gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 gru 2011, 13:37

Qanchita, ale to jest wielofunkcyjny tak?

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

16 gru 2011, 14:39

ja też mam po synku niektóre rzeczy, ale i tak bym chciała córeczkę i szał zakupów zacząć, co do wózka to mam po synku, ale chciałabym nowy... ale to na samym końcu, najpierw muszę kupić łóżeczko i komodę, bo akurat to najbardziej potrzebne :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 gru 2011, 15:15

najpierw muszę kupić łóżeczko
a nie masz po córce?
ale i tak bym chciała córeczkę
ja mam przeczucie że u mnie drugi chłopak będzie :-D

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

16 gru 2011, 16:52

ja mam synka pierwszego, ale nie mam łóżeczka, mieliśmy wtedy pożyczone po siostrzeńcu męża;)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 gru 2011, 17:44

Qanchita, ale to jest wielofunkcyjny tak?
Zakręciłam się już :ico_haha_01:
Ja mam po Jolce wózek wielofunkcyjny Deltim (nie był już nowy) i ogólnie byłam bardzo zadowolona z niego bo jest solidny. Ma adaptery do fotelika samochodowego co często wykorzytywaliśmy. Gondole można zdjąć i założyć spacerówkę. Niestety wózek ma wadę bo zajmuje dużo miejsca i ciężko przewieźć go autem.
A chciałabym kupić tę spacerówkę matsy na później.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 gru 2011, 17:47

cześć Dziewuszi :-)
M już po wizycie lekarz mówi że wszystko ok dzidzi ma 31mm widać było główkę rączki nóżki i bijące serduszko. Mam mała nadżerkę ale w ciązy nie będziemy leczyć tylko po no i w moczu wyszły mi bakterie :/ i mam brać jakieś zioła.Następny wizyta 10.01.12

Co do wózka to ja jeszcze nie myślałam i nawet nie patrzyłam a odnośnie wszystkiego innego czyli łóżeczka, wanienki, przewijaka ubranek itd... to nie zamierzam nic kupować bo wszystko dostane od siostry, bratowej i szwagierki tylko gorzej jak będzie synek bo w tedy będę musiała co nie co pokupować :P bo same kobitki u Nas się rodzą :) Mamy taki mały babiniec :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 gru 2011, 18:30

bo same kobitki u Nas się rodzą :) Mamy taki mały babiniec :-)
U mnie to samo :ico_haha_01:
Brat ma 4 córeczki, ja mam już Jolkę. Tez wszystko dostawałam po bratanicach i przyznam że to olbrzymia pomoc :ico_sorki:
Dokupić muszę tylko łóżko dla córci bo łóżeczko będzie miało nowego lokatora.
Ciekawe co będzie teraz :-) Chłopak by się przydał w rodzinie ale z dziewczynką będzie bardziej ekonomicznie :ico_haha_01:
Ach...byle zdrowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

16 gru 2011, 18:56

hej dziewczyny ;-) juz mam internet juhuuuu . U mnei dzis masakra wywaliłam ciasto ktore ostatnio zrobilam bo jego zapach doprowadzal mnei do szału i mdłości!!!Musze wyszorować lodówkę bo ciągle je czuje... bleeee dziś obyło się bez wymiotów,ale niedobrze jest mi cały czas i kompletnie nie mam sily ani energii na nic...
A zaraz jedziemy na wigilie do klubu nurkowego do ktorego nalezy moj mąż :ico_noniewiem:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

16 gru 2011, 21:19

witam!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
USG oj tyle nerwów ale JEDNA dzidzia zdrowiutka,idealnie powiedzieli,serduszko wszystko ok.Pomachało do mamusi rączką i babci tata nie mugł być dzisiaj ale i tak popłakał jak zdjecia zobaczył :ico_oczko: taaaaaaaaaaaaaaki/taka śliczna no wykapana mamusia hehehehe :ico_brawa_01: a jakie duuuuuuuuuuuuuuuuże ma aż 56mm i te rączki te stupki.....Ah znów sie łezka kręci a jakie kręciołko ciężko było serduszko mu zbadac tak się wierciło.....Jestem szczęśliwa...buziaczki dziewczynki.
Co do wozu dla malucha to jeszcze nie myślałam a jakie imionka dajecie maleństwom????
:ico_tort: :ico_tort: częstujcie sie :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 gru 2011, 21:34

Kasiala napisał/a:
bo same kobitki u Nas się rodzą :) Mamy taki mały babiniec :-)

U mnie to samo :ico_haha_01:
a u mojego męża rodziny klątwa facetów :ico_haha_01: jego brat dwóch synów, jego siostra dwóch synów, ja jeden syn ale podejrzewam że kolejny też będzie chłopak :ico_haha_01: chociaż teściowa marzy o wnuczce.
,ale niedobrze jest mi cały czas
witaj w klubie. Masakra po prostu. Mam nadzieję że szybko przejdzie :ico_sorki:
idealnie powiedzieli,serduszko wszystko ok
to super :ico_brawa_01:
a jakie imionka dajecie maleństwom????
mam z tym problem. Mi się podobają bardziej damskie imiona a ciężko wybrać dla chłopca ładne. Co wymyślam to mój Paweł gada że nie że brzydkie itp.
Za to mój syn Tomek wymyśli dla dziewczynki Pola (nawet ładne podoba mi się) a dla chłopca Paweł (tak jak mąż) potem wymyślił Kornela.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość