lekarza o nic na wzdęcia. Jak byłam na wizycie to jeszcze nie miałam takich problemów. Teraz pókde dopiero 22 więc zapytam.

Jak w pierwszej ciązy miałam proboblemy z wątrobą pod koniec to lekarka kazała brać silimarol i rapacholin. Może któres z tych też działa na wzdęcia? Trzeba poczytać.
mi wlasnie doszedl kolejny objaw bolące sutki,te " guziczki" zrobily sie nabrzmiałę i bolące. ojjj jak mnei cieszą te objawy Nawet te wzdecia mnei ciesza pomimo uciazliwosci...
Szalona :ico_haha_01:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

13 gru 2011, 09:18

witam wszystkie mamusie z rana przy :ico_kawa: a mi jak narazie dokucza straszne bóle zębów :ico_placzek: aaaaaaaaaaa i mam wrazenie ze czuje delikatnie czasami jakiś ruch.Juz w piątek usg nie moge się doczekać i powie że NAPEWNO mam jedną dzidzie w brzuchu :ico_haha_01: oby wszystko ok bylo

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 gru 2011, 10:05

hej dziewczyny
Musze powiedziec w rejestracji ze jestem w ciazy i ze musze miec terminy co miesiac
może będą dwie wizyty do przodu Cię zapisywać, bo rzeczywiście bez sensu byś płaciła
Nawet te wzdecia mnei ciesza pomimo uciazliwosci... ;-)
haha mnie nie cieszy to że rano wstaje i mi tak niedobrze :ico_chory: już bym wolała wymiotować przynajmniej ulga by była a nie tak :ico_olaboga: dopiero na wieczór się dobrze czuje.
powie że NAPEWNO mam jedną dzidzie w brzuchu
a czemu podejrzewasz bliźniaki?
pod koniec to lekarka kazała brać silimarol i rapacholin
tylko że na początku najmniej leków można brać. Pod koniec więcej. Ale lecę poczytać co piszą o tych lekach.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 gru 2011, 11:22

Madleine, jak jesteś w ciąży to chodząc z NFZ'u przynajmniej u mnie z automatu zapisują Cię na co miesięczne wizyty. Nawet jeśli kontrakt by się im skończył (końcówka roku) to ciężarne są pod ochroną :-D

A bolące sutki to już typowy ciążowy objaw, z którym "troszkę" się pomęczysz :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 gru 2011, 11:45

Witam sie i ja z :ico_kawa:

Madleine no to gatuluje upragninych dolegliwosci ciazowych :-D

agesss napewno bedzie wszystko dobrze tez jestem ciekawa czy bedziecie mieli blizniaki jak bylam w piewszej ciazy to my z mezem bardzo chcielismy bliznieta niestety albo stety nie wyszlo wiec bedzie rok po roku hehe :-D

U nas dzis swieci sloneczko jak mala wstanie to wybieramy sie na karmienie kaczuszek i male zakupki :ico_oczko: ok uciekam bo mala sie cos kreci mam nadzieje ze jeszcze troszke pospi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 gru 2011, 12:41

Dzis zrobilam blad ze wyszlam rano do sklepu bez sniadania,nie dosc ze w sklepie myslalam ze zemdleje to po powrocie pocałowałam się z kibelkiem... :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 gru 2011, 12:44

Dzis zrobilam blad ze wyszlam rano do sklepu bez sniadania,nie dosc ze w sklepie myslalam ze zemdleje to po powrocie pocałowałam się z kibelkiem... :ico_noniewiem:
śniadanie rano obowiązkowa rzecz :ico_sorki: ja tylko wstanę muszę coś zjeść by pozbyć się tego okropnego uczucia. Czytałam że banany rano pomagają. Mi na razie nic nie pomaga. Właśnie się zbieram by iść do sklepu po migdały ale tak mi się nie chce :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 gru 2011, 13:26

Czytałam że banany rano pomagają.
W moim przypadku banan w początkowej ciąży powodował wymiotowanie :ico_haha_01: A teraz jem je i dobrze się przyjmują :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość