Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2011, 20:10

Rybko- jak sobie przypominam to Twój Andrzejek miał jakąś dziwną chorobę związana z wezłami, tak?
- tak,ale on mial powiekszone tylko wezly,bez innych dolegliwoci :ico_sorki: :ico_sorki:
obustronne zapalenie płuc bez temperatury.
- matko :ico_olaboga:

A mnie bola zeby,nosz kurde i nie umiem ustalic czy to jeden konkretny czy wszystkie - bo co chwile boli inna strona :ico_zly:

[ Dodano: 20-12-2011, 19:11 ]
i wyszło że oszukali mnie
- ehhhh,jak ja tego nie lubie :ico_zly:
nie chcę wychowywać mamisynka.
- ciezko jest :-D zwlaszcza,jesli to pierworodny :ico_oczko:

[ Dodano: 20-12-2011, 19:12 ]
za to maz bedzie zlys tesciem dla zieciow :ico_oczko: On mowi,ze tu pod domem fosy zbuduje,drut kolczasty pod napieciem i nie odda coruni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 gru 2011, 20:14

rybka wialo jak choler*a :-D w grecji zawsze zima sa silne wiatry ..az sie drzewa uginaja :ico_noniewiem: .. a tak z innej beczki to ta baba to jakas niemormlana :ico_puknij:
dzis bylam na "zakupach" i kupilam sobie 2 staniki .... :-D jednen w rozmiarze D :ico_szoking: :ico_szoking: :-D a zawsze mam rozmiar B lub czasami C :ico_sorki: :ico_haha_01:
dzwoneczek- koniecznie pochwal sie fryzurką, na pewno przepiękna:)
ja tez chce zobaczyc :-D :-D
i to jest najgorsze,jak sobie pomysle,ze mojego kochanego Andrzejka jakas obca baba bedzie miala za meza,to az :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ja chyba bede zla tesciowa dla synowej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
poczekaj jeszcze 20 lat i moze sie cos zmieni :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 gru 2011, 20:42

jednen w rozmiarze D
- wow :ico_szoking:
w grecji zawsze zima sa silne wiatry ..az sie drzewa uginaja
- nie wiedzialam :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 gru 2011, 20:55

kingoza napisał/a:
jednen w rozmiarze D
- wow :ico_szoking:
Ty tu nie wowaj, bo ja od poczatku ciazy jade na 75D :-D a w lipcu plaska bylam :-)


a tak w ogole to hej!

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 gru 2011, 20:56

jagoda zdrowiej nam kobietko :ico_sorki: i zdrówka dla córeczek*

iw_rybka, ja też bede złą synową :ico_oczko: Dawidek jest moim oczkiem w głowie i nie oddam żadnej!!!! hehe :ico_oczko: A on powiedział ze zawsze bedzie przy mnie wiec luzik :ico_oczko: :591: :576:

agasio świeta świetami..ale po świętach masz sie stosowac do zalecen lekarza i dużo odpoczywac :ico_sorki: :569: niech nad Toba skaczą :ico_oczko: Agasio życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla córeczki
dzis bylam na "zakupach" i kupilam sobie 2 staniki .... :-D jednen w rozmiarze D :ico_szoking: :ico_szoking: :-D a zawsze mam rozmiar B lub czasami C :ico_sorki: :ico_haha_01:
nonono...kochana alez masz balony :-D :ico_oczko:
małpy jedne, na każdym produkcie 1-2zł i uzbierała się sumka.. oni tak przed świętami robią, ceny przy regałach inne a co kasa nalicza to tylko oni wiedzą :ico_zly:
nie raz sie z takim chamstwem spotkałam... :ico_zly:

tak tak...z fryzurke troszke zaszalałam...mam fryzurę a`la irokeza... :ico_haha_01: jeszcze tylko musze kolorek sobie trzasnąć :-D

[ Dodano: 20-12-2011, 19:57 ]
a tak w ogole to hej!
no hej....co tam u was?????
Ostatnio zmieniony 20 gru 2011, 21:02 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 gru 2011, 20:57

Ty tu nie wowaj, bo ja od poczatku ciazy jade na 75D :-D a w lipcu plaska bylam :-)
haha :-D .. ciekawe czy jeszcze urosna :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 20-12-2011, 19:59 ]
tak w ogole to zauwazylam ze od niedawna przy dluzszym siedzeniu np. przy kompie pobolewa mnie kosc ogonowa :ico_noniewiem: jak jestem w pionie albpo leze to przechodzi .... :ico_sorki: tez tak macie ?? :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 gru 2011, 21:03

tez tak macie ??
ja nie :ico_haha_02: mi cięzko oddychac jak dłużej posiedze...musze czesto zmieniac pozycję...

[ Dodano: 20-12-2011, 20:05 ]
iw_rybka, a ty jutro masz usg :ico_haha_01: nie mogę sie doczekac wiadomości...a na którą???

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

20 gru 2011, 21:15

Bry wieczór,
ja też nie mogłam wejśc na forum
ale fajnie, że już działa :ico_brawa_01:

Gratuluję kolejnych tygodni i dobrych wieści u lekarzy
agasio świeta świetami..ale po świętach masz sie stosowac do zalecen lekarza i dużo odpoczywac :ico_sorki: :569: niech nad Toba skaczą :ico_oczko: Agasio życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla córeczki
w pelni się z tym zgadzam, także leżeć i się oszczędzać a nie szaleć, bo przedobrzyć nie jest trudno, szkoda tylko potem łzami to okupować!!
pojechałam na zakupy i jak to ja nie patrzałam przy kasie ile za co wyszło... suma wyszła podejrzanie wysoka...w domu na spokojnie przejrzałam wszystko i wyszło że oszukali mnie
:ico_zly:
kombinują ile mogą, ja się nauczyłam soprawdzać paragony, po tym jak kiedyś nabili mi 2 razy pakę pampersów, a jak więszkośc z nas wie tanie nie są, byłam 50 zł w plecy i się wkurzyłam, teraz zawsze sprawdzam paragon i ceny - zwłaszcza jak miały być promocyjne i to zaraz po odejścu od kasy, ale obok niej w razie "w" żebym mogła się jeszcze cofnąć :ico_oczko:
człowiek uczy sie na błędach - zazwyczaj swoich niestety :ico_noniewiem:

W pracy dalej kijowo....
okupuję, to codziennymi wieczornymi bólami brzucha - założę się, że to nerwy wychodzą :ico_zly:


Damian ma się troche lepiej, ale nadal kaszle brzydko i niby katar mniejszy ale męczy go coś i mówi tak nosowo, dziś w nocy płakał, że źle mu się oddycha i nosek się mu zatyka i faktycznie tak ciężko spał, sama nie wiem co mu dawać żeby mu pomogła
najpierw był otrivin, dzień przerwy i psikam mu euforbium od wczoraj wieczór

[ Dodano: 20-12-2011, 20:17 ]
aha noi ja też nie chcę mieć maminsynka w domu, mimo że pierworodny staram się wychowywać go normalnie - nie na twardziela, bo uważam że łzy to nic złego, ale tez nie chcę żeby się do końca życia spódnicy trzymał...
Czas pokarze co mi z tego wyjdzie, mam nadzieję że uda mi się wychować fajnego człowieka, bo wiem że nie jest tylko dla mnie ale i dla ludzie - nie tylko przyszłej synowej :ico_oczko:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

20 gru 2011, 21:51

Ja tez mam miseczke D i też mnie to przeraziło, bo przed ciążą była B. A ostatnio mąż mi kupił stanik dla kobiet w ciąży co to niby rozmiar rośnie wraz ze wzrostem piersi, pożyjemy zobaczymy :-D
a mojego małego to już coraz mocniej czuje, wcześniej jak leżałam na plecach to dawał delikatnie znać o sobie, a teraz to i jak na plecach i na boku to czuję że się tam rusza :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

20 gru 2011, 21:54

hej Dziewuszki.. ja sobie zaglądam i czytam ale bede pisać jak mi sie nastrój poprawi.. buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość