Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 gru 2011, 12:25

no moje dzieci tez namiętnie spią na brzuchu
majka to już wogule

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 13:13

kingoza - ten koszyk tez super,ja poczatkowo wlasnie o takim myslalam - zakochalam sie w czyms takim jak bylam w ciazy z Zuzka,ale wtedy szalalam z rozowosciami,wiec kaska poszla i sobie darowalam.
Teraz wlasciwie wszystko juz mam dla malenstwa,to mozna mu kupic kolyske :ico_oczko: No i jak zaczelam ogladac te koszyki,to natknelam sie na te kolyski z bajerami i mnie jakos bardziej przekonuje :ico_sorki:

mamazuzi - nie mialm nigdy tego czujnika i raczej nie bede kupowac,u nas zawsze dzidzius przy lozku byl w lozeczku,tak gdzie mam glowe,wiec bylam spokojna :ico_oczko:

ancurek - jeju ale fajowo - poogladaliscie sobie maluszka tyle czasu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jagodka - a mi posluzy i to jeszcze po Andrzejku :ico_brawa_01: Taki kupilismy nowy i dwoje dzieci juz na nim wychowane i 3 jeszcze da rade :ico_brawa_01: A u nas lezak w uzyciu czesto i gesto,bo moje dzieci nawet do lazienki ze mna w lezaczku szly i wesolo patrzyly jak sie kapalam czy sprzatalam,czy w kuchni obiad gotowalam :ico_brawa_01:

Obrazek
.no ciut ciut dawid mi przeszkadza :ico_noniewiem:
- ehh,a ja mam teraz takich dwoch zasmarkancow i jedno i drugie ma potrzebe tulenia sie co 5 minut,nie ma jak sprzatac :ico_zly:
rybko ja ostatnio mniej wiecej o tej porze też zasypiam..
- to normalnie zglosze cie na "zwyklego bohatera" mnie lepetyna tak boli,nie mam cierpliwosci w nocy wogole - ona lezala i co 20 minut plakala przez te smarki w nosku :ico_olaboga: Uspokajala sie,ja juz czuje,ze odplywam a ta znowu placz,nosz k.......

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 gru 2011, 14:21

iw_rybka, ja mam taki sam ale wibra nam nie działa i generalnie nie bylam zadowolona w 100% z tego leżaczka
pozycja ta najniższa niestety jak dla mnie nie nadaje się dla niemowlaka bo mi każda dziewczyna zjedzała na bok
kumpela ma te FP alei nny mogel i tak jest o wiele lepiej
karuzela tez mi sie popsula
jakos nie mam szczęścia do tych sprzętów
nianie tez juz mamy drugą i też już sie popsuła

ma któras z was suszarkę do ubrań?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 14:22

wiecie co? chyba ta swinke wykrakalam :ico_zly: maly przyszedl i mowi,ze go na szyjce cos boli - patrze a tam spuchniety wezel :ico_zly: nie wiem co to,temperatury nie ma,na 16 do lekarza idziemy :ico_placzek:

[ Dodano: 14-12-2011, 13:23 ]
ale wibra nam nie działa
- u nas dziala ale moje dzieci nie lubily tego,jak wlaczalam to byl ryk :ico_szoking:
ma któras z was suszarkę do ubrań?
- taka,ze wkladasz mokre ubrania i wyciagasz sche? - nie mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

14 gru 2011, 14:41

Witojcie;* hehe

Dzis pogoda do Bani..czuje sie zle...i zmeczona.... :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 gru 2011, 14:42

No wez Rybka nie gadaj... ale swinka to za uchem wywala a nie wezel... wezel moze byc powiekszony do kilku tygodni po przejsciu infekcji wirusowej i to nic takiego. Trzymam kciuki by to nie swinka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: (poza tym, dlaczego szczepionka nie dziala)?

Jagoda, ja mialam troche inny model tego lezaczka ale sprzedalam... teraz chce cos mniej wybajerznego, ale bardziej mieciutkiego i przytulnego, chicco niektore sa fajne, takie grubiutkie.

A ja wlasnie na szwedzkim ebayu wylicytowalam nosidlo Baby björn za cale 7 koron, czyli 2,80 zl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie ja chyba skrzywiona troche jestem, tyle nam gadali ostatnio o tej smierci lozeczkowej na zajeciach z udzielania pierwszej pomocy niemowletom, ze mi na psyche padlo. zaraz wam pokaze kilka zdjec z zajec jak chcecie :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 gru 2011, 14:50

no a moje dziewczyny uwielbiały wibre

no wlasnie taką suszarke
wczoraj kupilam i zaraz mnie szlag z miejsca trafi
mam mały prawdopodobnie problem z nią ale nikt nie potrafi mi pomoc

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 gru 2011, 14:51

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i jak tu nie miec traumy? :-D

[ Dodano: 14-12-2011, 13:53 ]
Jagoda , ja mam taka suszarke ale bardzo stara wiec nie wiem czy ci jakos pomoge...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

14 gru 2011, 15:22

no ja mam wlaśnie taki z płytkami pod materacyk ten monitor tej firmy Angelcare AC300 - Monitor oddechu. mi glównie zależało żeby jak Franek spal w łóżeczku żeby go monitorować a wystarczy że dziecko ma lekko zapchany nisek i zmienia sie głębokość oddychania i też sie wtedy włańcza bo to bardzo czuły sprzet.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 15:25

i..czuje sie zle...i zmeczona..
- ja tez :ico_sorki:
(poza tym, dlaczego szczepionka nie dziala)?
- nie wiem wlasnie :ico_olaboga: Ide do lekarza na 16 z nim,niech go obejrzy,ewentualnie zleci badanie kwri,bo czytalam,ze swinke tylko tak mozna zdiagnozowac :ico_olaboga:
Jak sie ma dzieci,to naprawde zycie jest piekne ale jak te dzieci zaczynaja chorowac,to czlowiek najchetniej by sie pochlastal :ico_placzek:
nosidlo Baby björn za cale 7 koron, czyli 2,80 zl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
- wow,super :ico_brawa_01:
ale nikt nie potrafi mi pomoc
- no a w sklepie?
i jak tu nie miec traumy? :-D
- fakt :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość