Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 gru 2011, 19:46

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, czy zawsze gdy czuć ruchy dziecka to oznaka, że jest dobrze, bo ja mam czasami schizy, że jak mocno się wypycha i podskakuje brzuch, to że dziecku jest tam źle?!
jak najbardziej dzidzi jest w brzuszku dobrze teraz tak sie mocno rusza bo ma jeszcze miejsce ale już niedługo bedą to tylko takie wypinania przeciągania trzeba sie przyzwyczaić .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 gru 2011, 20:17

że tak to już w ciąży jest.
- na mnie takie stwierdzenie dziala jak plachta na byka - moj doktorek na moje skargi,ze czuje sie zle,slabo,jak staruszka,wciaz jestem spiaca,w nocy spie,wstaje o 10-12 a i tak jestem spiaca - odpowiadal - TAKI UROK CIAZY :ico_zly: Mowie do niego,ze czuje,ze cos jest nie tak,ze z synem przytylam bardzo a bylam bardziej mobilna niz teraz - odpowiadal - KAZDA CIAZ INNA :ico_zly: A potem sie okazlo,ze mialam cukrzyce :ico_zly: Jak masz mozliwosc skonsultowania sie z kims innym - idz :ico_sorki:
to że dziecku jest tam źle?!
- raczej nie,to znaczy,ze masz dzidziusia wiercipietke,ktory sobie kombinuje i sprawdza co moze w brzusiu porobic :ico_oczko:
ja mam ciągle na to za mało czasu :ico_noniewiem:
- jak to?

A ja powoli przygladam sie kołyskom i cyba jednak zdecyduje sie na taka :ico_sorki:

Obrazek

[ Dodano: 13-12-2011, 19:19 ]
bo myslalam tez o takiej

Obrazek

ale ta wyzej ma jeszcze bajerki - karuzele,swiatelko,wibracje,póleczke na pieluszki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 gru 2011, 20:28

rybka fajne te kolyseczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 gru 2011, 20:34

no jestem napalona na kolyske,maz sie smieje bo w domu mamy lozeczko drewniane po Andrzejku,turystyczne po Zuzi a mi sie kolyski zachcialo :ico_wstydzioch:

Ale mam nadzieje,ze jak dzidzia bedzie miala pol roku,to zrobimy dzieciakom drugi pokoj ( w sensie,ze w czasie sie wyrobimy :ico_oczko:) ,a ten maluch pojdzie juz do pokoju dzieciakow,przy naszej sypialni :ico_oczko: I tam bedzie moglo miec lozeczko,a poki u nas,to mala kolyske :ico_oczko:

[ Dodano: 13-12-2011, 19:37 ]
nie chce sie napalac na ten remoncik,bo z Zuzia wzielismy podwyzszony pakiet ubezpieczenia,zeby za urodzenie dostac wiecej kaski,bo mielismy w planach nowa instalacje centralnego ogrzewania ale przez raczke Zuzi,kasa poszla na sprzety do cwiczen i turnusy i konsultacje z roznymi specjalistami :ico_zly: Teraz juz nic nie planuje :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 gru 2011, 20:41

iw_rybka, ta pierwsza kołyska jest boska... :ico_haha_02: .

biniu_s, jeżeli cie tak długo trzyma ten bol to ja bym na Twoim miejscu skonsultowała to z innym lekarzem...bo jakoś nie wydaje mi sie normalne aby tak długo to trzymało...kochana umow sie jak mozesz...bedaziesz chociaż spokojniejsza... :ico_sorki:

a z tymi ruchami...to powiem ci szczerze ze od jakiegos czasu dzidziusia czuje prawie non stop...fika i fika...az chodzi mi cały brzuch...nawet dzisiaj u lekarza zauwazyłam ze jedna kobieta przygladała sie ukradkiem na podskakujący mi brzuch...to było takie smieszne uczucie :ico_oczko: . Na tym etapie ciązy to jest normalne.. :-D Ciesz sie tylko takimi chwilami...

asiab, Franus posiedzi troche w domku, to i pozbędzie sie tego kaszlu...moj po dwoch tyg siedzenia sie go pozbył :ico_sorki: . Niedługo znow go puszcze do przedszkola...juz tylko pare strupkow zostało... :ico_sorki: szczegolnie na tych biednych pleckach i głowce

mamazuzi
dobrze ze cie mamy... :-D . dzięki Tobie wiele zrozumiałam :ico_brawa_01:

iw_rybka, mam wielka nadzieje ze z dwojką sobie poradze... :ico_sorki: dobrze ze Dawidek do przedszkola chodzi...najgorzej boje sie nocek...na serio...ja nie wymyslam...ale po czterech latach "chodzonych " i "przerywanych" nockach człowiek miewa chwile zwątpienia...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 gru 2011, 20:55

iw_rybka, ta pierwsza kołyska jest boska... :ico_haha_02: .
- no i taka kupimy,czekam teraz na jakas fajna okazje :ico_brawa_01:
ze jedna kobieta przygladała sie ukradkiem
- hehe,ja pewnie tez bym podgladala :ico_wstydzioch:
człowiek miewa chwile zwątpienia...
- ja sie wcale nie dziwie,bo jak sie chlopaki nie zgraja,to noce bedziesz miala bezsenne - jeden bedzie jadl,a jak pojdzie spac,to drugi sie obudzi :ico_olaboga: Oby tak nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tfu...tfu.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 gru 2011, 20:59

Oby tak nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tfu...tfu.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby Patryczek nie brał przykładu ze starszego brata i spał ładnie od urodzenia hehe :ico_oczko: pomarzyć zawsze można :ico_haha_01:
zekam teraz na jakas fajna okazje
tzn???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 gru 2011, 21:12

iw_rybka napisał/a:
zekam teraz na jakas fajna okazje

tzn???
- no na allegro,bo czasem jest duzo wystawionych tych kolysek i ktos nie sprzeda wystawia jeszcze raz za nizsza cene,np jakis czas temu ta kolyska Coneco,na ktora poluje byla za 150 zl ale niebieska,a ja plci jeszcze nie znam :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 gru 2011, 21:37

Biniu, spij teraz bo pozniej roznie moze byc. A dla mnie spanie i jedzenie sa teraz najwazniejsze. Wszystko inne zostawiam na boku. Polecam :) co Do boli to bym dla spokoju poszla Do innego lekarza. Ruchy dziecka to oznaka zdrowka i witalnosci. Ciesz sie tym i nie martw.

Dzwoneczek trzymam kciuki aby synek byl grzecznym aniolkiem :)

Rybka, ta 1 kolyska bomba. Plus tez taki ze mozna z nia jezdzic po domu czy tarasie. :)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

13 gru 2011, 21:42

hej kobity,
ja mam jutro wolne bo mam ranp usg prenatalne połówkowe, ciekawe co mnie tam czeka, bo to inny lekarz robi :ico_noniewiem:
Damian chorym prawe oczko mniej ropieje ale całe czerwone i całe "worki" pod oczami tez czerwone i dziś też lewe zaropiałe, katar straszny brzydko kaszle i na wieczór temp. wylazła, tak się męczy - widać, że chory a nie tylko zaziębiony :-(

evelka ruchami się nie martw, to 1 ciąża, to spokojnie między 20-22 tyg możesz zacząć czuć i będzie w normie, ja teraz nadzwyczaj szybko poczułam, ale dzidziuś ponoć duży noi wiedziałam czego się spodziewać
sylwia i na Ciebie tez przyjdzie pora :ico_oczko: łądna fryzurka i zjęcie tez brzuszki piękne, ja postaram się męża jutro molestować o zdjęcie może się uda, ale zaczęło mnie wybrzuszać - koleżanki się śmieją, że mi nagle brzuch wyskoczył :-D

w pracy, że tak się brzydko wyrażę prze..... po tej kontroli masakra, do tego dowiedziałyśmy się dziś, że taką dyrektorkę regionalna wywalili i nasz kierownik portkami trzepie, bo się o swoją nonono boi, moje koleżanki też - choć wydaje mi się, że trochę przesadzają,,, choć może się mylę, mam nadzieję, że nie...
tak, że zamiast zaczynać nastrajać się na swięta mamy masę problemów, stresów, nerwów i w ogóle MASAKRA - mam już dość :ico_zly: :ico_puknij:

rybciu też myślałam o kołysce tej z coneco ale tez o jakiejś używce, ale czas pokarze czy kupimy czy nie ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość