Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2011, 17:08

aniawlkp86, zdjecia super, musze tez swoje uaktualnic bo to jakies sprzed 4-5 m-cy
dzięki :-)
swoje faktycznie pokaż jakieś świeżynki :-D :-D

patrycja_g, wigilia u teściów dziwna,też bym nie chciała tam być :ico_noniewiem: a jak robisz kapustę z grochem bo ja nigdy nie jadłam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 gru 2011, 17:28

aniawlkp86, ja nie robie moja mama robi najlepsza i mimo ze zawsze kolacja u babci mojej byla to po powrocie do domu jeszcze zesmy sie opychali kapusta mamy :ico_oczko:

Moj tesc ogolnie mowi ze jest niewierzacy a tesciowa powiedziala ze swoich racji wciskac nie bedzie zeby sie z nim nie klocic i podporzadkowuje sie zawsze w kwestiach wiary i kosciola

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2011, 17:31

Moj tesc ogolnie mowi ze jest niewierzacy a tesciowa powiedziala ze swoich racji wciskac nie bedzie zeby sie z nim nie klocic i podporzadkowuje sie zawsze w kwestiach wiary i kosciola
dziwne to wszystko :ico_noniewiem:

moja mała jeszcze śpi :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 gru 2011, 17:34

u nas Filip ma ciezki dzien, zasypia i budzi sie po 20 min z krzykiem, nic nie chce jesc, rumience ma na twarzy jak klown wiec nie zdziwie sie jak w ciagu kilku dni znajdziemy kolejnego zebuszka

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2011, 17:37

to faktycznie na ząbeczka :-D

u nas na szczęście na razie się wszystko uspokoiło,teraz wieczorem ostatnia dawka antybiotyku i luzik mam nadzieję na jakiś czas :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 gru 2011, 17:43

wlasnie, najgorsze jak sie wszystko naraz naklada

a z zebami jak pomysle ze jeszcze tylko 18 do konca to mi sie juz lepiej robi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2011, 21:17

a z zebami jak pomysle ze jeszcze tylko 18 do konca to mi sie juz lepiej robi :ico_olaboga:
nic nie mów :ico_olaboga:
jak na Hani każdy ząbek się cieszyłam tak teraz lepiej jakby nie wychodziły Milence :ico_olaboga:

mała spała do 17 i parę minutek temu już poszła spać :ico_brawa_01:
wsunęła 2 kanapeczki z dżemem śliwkowym :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 gru 2011, 21:36

cześć kobietki :-)

my pojechaliśmy dzisiaj z samego rana do Poznania do TK Maxx'a, mąż chciał do Wrocławia jechać, ale ja się uparłam na Poznań, bo bliżej i większy sklep i teraz jestem na siebie wściekła :ico_zly: sklep wielki a wielkie G w nim jest :ico_zly: mąż mówił, że we Wrocławiu bez porównania, może po nowym roku pojedziemy. W efekcie końcowym kupiłam sobie tylko jedne buty przecenione z 340zł na 69zł :ico_szoking: mąż nic nie kupił :ico_noniewiem: Krzysiu przez cały czas był bardzo grzeczny, nic nie marudził. W drodze powrotnej zrobił kupę i akurat nie było gdzie go przebrać, więc w samochodzie się nagimnastykowałam a mały miał straszną radochę :ico_haha_01:

Choinkę już mamy-żywą, jak co roku, w tym roku trochę się przemeblowaliśmy i weszła nam większa :ico_brawa_01: koty jakie zdziwione były tym przemeblowaniem, pierwszego dnia odnaleźć się biedne nie mogły :ico_oczko:

Przyszło krzesełko do karmienia Krzysia, strasznie się młodemu w nim podoba :ico_brawa_01:

Emilia ale Cię trzymają z tymi wynikami :ico_sorki: biedna się zamartwiasz, ale na pewno będą dobre :-) no i :ico_brawa_01: dla Tosinki za kolejne ząbki :ico_brawa_01:

Ania dobrze, że Milenka lepiej się już czuje :-) super fotki :ico_brawa_01:

NOWA a Ty do pracy jeszcze chodzisz, czy urlop masz?

Koroneczka super to musi wyglądać jak Maksio na wstecznym śmiga :ico_haha_01: Krzyś próbuje dopiero, czasem uda mu się unieść i na rączkach i dupsko podnieść, ale zaraz na buźkę leci :ico_oczko:

Patrycja dla Filipka :ico_brawa_01: faktycznie dziwna Wigilia u Twojej teściowej :ico_noniewiem: u moich to jest szał żarcia :ico_olaboga:

My Wigilie mamy dwie, pierwsza jest u nas do południa :ico_haha_01: z moją mamą, bratem i bratową, bo później wyjeżdżają sobie na resztę świąt w góry, do jedzonka będzie kapusta z grochem (a właściwie z fasolą) pstrągi z tymiankiem i cytryną, sałatka warzywna tradycyjna, barszcz czerwony, pierogi z kapustą i grzybami-mąż robi :-D kompot z suszu i to chyba wsio :ico_oczko: jeżeli chodzi o ciasta to piekę sernik, piernik, krówkę i makowiec od teściowej dostaniemy, a w kolejne dni trochę u teściów, trochę u mojej mamy, więc nic już nie szykujemy więcej

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 gru 2011, 21:43

W efekcie końcowym kupiłam sobie tylko jedne buty przecenione z 340zł na 69zł :ico_szoking:
wow jaka przecena :-D co za butki?
W drodze powrotnej zrobił kupę i akurat nie było gdzie go przebrać, więc w samochodzie się nagimnastykowałam a mały miał straszną radochę :ico_haha_01:
mamusia przy nim różne pozy to co się dziwić,że chłopak się ucieszył :ico_haha_02:
koty jakie zdziwione były tym przemeblowaniem, pierwszego dnia odnaleźć się biedne nie mogły :ico_oczko:
a nie skaczą na choinkę albo bombki??
bo moja kicia na pierwsze święta to się łańcuchem chciała pobawić :ico_haha_01:
Przyszło krzesełko do karmienia Krzysia, strasznie się młodemu w nim podoba :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pokaż jakie masz :ico_sorki:
super fotki :ico_brawa_01:
dzięki :-)
a w kolejne dni trochę u teściów, trochę u mojej mamy, więc nic już nie szykujemy więcej
tak jak my :ico_oczko:
Wigilię najpierw u siebie zjemy troszkę a potem do brata A idziemy :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 gru 2011, 10:30

Heja!

Pierniki upieczone :ico_brawa_01: wyszło ich mnóstwo, bo stwierdziłam, że z 0,5 kg mąki będzie za mało i podwoiłam składniki :ico_haha_01:

Ja chyba jeszcze zrobię sernik na zimno, bo wszyscy się nim zawsze zajadają i piernika z powidłami.

Aniu, dzięki za przepis :-) wypróbuję na pewno. Może na zimno w galarecie zrobię :-)

markotka, może przed Świętami wszystko co lepsze wykupili. Ja jeszcze w tym sklepie nie byłam , może po nowym Roku się wybierzemy, bo szykuje się u mężą dobra wypłata, czepie umowy jak szalony :-D :-D Pokaż krzesełko Krzysia.

Patrycja, to weź ze sobą parę tradycyjnych potraw i pokaż teściom co się je na Święta :-) buraki? hehe no, ale skoro teść niewierzący... Czekamy na foteczki.

Emilia, jak cycuszek dzisiaj? Nie przejmuj się wynikiem, będzie dobrze :ico_sorki: niezłe plany na słodkości, daj znać jak wyszły. Mi z tego bloga wszystko dobrze wychodzi.

A Maksio przez te zęby w ogóle nie chce cycusia w dień- efekt tego taki, że mleka coraz mniej :ico_noniewiem: Wczoraj musiałam mu na noc dać MM bo się wyginał przy cycuszku i wypił 180 :ico_szoking: Obudził się o 4.30 pocyckał cycuszka jakieś 2 minutki i zasnął. Obudził się o 7, o 8 dałam cycka nie chciał, ale kaszki 150 zjadł chętnie :ico_noniewiem: Teraz śpi.....

aha Markotka, daj przepis na te pstrągi :-)

[ Dodano: 21-12-2011, 09:32 ]
Wczoraj musiałam mu na noc dać MM bo się wyginał przy cycuszku i wypił 180
Oczywiście z niekapka :ico_oczko:

[ Dodano: 21-12-2011, 09:59 ]
AHa, mam już od jakiegoś czasu do odebrania zdjęcia od fotografa, ale jakoś tak kasy mi szkoda przed tymi Świętami :ico_wstydzioch: ciągle coś, a jeszcze ekogroszek trzeba kupić. Chyba będą musiały poczekać do Nowego Roku.

[ Dodano: 21-12-2011, 10:05 ]
A u nas pada śnieg :-) Magiczny widok- nie to co w mieście :-)
Aż nastrój świąteczny mi się udzielił :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość