mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 gru 2011, 23:23

Myszka, sie usmialam z jajek :-D :ico_brawa_01: to ci maly Cheap&Dales rosnie :-))))))

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 gru 2011, 23:25

zmykam spać, bo jutro do pracy
dobrej nocy życzę i jeszcze raz rybciu głowa do góry bądź dobrej myśli!!

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

15 gru 2011, 05:38

a ja na wtorek...mam ochote na coś szalonego :ico_oczko:
ja też mam taka ochote :)) Może zielony irokez?? ( czy jak sie to tam pisze:P ) :D

[ Dodano: 15-12-2011, 04:41 ]
dzien Dobry wieczor :P

Moje Kochane spią jeszce :P a ja do pracy :P jeszce 2 tyg!!!!! :)))

Miłego dnia :))

OooO.. 19 tydz stawiam pyszne sniadanko dla każdej ;) na co tylko macie ochote ;)


Rybciu, trzymaj sie Kochana! Napewno bedzie ok, mam nadzieje ze lekarka sie myliła.. :*
Szkoda tylko, ze Andrzejek sie męczy :( Zdrówka dla Niego!! :* i wytrwałości dla Ciebie :*

[ Dodano: 15-12-2011, 04:45 ]
ja po wizycie spoko, dzidziuś zdrowy, na pewno chłopak, buzi pokzać nie chciał, raz tylko tak troszkę jajkami się chwalił, ale buzię chował, ma długie nogi
oo to tak jak mój Synuś :P Tylko ze Nasz to za jajka sie trzymał :ico_olaboga: hehe i też długi jest a moj mezus i ja nie bardzo wysocy jestesmy :P podejrzane to :D

[ Dodano: 15-12-2011, 04:46 ]
lece do pracy, miłego dnia Kochane!! :))

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 10:32

rybciu głowa do góry będzie dobrze
- dzieki Mysza :ico_sorki:
jajkami się chwalił, ale buzię chował, ma długie nogi - po mamusi i długie stopy
- ale fajny slodziak :ico_brawa_01:
na co tylko macie ochote ;)
- smazone chlebki w jajku :ico_oczko: Moj synek poprosil o nie na sniadanko,wiec jak mozesz,usmaz za mnie :-D
lece do pracy, miłego dnia Kochane!! :))
- i dla Ciebie rowniez :ico_brawa_01:

U nas nocka ok - zadnego alarmu,nikt w nocy nie plakal - tylko ja spalam jak trusia,jak tylko maly glosniej kaszlal,to lecialam sprawdzic czy sie nie zakrztusil :ico_wstydzioch:

Zuzka wstala i szczeka - ma chora krtan :ico_olaboga: Cale szczescie to bez antybiotyku sie leczy,wiec teraz inhaluje jedno i drugie :ico_olaboga: A jak widzi,ze z frida podchodze ( tym aspiratorem do wyciagania glutkow) - to ucieka :ico_olaboga: Jak ja wolam,to tak nieufnie zaglada najpierw z daleka co mam w rekach,potem dopiero podchodzi :ico_placzek:
Ja wam powiem,najgorzej jak dzieci choruja,czlowiek sam chcetnie by te choroby na siebie wzial,zeby tylko im ulzyc :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 gru 2011, 10:38

Ja wam powiem,najgorzej jak dzieci choruja,czlowiek sam chcetnie by te choroby na siebie wzial,zeby tylko im ulzyc :ico_olaboga:
sto procent racji! Zdrowka dla Was!!!!

No i dzien dobry!
Wczoraj na dobranoc zle wiadomosci dostalam ... kuzynki coreczka, ta co sie urodzila w 23 tygodniu, bedzie miala znowu operacje.... Znowu woda jej sie w czaszce zaczela zbierac i beda probowac drugi raz ten dren jej wsadzac do glowki aby jej ta woda schodzila.... A potem 2 tyg w szpitalu... a mielismy u nich byc na wigilii, Klara jest podlamana...
A znowu przyjaciolki syneczek wczoraj mial zabieg i wsadzali mu sonde do zoladka, taka przez brzuszek, bo do tej pory mial przez nosek, ale dluzej nie mogl miec.... I tez Swieta w szpitalu spedza....

Cieszmy sie zdrowymi maluchami dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic innego nie jest wazniejsze niz to!!!!!!!! I niech sobie beda najwiekszymi lobuzami na swiecie :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 gru 2011, 10:44


Cieszmy sie zdrowymi maluchami dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic innego nie jest wazniejsze niz to!!!!!!!! I niech sobie beda najwiekszymi lobuzami na swiecie :-)
Racja !!!! Niech beda jake sa ale zdrowe ..bo to samo szczescie zdrowe dziecko miec ...

A ja porzadki porzadki porzadki od rana ... mam dosc :D nie znosze porzadkow przedswiatecznych ....

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 gru 2011, 10:46

A ja porzadki porzadki porzadki od rana ... mam dosc :D nie znosze porzadkow przedswiatecznych ....
a ja nie mam jak, ledwo kustykam. czekam na pozniejsza godzine i dzwonie do tego fizjo niech ratuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 gru 2011, 10:48

rybciu moj Kuba nie znosil Fridy ;/ ale tym najlepiej i najszybciej szlo.. on az sie krztusil jak ja ciagnelam smarki... :ico_olaboga:

Powiedzcie Gdzie jest Zima ????? niech wymrozi te wszystki wirusy zarazki, u nas 9 stopni na plusie i tak juz 3 dzien :ico_puknij: zwariowala pogoda.. niby fajnie ze cieplusio ale przyroda oszaleje u nas krzewy pąki puszczają .. klimat sie zmienia :ico_nienie: a potem w maju nasankach bedziemy z dziecmi jezdzic, bo wszystko sie przesunie ..

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2011, 10:48

witam sie i ja
chcialam isc dzisiaj z jago do lekarza bo przeciez nic jej nie przechodzi ale w przychodni nikt nie odbiera

[ Dodano: 15-12-2011, 09:51 ]
Sylwia, jak bedziemy rodzic to bedzie padać śnieg

a może zakupcie katarek? nie wiem czy wiecie co to ale to aspirator do nosa który się podłącza do odkurzacza
genialna sprawa dla kazdego dziecka
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 13:12 przez jagodka24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

15 gru 2011, 10:52

mama_zuzi wspolczuje....

Mi codziennie jakos przychodza chilwe ze mi slabo... cukier mam ok bo mierze, tescio ma glukometr, cisnienie roznie.. przewaznie rankami i popoludniami ...duszno, slabo i czasem ma wrazenei ze sie przewrócę...

[ Dodano: 15-12-2011, 09:55 ]
jagodka o katarku slyszalam ale ze podlacza sie go do odkurzacza nie... dobra sprawa chyba zakupie dla dzidzi taki....

Ja w maju bede rodzila a za oknem bedzie zima, masakra ! :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość