marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 gru 2011, 14:09

Chciałam się jeszcze Was poradzić. Piotruś ssie pierś jakieś 2-3 min., czy to mozliwe, że on sie najada?
Jak już więcej nie chce to może się najada tak szybko:) Moja nieraz też tak króciutko ssie...:) A po tym 3 min jedzeniu szybko się dopomina o następne??

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

16 gru 2011, 14:11

izuś a co dokładnie meżowi jest z serduchem???? wiem, że pisałaś, ale zapomniałam
wczoraj zdiagnozowali u niego zapalenie mięśnia sercowego
dziś pani ordynator mówiła mi ze to infekcyjne zapalenie wsierdzia

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 gru 2011, 14:14

Zaczęłam się tym martwić, gdy na ostatniej wizycie okazało się, że przybrał tylko 70g w 11 dni. Co o tym myślicie?
a co lekarz na to??? Jeśli przybiera dobrze i mieści się w normie to nie ma co się przejmować, moja Eliza tak jadła krótko a waga była super i 6 miesiecy tylko i wyłącznie na cycu była. a często sie domaga jedzenia????Moim zdaniem skoro jest pogodny i wszystko ok to po prostu masz dobry pokarm, moze mleczko masz tłuściutkie i Piotruś sie najada w ciągu tak krótkiego czasu:)

izuś a co dokładnie meżowi jest z serduchem???? wiem, że pisałaś, ale zapomniałam


Powiem Ci na pocieszenie (że cuda sie zdażają i w szpitalach pomagają) jak moi znajomi mieli - przyjechali do PL na świeta (kilka lat temu to było 4 dokładnie w rok mojego ślubu) pierwszy raz od 6 lat i mąż koleżanki w pierwszy dzień świąt dostał wysokiej gorączki i bełkotał strasznie, to ona dzwoni na pogotowie by przyjechali, a ci inteligenci żeby meża dała do słuchawki bo musza z nim pogadać, potem, że oni w świeta karetek nie wysyłają do gorączki, potem, żeby wzieła go na barana i gdzieś na pogotowie jechała (dodam że kulturysta ważący ponad 100 kilo, koleżanka chucherko z 50 kilo) w końcu poprosiła znajomych, zabrali go jakoś do lekarza na dyżur, a lekarz jak go zobaczył rece załamał i co i nie było karetki musieli jechac sami do szpitala w szczecinie i dojechali tam w ostatnim momencie, okazało się, że ma zapalenie mózgu - nie opon mózgowych - mózgu, dawali mu nikłe szanse wyzdrowienia a w najleopszym przypadku, ze będzie warzywkiem do końca życia - masakra - ja przed ślubem 3 dni, nie wiem jak pomóc, co mówić a koleżanka jeszcze mnie przeprasza, że nie przyjdzie - ale wszystko sie skończyło pomyślnie sami lekarze byli zaszokowani, chłopak dzis nadal ćwiczy i prowadzi normalne życie i nawet nie trzeba było0 uczyć go nic od nowa, jakby choroba sama nagle zniknęła - i tego życze Tobie i mężowi by u was też tak było!!!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 gru 2011, 15:22

inia1985 mój Alanek też je 2-3minty, maksymalnie schodzi mu do 5 ale wtedy tylko jedna cyca mu wystarcza. A od 3miesiąca dzieci już tam dużo nie przybierają na wadzę, więc się tym nie przejmuj

[ Dodano: 16-12-2011, 14:24 ]
izuś dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia dla męża

U nas nędzne dni ciąg dalszy, także spadam :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 gru 2011, 15:32

mój mały to i ponad miesiac miał więc spoko czekaj, bo jak juz zejdzie wszystko to wtedy mozesz zacząć wypróbowywać produkty białkowe pokolei i obserwowac co szkodzi a co nie
Aha.No to w takim razie uzbrajam się w cierpliwość. Jeśli nie będzie się jej pogarszać to nie idę z nią do lekarki bo ona da mi na pewno na kilka dni MM a ja nie chcę jej tego dawać, wole odstawić kolejną rzecz. I z próbowaniem czegoś nowego wiem , na razie czekam aż jej całkowicie zejdzie , potem odczekam jeszcze kilka dni i dopiero coś spróbuję.
Przemek jest w szpitalu
Ojoj , trzymaj się kochana ,teraz na pewno będzie już lepiej bo wiadomo co mu dolega i lekarze go mają pod swą opieką. Mężowi dużo zdrowia a tobie siły.
musze dzis sie zwazyc
Ja od kilku dni mam wagę rozładowaną i nie wiem ile ważę , ale widzę po ubraniach że coś chyba spadło w dół po tej diecie z czego nie jestem zadowolona.

Aaa ellibel a jak twoja waga ?Bo ty nadal ćwiczysz przecież.
jak bede miala czas to zajrze pozniej
Jak tylko dzieci ci pozwolą to wpadaj jak najczęściej.
co do główki to Iza ma ładną okrągłą
A moja z jednej strony ma taka bardziej wklęśnięta czy jak by podcięta .Ciekawe czy się to wszystko poprawi jej.
we wtorek już chcemy ubrać choinkę :-D
Ja chyba też we wtorek lub środę ubiorę.Zależy kiedy P mi zetnie i przyniesie .
ja uważam że raz na jakiś czas też musimy być egoistkami i pomyśleć o sobie samej
Ja wcale nie uważam że wtedy jesteśmy egoistkami.Oddajemy się całkowicie dzieciom mężowi i obowiązkom a gdzie w tym wszytskim jesteśmy ,,MY,, ?Mężowie sobie pójdą do pracy tam mają znajomych, czy wychodzą czasem gdzieś a my wiecznie z dziećmi, nawet jeśli wychodzimy to przynajmniej ja zazwyczaj z mała więc należy się i nam troszkę spokoju.
Piotruś ssie pierś jakieś 2-3 min., czy to mozliwe, że on sie najada?
Moja nie wiele dłużej ssie i chyba się najada bo przybiera w granicach norm jakie są , nie je co godz tylko co 2-3 jeśli nie śpi .
na ostatniej wizycie okazało się, że przybrał tylko 70g w 11 dni. Co o tym myślicie?
A co na to właśnie pani doktor?
Dzieci chyba z każdym tyg będą mniej przybierać bo gdyby przybierały zawsze tak jak na początku to mielibyśmy w wieku 3 lat małe słoniątko .

[ Dodano: 16-12-2011, 14:38 ]
A u nas ...
Mała tak jak pisałam zasnęła po 19 parę minut.Potem o 24 karmienie , kolejne o 4 i już tyle spania do 6. Ale chociaż tyle że nie płacze tylko leży grzecznie koło nas i gada sobie .
Ja się nawet przyzwyczaiłam troszkę do tego że tak wstaje.Ale spróbuję tak robić jeszcze kilka dni jeśli nadal będzie tak wstawać to chyba nie będę jej tak wcześnie kłaść.
Choć nie powiem bo cisza w domu i czas dla siebie od 20 to jest fajna rzecz.

O 11 była godz na spacerku z tatusiem a ja przygotowałam obiad. Teraz śpi już 3:30 min tak że śpioch mały , ale taka długa ma tylko jedną drzemkę a reszta to po jakieś 30-40 min .
Pranie się robi , popołudniu zrobię sobie paznokcie i brwi i chyba po części spakuję torby by jutro było mnie roboty.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 gru 2011, 15:53

Izuś zdrowia dla męża życzę i trzymaj się.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 gru 2011, 15:59

Hejka

dzieciaki spia, my juz po obiadku, weszlam na chwilke zobaczyc co u Was.
U nas snieg padal, ale tak mocno, ze wszystko biale bylo, az humorek sie poprawil, a potem zaczal padac deszcz i po sniegu prawie ani sladu
Oczywiscie zrobilam fotki :-)
w ciągu dnia tylko trochę leży na plecach jak bawi się i gada do karuzeli
no Alanek tez tylko jak spi to na brzuszku a tak to lezy na pleckach jak nie spi.
Teraz śpi już 3:30 min tak że śpioch mały
Zasnął tuż po 20, pobudka koło 2 i wstał o 6
e no to super, zeby moj tak spal
mi zaczyna brakować czasu dla siebie i odpoczynku od dzieci. Może to źle brzmi, ale przydało by mi się takie coś
oj kochana mi tez by sie przydal taki odpoczynek i wcale nie brzmi to zle.
Do mnie w czwartek juz przyjezdzaja rodzice wiec na pewno wykorzystam sobie jeden dzien, zeby sie gdzies wyrwac bez dzieci,nie nadlugo, bo cycowanie, ale zawsze to cos, troche mnie odciaza

Inia, zdrowka dla Twoich pociech :ico_sorki:
gdy tylko Mały przejdzie na butlę, to tak właśnie wyjdę...
oj ja tak samo, ale troche sie obawiam czy w ogole do tego dojdzie, bo Alan za cholere nie chce butli :ico_noniewiem:
Chciałam się jeszcze Was poradzić. Piotruś ssie pierś jakieś 2-3 min., czy to mozliwe, że on sie najada? Zaczęłam się tym martwić, gdy na ostatniej wizycie okazało się, że przybrał tylko 70g w 11 dni. Co o tym myślicie?
wiesz co Alanek tez teraz krocej ssie piers, zawsze tak ssal do 15 minut, a teraz czasami tylko 5, 6 minut, przewaznie w nocy tak jest i zasypia. Ale skoro nie placze to wydaje mi sie, ze sie najada. A faktycznie malo Piotrus przybral, Alan to w tydzien po 100, 200 gram przybiera :-D ale moze dla Piotrusia starcza tyle ile wyciaga a skoro przybiera to wydaje mi sie, ze nie ma czym sie martwic
Teraz śpi już 3:30 min tak że śpioch mały
no to ladnie Ci spi

Moj Alanek zasnal o 13.30 jak na razie spi, oby jeszcze pospal to moze i ja sie zdrzemne, bo spac mi sie chce.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 gru 2011, 17:06

jejku fajnie tym co w dniu moga się zdrzemnąć, ja pomimo choroby już pranie 3 robie, odkurzyłam dół zaraz gary pozmywam, bo mała usnęła a mały się bawi, zabawki chwyta i gryzie i coraz ładniej grzechotki trzyma w ręku a ile ma frajdy przy tym jak mu grzechocze coś w dłoni hihihi

co do spania u mnie różnie, wieczorem zasypia między 21-23 i śpi do 3-4, póxniej potrafi już co godzinę się budzić, a po 8 znów zaśnie na 2h, wiec jak maż eliza się zajmuje to ja z młodym jeszcze śpię, ale to już spanie na siłe bo można nie dla samego spania. tyle, że ja przed 24 nie zasnę

Aaa ellibel a jak twoja waga ?Bo ty nadal ćwiczysz przecież.
ćwicze cały czas, no MelB nie ćwiczyłam 3 dni bo choroba mnie dopadła i nie mam sił, ale brzuszki robię i brzuch robi sie ładniejszy to fakt, ale wagowo nie wielka zmiana niestety bo tylko kilogram, mi ciężko zrzucić coś, nawet że diete mam sama wiesz jaką.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 gru 2011, 17:24

jejku fajnie tym co w dniu moga się zdrzemnąć,
kochana ja nie mam szans na drzemki, bo zawsze jest cos do roboty jak dzieciaki spia, ale dzis mi sie nic nie chce robic , lenia mam

u nas znow snieg pada i to jeszcze jak, bialo fajnie, ale zeby mrozek byl to by sie utrzymalo :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 gru 2011, 17:33

u nas znow snieg pada i to jeszcze jak, bialo fajnie, ale zeby mrozek byl to by sie utrzymalo
ale fajnie, ciekawe czy u nas śnieg będzie, bo narazie jesień ale grzejemy dom cały czas sprawdzić chcemy wydajność, bo nie ma sensu nagrzać i wyłączac pieć bo wtedy wiecej gazu sie zużywa by dogrzać caość a nie mamy termostatu by ustawić sobie jak sie chce by dogrzewało:(

Pati a wy już po przeprowadzce???I mały jaki cudaśny na zdjeciu w podpisie, śliczny:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość