Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

14 gru 2011, 15:26

mama_zuzi1980 ten do pieluszki chyba praktyczniejszy i mniej problemu, bo w końcu dziecko w łóżeczku to przeważnie tylko w nocy śpi. Ale Wy tam macie fajne zajęcia.
ja mam taki bezdotykowy do skroni i też szaleje często
ja też mam teraz taki ale on jakiś dziwny, tyle kasy a w sumie to ez sensu..., za każdym razem inną temperaturę pokazuje, a rtęciowe to teraz ciężko dostać ale tak jak piszesz najlepsze chyba.

kingoza super ten wózeczek :-D

iw_rybka a ten leżaczek to on nie za bardzo wygięty, tzn. dla niemowlaka nie powinien być bardziej na płasko? Chyba że coś tam wkładałaś na samym początku, mam na myśli jakiś grubszy kocyk czy coś w tym stylu.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 16:01

ja od pierwszych dni lezaczka nie uzywalam,raczej tak od miesiaca i wowczas wlasnie jakis kocyk :ico_sorki:

Obrazek

no i on ma taka blokade,ktora sie wysuwa i wtedy dzidzius bardziej na plasko jest :ico_sorki:

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 gru 2011, 16:12

iw_rybka, Zuzia jak była malutka miała takie ciemne włoski, a teraz jasna blondyneczka hehe :-) Super :-)

Też mam ten bujaczek z FP i fajny jest ;-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

14 gru 2011, 16:51

Witajcie!
Dużo napisałyście, moze jutro Was doczytam, bo mój Damianek też chory, kaszle strasznie i płacze , ze ma juz wszystskiego dość, on jest alergikiem i napady astmy są straszne, wczoraj wieczorem mi poiedział, ze najbardziej to sie martwi,ze Ola to po nim może odziedziczyć, a tego by nie chciał. Kochane dziecko:)
Widę, ze temat łóżeczek i bujaczków w toku, my też sie zastanawialiśmy wczoraj nad wózkiem. Na poczatku chciałam taką samą kołyskę jak Rybka ( zdjęcie nr 1), ale od koleżanki sie dowiedziałam, ze jej wystarczyła na 3 miesiace, bo potem małej już było w niej niewygodnie i w ogóle mi ją odradziła, wieć zostana przy tradycyjnym łóżeczku. muszę tylko pościel na zmianę dokupić i bedzie ok.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

14 gru 2011, 16:58

rybka oby to nie byla swinka .. daj znac jak po wizycie z synkiem .. :ico_sorki:
a jak tam u was pogoda przed swietami ?? jest troche sniegu ?? :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 gru 2011, 17:01

też mamy ten leżaczek z FP.
u nas teraz już jako krzesełko podczas jedzenia posiłków służy i jako fotelik podczas oglądania bajek :ico_haha_01:
ale bez niego jakoś sobie nie wyobrażam funkcjonować. maluch towarzyszył nam w nim wszędzie :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 gru 2011, 17:23

bo mój Damianek też chory, kaszle strasznie i płacze , ze ma juz wszystskiego dość, on jest alergikiem i napady astmy są straszne,
oj biedactwo... :ico_pocieszyciel:
ze najbardziej to sie martwi,ze Ola to po nim może odziedziczyć, a tego by nie chciał. Kochane dziecko:)
prawdziwy opiekunczy brat...super chłopak!!!

rybko
daj znać po wizycie...ja mysle ze to nie jest świnka... :ico_sorki:

fajne sa te lezaczki, te kolyski...choc u nas na pewno by sie przydały..to my na takie rzeczy nie mamy poprostu kasy...Musimy sobie inaczej radzic :ico_oczko:

mamazuzi te zajecia sa na prawde bardzo pozyteczne....tez bym sie chciałą nauczyć sie udzielania pierwszej pomocy ...
? jest troche sniegu ??
niestety nie ma...ale w sobote bedziemy już miec choinkę...wiec chociąz bedziemy miec zapach świąt w domku :-D

[ Dodano: 14-12-2011, 16:26 ]
e jej wystarczyła na 3 miesiace, bo potem małej już było w niej niewygodnie i w ogóle mi ją odradziła, wieć zostana przy tradycyjnym łóżeczku.
tak własnie myslałam...i ja też wybieram tradycyjne łozeczko...ktore posłuży na dłużej i ktore mamy po Dawidku...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 19:07

iw_rybka, Zuzia jak była malutka miała takie ciemne włoski
- no Zuzia pol roku byla czarna jak wegielek a potem blondas sie zrobil,za tesciowa :ico_oczko:

A Andrzejek urodzil sie blondnek i po roku sciemnialy mu wlsoki i teraz jest brunecik :ico_oczko:
Kochane dziecko:)
- slodziak :ico_sorki:
daj znac jak po wizycie z synkiem .. :ico_sorki:
- po wizycie jestem zalamana :ico_placzek: Pani doktor dala nam skierowanie do poradni chematologicznej. Mowi,ze to na bank nie swinka,podejrzewa mononukleoze ale on juz raz ja przechodzil i mial ropke na gardelku,40 st goraczki przez 7 dni i byla bardzo slaby - a teraz nie ma zadnych innycj objawow i to jet niepokojace :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A sniegu nie ma i sie nie zapowiada.
ale w sobote bedziemy już miec choinkę..
- my tez :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

14 gru 2011, 19:51

Rybko , kocana, a to zmartwienie z tym Twoim synkiem, miejmy nadziję, ze pani doktor sie pomysliła skoro nie ma innych objawów, trzymaj sie kochana;)
Dzwoneczek- my tez nie mamy kaski, wiec stwierdziąłm że nie ma co szalec, trzeba być praktycznym:)
Sylwia- ślcznota z Ciebie i brzusio też cacy;)

[ Dodano: 14-12-2011, 18:52 ]
Myszko- już po usg? Jak wrażenia?

[ Dodano: 14-12-2011, 18:54 ]
Kingoza- u nas wrecz wiosennie, przed południem ślicznie było 6 stopni, a teraz pada;( mała światecznie sie zapowiada:(

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 gru 2011, 19:58

iw_rybka, mam nadzieje ze z Andrzejkiem jednak to nie bedzie to co podejrzewa pani doktor. a i zabraliscie zuzi smoczek??

ja zrobilam sobie dzis zdjecie brzuszka ale wstawie pozniej jak zuzia wstanie. 2 dni jestesmy same bo maz pojechal w polske i jakos nudno mi bez niego. i zapisalam sie dzis do fryziera na 23 grudnia wiec na same swieta bede laska

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość