dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 gru 2011, 22:10

rybko dziewczyno...nie czytaj nic w internecie...nie dołuj sie bardziej...jaki rak?...mam nadzieje ze już jutro pojedziecie do tej poradni i wszystko sie wyjasni...oby dużych kolejek nie było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bo życie w niewiedzy jest straszne...kochana przytul Andrzejka od ciotki forumowej...będzie dobrze...a Ciebie prosze o nie czytanie głupot w internecie...ja kiedys sama interpretowałam wyniki badań Dawidka to wywnioskowałam ze ma białaczkę... :ico_puknij: a wyszło ze to zwykła anemia :ico_puknij:

kingoza ja od kilku lat ścinam sie na krótko wiec nie żal mi włoskow...i tak ich mam duzo na głowie :ico_oczko: a ja farbuje od razu wszystkie, bo nie mam cierpliwości aby bawic sie tylko z odrostami :ico_oczko:

wisnia3006, loczki...zawsze marzyłam o lokach...masz racje odbiło mi na starośc...chyba przechodze kryzys wieku średniego :ico_oczko: chce sie odmłodzic na siłę :-P

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 gru 2011, 22:15

.masz racje odbiło mi na starośc
nie powiedzialam ze ci odbilo chodzilo mi tylko o to ze ja jestem tchórz i nie zdecydowalabym sie na taka zmiane.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 gru 2011, 22:17

nie powiedzialam ze ci odbilo chodzilo mi tylko o to ze ja jestem tchórz i nie zdecydowalabym sie na taka zmiane.
ależ ja Cie zrozumiałam ..tylko tak sobie zażartowałam :-D :ico_oczko: ups...przepraszam :ico_haha_02:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 gru 2011, 22:18

a tak poza tym to kazdy ma tyle lat na ile sie czuje.
ja mam dopiero 24 a ostatnim czasem czuje na ponad 30 a to wszystko chyba przez to siedzenie w domu

[ Dodano: 14-12-2011, 21:20 ]
tylko tak sobie zażartowałam ups...przepraszam
nid masz za co przepraszac to ja sie nie znam na zartach

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 gru 2011, 22:25

tak poza tym to kazdy ma tyle lat na ile sie czuje
święta racja...czasem czuę sie jak nastolatka...choc wiem ze mi już to nie wypada (chyba) :ico_oczko: . Są chwile kiedy samopoczucie spada ...ale nie na długo :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 gru 2011, 22:42

Rybka, Ty wiesz ze po doopie powinnas za to czytanie w internecie dostac????? czy ty nie wiesz, ze w necie sa zawsze najbardziej skrajne przypadki opisywane??? Bo kogo by interesowalo zwykle przeziebienie? Ja ci mowie ze to nie jest ani mono ani rak babo!!!! Wiesz ile razy moje dzieci mialy powiekszone wezly??? Ja sie nigdy tym nie przejmowalam, bo wiedzialam ze zwykly wirus moze to sprawic... Wezly chlonne to jedyne miejsce w ciele gdzie produkowane sa biale cialka krwi ktore zwalczaja infekcje, i to ze sa powiekszone to nic takiego... dobrze ze masz skierowanie, zbadaj mu krew, ale nie nastawiaj sie negatywnie, bo z lapa na serduchu objawy nowotworow sa o wiele bardziej skomplikowane i zlozone... przede wszystkim ciagle zmeczenie dziecka, apatia, brak apetytu, wybroczyny na ciele, siniaki, since pod oczami, biale spojowki, anemia... kochana on ma TYLKO powiekszony JEDEN wezelek na szyi. :ico_sorki:

A ja sie tez czasami czuje jak stara baba, szczegolnie dzisiaj... wysiadla mi jedna noga, taki bol ze chodzic nie moge.... Jutro dzwonie do fizjoterapeuty niech ratuje :ico_sorki: Zakladam ze dziecko gdzies mi na nerw naciska, lobuz jeden....

[ Dodano: 14-12-2011, 21:43 ]
Wisnia, to kobieto nerwow sie nabawilas, co za fachowiec ten wynik opisywal???? Kuzwa tylko do sadu z takim :ico_zly:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 gru 2011, 22:48

bo z lapa na serduchu objawy nowotworow sa o wiele bardziej skomplikowane i zlozone... przede wszystkim ciagle zmeczenie dziecka, apatia, brak apetytu, wybroczyny na ciele, siniaki, since pod oczami, biale spojowki, anemia... kochana on ma TYLKO powiekszony JEDEN wezelek na szyi.
jak dobrze mądrego posłuchać... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
rybko mam nadzieje ze chociaż troszke przestaniesz sie zamartwiać :ico_sorki: :588:
.. wysiadla mi jedna noga, taki bol ze chodzic nie moge.... Jutro dzwonie do fizjoterapeuty niech ratuje :ico_sorki: Zakladam ze dziecko gdzies mi na nerw naciska, lobuz jeden....
chłopaki to łobuziaki :ico_oczko: miałam taki ucisk...ale dopiero kilka dni przed porodem...czyli w 42 tyg ciązy... :ico_noniewiem: . Oby Tobie pomogli...bo u ciebie jeszcze zostało troszke do konca :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 gru 2011, 22:56

Dzwoneczek, no wlasnie rozmawialam z kuzynka i ona miala to samo i dwa razy jej akupunkture zrobili i znowu chodzic mogla, wiec licze na to samo :-D
Ja to sobie tak tlumacze, ze mam maly brzuch a dziecko przeciez dobrych wymiarow i ono po prostu tam srodku sobie miejsce robi, naciskajac gdzie sie da, pal licho pecherz, czy przepone ale kuzwa jak nerw kulszowy naciska to wesolo nie jest :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 gru 2011, 22:58

wiec moze Andrzejek tez ma niewyleczone przeziebienie
- no byl przeziebiony po basenie,ale po 3 dniach czul sie dobrze i szedl do przedszkola :ico_olaboga: Daj Bog zeby to byla jakas infekcja :ico_sorki:

Swoja droga,ciebie tez niezle nastraszyli :ico_zly:
mam nadzieje ze już jutro pojedziecie do tej poradni i wszystko sie wyjasni..
- jutro,to ja mam isc i walczyc o rychle przyjecie,bo kolejki sa dlugie i limity wyczerpane :ico_zly: Ale nie wyjde,dopoki nas nie zapisza na jakis szybki termin :ico_sorki:
wiec nie żal mi włoskow..
- ja mialam w wakacje irokeza :-D
ja mam dopiero 24 a ostatnim czasem czuje na ponad 30
- Ty Ty Ty,ja sobie wypraszam :ico_oczko: Ja mam 29 i wciaz czje sie tak samo jak w wieku 24,tylko kg mam wiecej :ico_oczko:
Rybka, Ty wiesz ze po doopie powinnas za to czytanie w internecie dostac?
- wiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 gru 2011, 23:09

mama_zuzi1980 napisał/a:
bo z lapa na serduchu objawy nowotworow sa o wiele bardziej skomplikowane i zlozone... przede wszystkim ciagle zmeczenie dziecka, apatia, brak apetytu, wybroczyny na ciele, siniaki, since pod oczami, biale spojowki, anemia... kochana on ma TYLKO powiekszony JEDEN wezelek na szyi.

jak dobrze mądrego posłuchać... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
rybko mam nadzieje ze chociaż troszke przestaniesz sie zamartwiać :ico_sorki: :588:
podpisuję sie pod tym obiema rękami :-)
rybciu głowa do góry będzie dobrze, jak jako dziecko chronicznie chorowałam na zapalenie węzłów chłonnych chyba z 10 razy podejrzewali świnkę, ale zawsze kończyło się tylko na tym zapaleniu, będzie dobrze

ja po wizycie spoko, dzidziuś zdrowy, na pewno chłopak, buzi pokzać nie chciał, raz tylko tak troszkę - wydaje mi się, że co Damiana podobny :ico_oczko: jajkami się chwalił, ale buzię chował, ma długie nogi - po mamusi i długie stopy - tak samo jak Damian, ja dla Dadka miałam takię piękne skarpetusie pokupowane i co i wszystko trzeba było zapakować w woreczek i schować by było małe, miał takie długaśne stopy z resztą do dziś mu zostało - wysoki i z długimi stopami a do tego chudy :-D
noi ten taki sam się za powiada :ico_haha_01:
wszystko z nim ok. waży 381 g ale niestety nie wiem ile mierzy dowiem się może za tydz. na wizycie u gina.

[ Dodano: 14-12-2011, 22:13 ]
co do monitorów oddechu, to ja tak jak Jagoda, jak nie będzie wskazań nie kupię, pewnie że gdzieś tam siedzą we mnie obawy ale przy Damianie dałam radę to i teraz dam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość