szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 gru 2011, 21:49

a czy małej zesżły juz krostki???
Nie .Właśnie że nie .Nie ma ich tak wiele jak za pierwszym razem ale ma. Już sama nie wiem może to nie skaza . Poczekam jeszcze tydz i jeśli nadal będą chrostki to pójdę do lekarza.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

15 gru 2011, 21:54

szkieletorek te półfrancuskie robię:) Innych jeszcze nie próbowałam szczerze mówiąc ale te już chyba z 5 raz robię:) własnie zjadłam tyle że się ruszać nie mogę:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 gru 2011, 21:57

No to cieszę się bardzo że smakują ci .

Kurcze śpiąca jestem . Mała budzi się w nocy i nie śpi około 3 godz więc zmęczenie mi daje. Ciekawa jestem czemu tak się dzieje.Poczekam koło tyg a jeśli po tym czasie nadal będzie tak wstawać w nocy to nie będę jej kłaść tak wcześnie bo ja tez muszę się wysypiać przecież.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 gru 2011, 22:01

Cześć!

Dziewczyny, ja też tak mam z tym słodkim :ico_olaboga:
Co wejdę do kuchni to coś pcham do buzi :ico_wstydzioch:
A teraz m&m`y podjadam.
No, ja sobie właśnie rekompensuję tą cukrzycę trochę, ale muszę przystopować, bo obawiam się,że jak przestanę karmić to wagę błyskawicznie powędruje w górę :ico_olaboga:

A co do tej położnej, to u nas była dwa razy, Maćka z grubsza obejrzała i ona ten jęzorek zauważyła.
Stwierdziła,że warunki dobre, ale nawet nie zajrzała do kątka Maćka, czyli do naszej sypialni.
A ta "inna" to była u mojej siorki na początku roku, jak jej synek miał ok. 8 m-cy. Akurat byłam u niej na kawce, a tu dzwonek i niezapowiedziana wizyta :ico_szoking:
Wypytywała trochę o warunki, jak karmi.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 gru 2011, 00:03

Nie .Właśnie że nie .Nie ma ich tak wiele jak za pierwszym razem ale ma. Już sama nie wiem może to nie skaza . Poczekam jeszcze tydz i jeśli nadal będą chrostki to pójdę do lekarza.
mój mały to i ponad miesiac miał więc spoko czekaj, skoro zschodzi to dobrze ale troche musi to potrwac pytałam tak, bo jak juz zejdzie wszystko to wtedy mozesz zacząć wypróbowywać produkty białkowe pokolei i obserwowac co szkodzi a co nie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 gru 2011, 01:18

hej dziewczyny
przyszłam sie wyżalić :ico_placzek:
Przemek jest w szpitalu :ico_placzek: wieczorem znów drgawki sie nasiliły, gorączka, do tego dusznosc i ucisk w klatce piersiowej, nie wytrzymałam przeciez to nie mozliwe zeby infekcja gardła tak zbiła z nóg postawnego faceta :ico_puknij: zadzwoniłam po pogotowie :ico_placzek:
okazało się ze Przemek wcale nie ma żadnej infekcji gardła tylko zapalenie mięśnia sercowego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: w dodatku podczas badań dowiedział ze sie ma wrodzoną wadę serca :ico_placzek:

właśnie od niego wróciłam :ico_placzek: nie wiadomo jak długo tam zostanie, jestem załamana :ico_placzek:

w dodatku dziś miał podpisać umowę o pracę :ico_placzek:
jutro zadzwonie do tego szefa

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 gru 2011, 09:58

izuś_85, zaciskam mocno kciuki za zdrówko dla męża !!! Dobrze, że zareagowałaś i zadzwoniłaś na pogotowie. Jest pod dobrą opieką i będzie wszystko dobrze. Teraz trzeba w to mocno wierzyć ! Ściskam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 gru 2011, 10:03

izuś_85, będzie dobrze, Kochana :ico_pocieszyciel:
Zdrówka dla Przemka :-)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 gru 2011, 10:13

izuś będzie dobrze, najważniejsze, że już wiedzą co mu jest i ma dobrą opiekę.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 gru 2011, 10:38

Dzien doberek

korzystam poki Alan spi, wlasnie koncze sniadanko i trzeba bedzie zupke gotowac dla starszego.
Noc koszmarna takze moge dolaczyc do Was kwiatunio i szkieletorek

Alan usnal po kapieli przed 20, pierwszy raz tak wczesnie i wlasnie sie balam, ze nocka bedzie trgaiczna. Wstal po 22, usnal i wstal przed 2 a potem to juz co 1 do 1,5 pobudka, jestem niewyspana jak nie wiem co.
Nie bede go kladla tak wczesnie, jak idzie pozniej spac to przesypia super, a tak pobudki co chwila.

Za oknem deszcz, szaro, pinuro i zimno, sniegu nie ma, ale moze to i dobrze, tylko szkoda, ze na swieta nie bedzie sniegu.
moja Iza tez tylko na brzuszku śpi :ico_sorki:
i w dzien tez, ja to sie martwie, ze bedzie mial glowke podluzna :ico_noniewiem:
zaglądaj do nas częściej:) Jak już maluchy Ci spać pójdą:)
kochana jak dzieciaki spac ida to i ja szybko sie klade, bo nie wiem jak dlugo Alan pospi wiec kazda minuta sie liczy :ico_oczko:

[quote="jula81"Zero spania w dzień, jedynie na moich rekach zasypia. Jak odłożę to chwila i się budzi. Zero czasu na cokolwiek :ico_sorki: .[/quote]

mialam to samo przez dluzszy czas, syf w somu, zero obiadu nic nie moglam zrobic, ale od tygodnia jest lepiej spi mi w dzien po dwie godziny pare razy wiec moge teraz cos zrobic, mam nadzieje, ze i u Ciebie tak bedzie bo wiem jak jest ciezko
Pati85 rośnie synuś :ico_brawa_01:
no jak na drozdzach :ico_brawa_01:
mój sie nauczył zasypiać o normalnej godzinie jak zaczoł dostawać mleko modyfikowane
oj kochana juz tez o tym myslalam, mialam juz dosc, bylam zdesperowana, ale szkoda mi bylo tak go dostawic od cycusia wiedzac, ze tak ladnie je, zobaczymy jak dlugo jeszcze wytrzymam, planuje do konca kwietnia karmic zobaczymy jak to bedzie
Dziewczyny, ja też tak mam z tym słodkim :ico_olaboga:
Co wejdę do kuchni to coś pcham do buzi :ico_wstydzioch:
mam to samo, nie wiem co jest, z poczatku mnie nie ruszalo, a teraz nie moge sie powstrzymac :ico_wstydzioch:

Oby nie przytyc, nawet nie wiem teraz ile waze, dawno sie nie wazylam,musze dzis sie zwazyc

izus, przykro mi, trzymaj sie kochana, bedzie dobrze, zdrowka dla Przemka :ico_sorki: :ico_sorki:

Maly sie obudzil, dostal cyca, cos poplakuje pewnie nie chce juz spac, lece go przebrac, jak bede miala czas to zajrze pozniej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość