Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2011, 19:47

mama_zuzi1980, no ale ty poki co mozesz nawet na brzuchu spac
a wiecie co ja zauważyłam juz w ciąży z majką
ze jakjestem bardzo zmęczona i spie całą noc w jednej pozycji to jak wstaje rano to czuje że dziecko jest w jednej określonej stronie brzucha

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 gru 2011, 20:17

mamazuzi u mnie naj naj jest moja starsza siostra...co powie to zawsze "święte" :ico_noniewiem: bardzo chciałąbym sie oderwac od tej całej toksycznej sytuacji...gdybym miała okazje to nie wachałabym sie..mimo ze tu też już sporo kasy włozyliśmy na remonty...

co do pozycji ...śpie na każdym z boków i na plecach również....bo to moja ulubiona pozycja :ico_wstydzioch: na brzuszku nigdy nie spie

wisnia wclae nie duży ten Twj brzusio...ale wyjatkowy, bo z dzidziusiem :-D

asiab
brawa za wyniki :ico_brawa_01:

a ja jutro do lekarza..trzymajcie kciuki za ta moją nieszczęsną glukozę...boże jak ja sie boję...pewnie znow ciśnienie mi podskoczy...za kazdym razem mam podwyższone...bo sie denerwuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 gru 2011, 20:44

mama_zuzi1980, no ale ty poki co mozesz nawet na brzuchu spac
- nawet ja moge jeszcze,ale musze podgiac noge,zeby nie naciskac bardzo :ico_sorki:
.trzymajcie kciuki za ta moją nieszczęsną glukozę
- tak jest :ico_sorki: &&&&&

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

15 gru 2011, 21:00

asiab :-D gratki za dobre wyniki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
od wczoraj moja stokrotka znow robi sobie imprezki w brzuszku :-) jak kopie do doslownie faluje i podskakuje mi brzuch jakby chciala sie przedostac .... :-D :579: najcudowniejsze uczucie .... nawet nie moge opisac jaka to milosc .... :-)
ja raz tylko i to przed slubem :ico_oczko:
ja tez widzialam meza upitego raz ... jak pojechalismy do Polski ... przywiezlismy butelke cypuro - taki grecki "spirytus" na bazie winogron z domowej produkcji tesciow....no i moj kuzyn "pil z nim" tzn. mezus po 6 kieliszach nie trzymal rownowagi i poszedl spac :-D a moj kuzyn byl wciety ...ale to polak a polacy potrafia pic .. :ico_haha_01: .. a tak to nie pije czesto .. jak chodzilismy na impezy to wypil 2 male piwa albo 2 gordony space :ico_haha_01: to juz ja moglam wypic wiecej .. :-D

[ Dodano: 15-12-2011, 20:01 ]
dzwoneczek wierze ci, a co twoj maz na to ??

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 gru 2011, 21:21

no wlasnie wstala moja gwiazda.
makaron do spagetii sie gotuje na przywitanie meza bo uwielbia go w moim wykonaniu.

asiab super ze u mamy ok beda spokojne swieta.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

15 gru 2011, 21:39

Dzieki dziewczynki :-) :ico_sorki:
a ja jutro do lekarza..trzymajcie kciuki za ta moją nieszczęsną glukozę...boże jak ja sie boję...pewnie znow ciśnienie mi podskoczy...za kazdym razem mam podwyższone...bo sie denerwuję
bedziemy trzymać mocno o której masz wizytę?
od wczoraj moja stokrotka znow robi sobie imprezki w brzuszku jak kopie do doslownie faluje i podskakuje mi brzuch jakby chciala sie przedostac .... najcudowniejsze uczucie .... nawet nie moge opisac jaka to milosc
miłość ogromna , a moja od kilku dni spokojniejsza jest no może ja cały czas coś robię to nie skupiam sie za bardzo.
no wlasnie wstala moja gwiazda.
o to bedziecie mieć dziś balange do północy :ico_olaboga:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

15 gru 2011, 22:55

dzwoneczek82, dasz rade z ta glukozą, jak ja ją wypiłam i wysiedziałam te 2 godziny to Ty tez dasz rade :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 gru 2011, 23:00

ja się melduje
doczytałam, ale padam na twarz
w pracy masakra, nastroje atmosfera straszna...
wszyscy podminowani i poddenerwowani.... ahhh szkoda pisać...

dobrej nocy życze buziaki

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 gru 2011, 23:11

dzwoneczek82, zatkaj nos i pij jednym duszkiem tą glukoze
nie męcz sie małymi łyczkami
uwierz mi że tak łątwo wchodzi
tylko nie oddychaj jak ją bedziesz piła bo jednak zapach to 3/4 smaku
moze w to nie uwierzycie ale to naprawde działa

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 gru 2011, 23:24

kurcze, serio tak zle z ta glukoza? ja pilam w ciazy z zuzia ale to 10 lat temu, nie pamietam ... a tu jak na razie cisza, nikt nic o glukozie nie mowi, no to spoko :-)

Rybka, i ja zginam jedna noge kladac sie tak pol na brzuchu, jednak cosik mnie ugniata bez tej nogi :-D

Dzwoneczek, wierze ze ktoregos dnia bedziecie na swoim, ale ojciec sie wyniesie :ico_sorki: kurcze, wiesz, twoja mama to serio kocha twojego ojca chyba... zycie :-/

Myszko, wspolczuje sytuacji w pracy, odpoczywaj!!!

Wisnia, ale ty kochana zonka jestes :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość