lilo

10 cze 2011, 09:42

markotka, ja używałam Johsons Baby
U mnie przy nawale też się te bardzo sprawdziły, potem kupowałam tańsze, głównie Bella i wystarczały już.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 cze 2011, 22:00

izuś te johnsons są pewnie takie same jak penaten, bo nawet babka w aptece coś mi wspominała na ten temat, to teraz kupię sobie rossmannie, dzięki :-D

lilo bella są fajne, ale jak z piersi dużo nie wycieka, używałam ich w ciąży i były ok, ale teraz nie dają rady :ico_oczko:

szpileczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2011, 09:09

16 cze 2011, 09:32

Ja wczoraj kupiłam pierszy raz Bella i musze stwierdzić, że są ok. Johnson nie jest wart swojej ceny. Kiedyś kupiłam też w Carrefourze jakieś za 7 zł (25 szt.) i w sumie też nie były złe.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 cze 2011, 21:41

Bella są ok jak nie wycieka za dużo pokarmu. Johnson wg mnie są warte swojej ceny, bo jako jedyne mi nie przeciekają i piersi nie są ugotowane.

Marzi_P
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 lis 2011, 16:03

Re: Wkładki laktacyjne

22 lis 2011, 16:33

Kobietki ratujcie!
Szukam dobrych wkładek laktacyjnych, które będą dobrze chłonąć i nie przeciekną. Jak karmię małego z jednej piersi, to z drugiej leci mi ciurkiem :ico_sorki:
Mam wkładki Baby Ono, mimo że cienkie dość dobrze chłoną, ale nie przepuszczają powietrza i piersi po chwili są całe upocone, mam też Bella Mamma, te przepuszczają powietrze, ale nie dają rady z chłonnością. Już ostatnio robię tak, że najpierw przyklejam do stanika tą baby ono i na nią tą z belli, ale to i tak nie daje rady-stanik i bluzka mokre i cieknie mi jeszcze po brzuchu :ico_sorki: Myślałam o muszlach, ale je widać przez bluzkę.
Cześć:) jak karmiłam piersią to używałam wkładek Lasino -Lansinoh - jakoś tak się nazywały poleciła mi położna i byłam z nich bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lis 2011, 16:35

Lansinoh-tak fajne były :-D

malka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2011, 13:23

14 gru 2011, 13:31

Witam Was serdecznie.

Czasami mi się wydaje że jeśli chodzi o odklejanie czy przeciekanie wkładek to też kwestia biustonosza. Używałam Baby Ono i było ok do póki nie zmieniłam biustonosza. Jak zmieniłam to te same wkładki zaczęły się przesuwać, odklejać i byłam pozalewana :) . W każdym razie dla eksperymentu wróciłam do poprzedniego stanika i jest ok. Polecam też wkładki Lansinoh - wyższa półka i tańsze do ciemnych biustonoszy TUFI. Wypróbowałam tyle wkładek że mogłabym książkę napisać ;)

Awatar użytkownika
natika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 24 gru 2011, 01:29

26 sty 2012, 16:14

markotka, ja używałam Johsons Baby w rossmanie zawsze są w podwójnym opakowaniu i mają taki żel który chłonie wilgoć jak pieluszka

a w domu jak karmiłam to przysłaniałam sie pieluszką tetrową głównie w nocy bo spałam bez stanika często i leciało ze mnie jak z prysznica hehe
ja też używałam tych wkładek i polecam:)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lut 2012, 20:16

Odświeżam temat.
Tyle jest tych różnych wkładek laktacyjnych :ico_olaboga: a mam ten sam problem. Obecnie stosowane nie chłoną - przeciekają. Mowa o BellaMama.
W domu ratuję się pieluchą, czy po prostu przebieram się po kilka razy.
Ale na wyjście wypadałoby mieć coś co zablokuje przeciekanie.

Jakich używacie dziewczyny ?
Pytanie do jesiennych i zimowych mam :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

04 lut 2012, 22:22

Ja w prawdzie letnia mama :ico_oczko: ale u nas najlepiej sprawdzały się Penaten albo Jonhson :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość