Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

16 gru 2011, 09:53

Witam:-) nie straszcie dziewczyny, nie straszcie tą glukozą, bo mnie w poniedziałek ona czeka :ico_szoking:
współczuję Wam doświadczeń z alkoholikami.. ja na szczęście nie mam i nigdy nie miałam tego problemu.. mojej dobrej koleżanki ojciec pije... nie raz uciekały przez okno w nocy z mamą i czekały gdzieś w zaciszu aż przestanie się awanturować.. nawet jej mama na policję to zgłosiła.. ale co z tego jak dostał wyrok w zawieszeniu i dalej się awanturuje... ciężka sytuacja...
ja się nie wyspałam dziś:/ w nocy żołądek mnie bolał, źle się czułam:( idę spać dalej :ico_spanko: miłego dnia Wam życzę :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 gru 2011, 09:57

u mnie tez policja wzywana ja uciekalam do sasiadki ...ojciec ile razy kabel od tel przecinal ...

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 gru 2011, 10:08

Sylwia, musisz starać się nie mysleć cały czas co robi a czego nie robi Twój mąż jak gdzieś wychodzi bo zwariujesz. Mój mąż ma imprezy firmowe ale działowe a to kręgle, a to pizza jakaś, to opłatek, to tu szkolenie dwudniowe i też na początku mnie szlak trafiał, bo te imprezy oczywiście bez żon no bo po co, ich dyrektor jest taki że nie zorganizuje imprezy z osobami towarzyszącymi, woli tą kasę na więcej picia i jedzenia przeznaczyć. Musiałam się do tego przyzwyczaić i koniec. Ale nie warto być tak chorobliwie zazdrosnym bo naprawde do niczego dobrego to Was nie zaprowadzi. Jak dziś wieczorem będzie Ci cięzko znieść że on na sledziku to nie pisz do niego non stop tylko odezwij sie na forum, wesprzemy;)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 gru 2011, 10:19

ancurek to ja od 15 siedze z wami :P i bede was meczyc :) teraz zabieram sie za porzadki .... bo mnie wigilia zastanie :D a kurzu na szafach grruuuboooo :ico_sorki: a mam lenia okropnego ale cos włączam viva albo eske i do dzieła

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 gru 2011, 10:28

Hej laski
Ja rano na wynikach byłam mocz morfologia i commbas. A teraz gotuje kapustę na pierogi jutro zaczynamy lepienie bo dużo trzeba zrobić zawsze ponad 200 robimy z siostrą . Pójdę dzis szukać jeszcze tych pisakó do dekoracji może w innym sklepie znajdę :ico_sorki:

Sylwia, ja ci powiem że tez jestem zazdrosna o mojego P. a w ciąży to już wogóle masakra ale staram sie mu nie pokazywac tego :ico_wstydzioch: myśli mi różne do głowy przychodzą że ja teraz nie atrakcyjna i wogóle ostatnio np miałam ochotę na przytulaski a mój P. nie miał i co już mi się włączyło w głowie że ma kogoś i takie inne ale powiedział mi poprostu że sie boi żeby krzywdy mi nie zrobić żebym do szpitala nie musiałą szybciej jechać :-) . Wydaje mi sie ze ciąża dodatkowo potęguje zazdrość a ja zauważyłam że jak jestem w ciąży to kocham mojego P. jeszcze mocniej a np. moja siostra mimo że bardzo chciała 2 dziecko to swojego męża wręcz nienawidziała robiła mu awantury o byle co ale po urodzeniu jakiś czas jej przeszło.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

16 gru 2011, 10:34

Dzien dobry:)

Dzis piatek:) Pokazujcie Brzusi!??! :ico_ciezarowka:

ja pokaze po południu:) :-D :-D

Miłego Dnia :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 gru 2011, 10:42

no wlasnie ja tez wczoraj chcialam.... cos ten tego a on nie mial ochoty... a nie mial tylyko dlatego ze zmeczony jak choroba byl..po 21 usnal.... a ja wlaczylam lampke myslenia..
a w ciazy to wlasnie malo atrakcyjna jestem tak czuje bynajmniej....zreszta ja sie sobie wogole nigdy nie podobalam..i nawet niekotrym zazdroszcze urody... znowu jak mowie do meza kotek ( jak widze jakas zgrabna ladnie umalowana dziewczyne ) kotek zobacz jaka laseczka on na to no zobacz jaka wymalowana jaka sztuczna... ty mi sie podobasz... taka jaka jestes ... kocham cie.. a ja wraz mysle... ( pustaczek )

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 gru 2011, 10:54

Sylwia, a co ja mam powiedzieć jak ja caly czas leze, wygladam jak siodme nieszczescie a u mojego P w pracy tez jakas laska jest w ciazy i kiedys przyszla po jakies papierki to szpilki, odwalona na maksa a ze mnie takie nico teraz, staram sobie nie dobierać do głowy bo bym zwariowala. Mój mąż jest naprawde kochany, teraz przez to leżenie to taki sprawdzian dla nas, bo on sie wszystkim zajmuje. No i mamy zakaz w ogole przytulania to jest masakra, tez sie bałam na poczatku no to jak nic znajdzie sobie inna ale mi powtarza ze dla maluszka zrobimy wszystko i jak trzeba to trzeba;)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 gru 2011, 10:59

Ancurek ale przeciez nasi mezowie nas kochaja... :) :ico_nienie: nie mozemy myslec inaczej.... nie da sie obic w przyslowowiowe ramki ich ... a szkoda :-D

[ Dodano: 16-12-2011, 10:01 ]
powiedzcie czy tez macie z dodawaniem postow problemy ?? od rana mi wyskakuje blad ale post sie dodaje musze odswiezac strone :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

16 gru 2011, 11:06

mamazuzi - super zakupy,uwielbiam ogladac te male ubranka :ico_wstydzioch:

jagodka - a ja sie zalapie na kawke z nowego ekspressu? Marzy mi sie takie prawdziwe latte :ico_wstydzioch:

dzwoneczek - a kiedy wyniki beda?

Co do mojego Andrzejka to kaszel przechodzi,goraczki nie ma,kataru nie ma,tylko te wezly wciaz duze :ico_olaboga:

sylwia - oj zazdrosc to koszmarna sprawa :ico_olaboga: Ale jak napisalas z ta szafa,to mi sie przypomialo,jak moj szwagier ( brat meza) zdradzal zone,to jedna ze sciem byla,ze wlasnie z kolega jakas szafe przenosili :ico_oczko: no ale oni przechodzili kryzys jakis,no i szwagier to taki typ lowelaska,jest przystojny,dobrze ubrany,zawsze pachnacy,bajerke dobra teza ma,to laski na niego leca :ico_oczko: On szybko tatusiem zostal,juz jak mial 21 lat,wiec teraz po 30-tce nadrabial chyba braki z mlodosci :ico_oczko:
bo mnie w poniedziałek ona czeka :ico_szoking:
- a mnie zaraz po swietach i to wlasnie ta 75 :ico_szoking:
włączam viva albo eske i do dzieła
- hehe,ja tak samo sprzatam,musi byc muza,bo inaczej nie da sie sprzatac.Musze dzis porzadki zrobic,bo jutro przyjezdza nasz kolega ze swoja dziewczyna i zostaja na weekend :ico_sorki:

[ Dodano: 16-12-2011, 10:09 ]
ja tez mam ten blad :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość