Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 gru 2011, 13:18

Dziewczyny ja polecam syrop Prenalen,specjalny dla kobiet w ciazy i matek karmiacych,jest rewelacyjny,ja taka chora od niedzieli a dzis czuje sie jak mlody Bog Ten syrop jest z naturalnych skladnikow - maliny i czosnek,w smaku okropny ale widze,ze skuteczny i nawet ten wodnisty katar mi przeszedl
Mnie również dwa razy z choróbska wyciągnął w ciąży :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 gru 2011, 14:16

Hej!
Wstalam :-)
Czuje sie tutaj na forum jak najwiekszy spioch :-)

Wlasnie dzwonila kuzynka J ze malutka na Swieta bedzie w domku ale z powodu ryzyka infekcji nie moze zrobic Wigilii i ludzi naspraszac, bo teraz kazda infekcja malej moglaby byc dla niej zabojcza....Wiec robimy u nas :ico_szoking: z siostra mamy tej malutkiej i jej mezem, a ona tez jest w ciazy i strasznie wesola z niej osobka wiec bedzie giciu :ico_brawa_01: tylko kopa dostalam aby jednak za ta sprzatanie szybciej sie wziasc :-)

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow! Pod kolderke i odpoczywac, to najlepsze lekarstwo!
a tobie Dzwoneczku to wspolczuje.... nawet nie wiem co ci napisac :-(

I nie wkurzajcie mnie z tym sniegiem! Ja w szwecji mieszkam a u nas ZERO sniegu a w Grecji pada???? WTF? ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 gru 2011, 14:44

tobie Dzwoneczku to wspolczuje.... nawet nie wiem co ci napisac :-(
e tam...przestań...już mi lepiej jak sie wam wyrzaliłam :ico_oczko: :-D

agasio ja też tylko kurze powycierałam...no i jeszcze prezenty popakowałam...iiii..już wyrzuty sumienia poszły w las :-D


sylwuś
kuruj sie kochana...abyś już na świeta czuła sie lepiej :ico_haha_02:
moze z ta chydroksyzyna podzialaj,podawaj mu po 5 ml przez kilka dni,moze wreszcie zadziala :ico_olaboga:
ja już dawałam mu nawet 7 ml...przez kilka nocy...az miałam wyrzuty ze go tak faszeruje...na kilka dni zrobiłam przerwe...i być moze jednak dzieki syropowi spał do pierwszej pobudki trzy godziny...mhhmmm...bo bez syropu to tragedia... :ico_noniewiem:
Wiec robimy u nas :ico_szoking: z siostra mamy tej malutkiej i jej mezem, a ona tez jest w ciazy i strasznie wesola z niej osobka wiec bedzie giciu
to sie szykuje świetna zabawa :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 gru 2011, 15:10

tylko kopa dostalam aby jednak za ta sprzatanie szybciej sie wziasc :-)
- hehe,no tak :ico_oczko:
WTF? ;-)
- :-D :-D :-D
bo bez syropu to tragedia... :ico_noniewiem:
- no widzisz,to moze jednak to dziala na niego :ico_sorki:

Ja juz sie troszke denerwuje tym USG :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 gru 2011, 15:16

Ja juz sie troszke denerwuje tym USG
tak zawsze jest...ale potem bedzie tyko sama radość :ico_haha_01: powodzonka :-D . Tylko żeby dzidzia pokazała co ma miedzy nozkami.. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 gru 2011, 15:18

Tylko żeby dzidzia pokazała co ma miedzy nozkami.. :ico_haha_01:
- nie wyjde dopoki sie nie dowiem,to moj najlepszy prezent swiateczny :-D
A dzis idziemy cala rodzina,bo nie mamy z kim dzieci zostawic,a maz chce poogladac maluszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 gru 2011, 16:36

Kobietki czy ja moge wdychac sztyft do nosa ???? wszedzie psize ze nie mozna..ale na wszystkim tak pisze :(:( a mi to tak pomaga na katarek :(

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 gru 2011, 16:40

Rybka, pewnie lezysz na kozetce, wpadaj szybko z newsami :-) :ico_brawa_01:

Dzwoneczek, dobrze ze ty taka pozytywna osobka jestes :-D

Zauwazylam ze Wy sie zawsze denerwujecie przed wizytami u lekarza, badaniami i usg... zastanawiam sie dlaczego? zlych jakis wiesci sie obawiacie? A moze zamiast slow denerwuje macie na mysli "ekscytuje"? :-)

[ Dodano: 21-12-2011, 15:40 ]
Sylwia, taki zwykly sztyft mentolowy mozesz albo olejek olbas na poduszke czy apaszke to tez fajnie inhaluje!

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

21 gru 2011, 16:41

o rany,jak on to zrobil?
znaczy się miały być w jednym oddziale laboratorium, w którym był mój mąż a okazało się że leżą w drugim oddziale bo myśleli że ja tam byłam :ico_zly: no ale nic, najważniejsze że są.. tylko mocz wyszedł nieciekawy.. mam bardzo dużo glukozy.. najciekawsze jest to że we krwi glukoza w normie, na czczo często poniżej normy, po obciążeniu 75g wyszło 90mg a tu w moczu 160mg :ico_szoking: ciekawe co ginka powie... jutro o 11 wizyta :-)
Dziewczyny ja polecam syrop Prenalen
może i dobry, ale ja po nim wymiotowałam... w ogóle mi nie przypasowało to połączenie.. potem zaczęłam popijać nie wodą a czymś gazowanym- jakoś lepiej mi wchodził. ale naprawdę dobry jest- ja zawsze na jesień byłam chora, a teraz mimo że w domu wszyscy chorzy to było ok :ico_haha_02:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 gru 2011, 17:00

Kurcze a ja nic dzis nie zrobilam... siedze na kompie, sluchac muzyki, nawet sie pomalowalam, henne na brwi wrzucilam :-) ale J juz 3 dzien z rzedu pracuje do 20.00 to ani obiadu nie robie ani nic... z dzieciakami pizze sobie wezmiemy z pizzerii :-)

pewnie jak zwykle napedu dostane na wieczor :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość