Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 gru 2011, 15:48

Heja
@gniecha, piękna choinka :-)
Mój Stasiu też zapalenie ucha ma, antybiotyk też dostał, bo katar na oskrzela zaczął się pchać. Ula już lepiej się ma, mnie męczy nieziemski katar i kaszel i okropnie bolą mnie zatoki. Mam nadzeiję, że do soboty nam przejdzie :ico_sorki:

Stasiowy też wciąga większość rzeczy, lubi praktycznie wszystko co mu się daje, dzisiaj rano zajadał się jajkiem, ostatnio wciągał też serek biały ze śmietaną i szczypiorkiem. Rybkę w sosie serowym też bardzo lubi, brokuły, mięso, chlebek i lizaki :-D (te czasami od pani doktor pediatry dostanie i uwielbia sobie je ciumkać). A jak mu się zabierze, coś co akurat dopadł do jedzenia, to się złości nieziemsko :-) Taki pocieszny jest przy tym. Chodzi coraz lepiej i dłużej, Odważnie się puszcza i chodzi sam, a jak się gdzieś spieszy, to jednak wybiera kolanka, bo wtedy szybciej się przemieszcza.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 gru 2011, 17:52

Dzięki dziewczyny

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

21 gru 2011, 19:45

Dzięki dziewczyny
Nie ma za co :-D

Dziś jestem skonana bieganie po urzędach z powodu domu w szczegóły się nie wdaję bo nie chcę zanudzać zobaczymy co z tego biegania wyniknie a jutro urodziny Lucka więc idę biszkopt piec na jutrzejszy torcik do szkoły .Prawdziwy tort będzie w sobotę na wigilii ze wszystkimi tak za :-D zyczył sobie Lucuś o !

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 gru 2011, 23:11

@gniecha, choinka bardzo łądna :-) zdrowia dla Stefcia, oby nie trzeba było antybiotyku :ico_sorki:

pinko, dla Ciebie i Twoich dzieciaczków też zdrowia!!!!wydobrzejcie do soboty!!!

A ja uważam na dietę Mata, ze względu na ryzyko alergii.ALe po troszku dostaje z mojego talerza> Ziemniaki nie bardzo mu smakują :-) Wczoraj dałam mu posmakować rybę, nie nadążałam dawać. Ola też lubi :-)
chlebek uwielbia. Jedynie nabiału nie dawałam, i do roku nie mam zamiaru :ico_nienie:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2011, 22:14

aga choinka pierwsza klasa :-) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 22-12-2011, 21:18 ]
co do jedzenia Julia je wszystko szczegolnie lubi podjadac z mego talerza hehe

[ Dodano: 22-12-2011, 21:21 ]
a jak przygotowania do swiat ? Ja juz mam gotowy bigos, kapuste z grzybami, farsz na rybe po grecku

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 gru 2011, 22:38

No hejka :-)
Ja na antybiotyku wylądowałam (nasz pediatra mi wypisała), bo mi zatoki zawaliło, bolą mnie nieziemsko, do tego straciłam węch i smak. Mam przez to problem z gotowaniem, bo nie wiem czy dobrze przyprawiam :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że mi do soboty przejdzie, bo nie wiem jak mam na wigilii jeść, jeśli nie będę czuła co jem :ico_noniewiem:
Dzieciaki trochę lepiej, ale na antybiotyku mają zostać, kontrola znów we wtorek :-)

Stasiowi wybiła się dolna dwójka, także w kolekcji mamy już 7 ząbków, od razu spokojniej śpi :-) a ja z nim...

Uciekam do kuchni posprzątać sobie trochę....

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 gru 2011, 23:01

także w kolekcji mamy już 7 ząbków,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A dziś urodziny Lucka i oto torcik zrobiony przeze mnie na jutro do szkoły
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Jestem dzisiaj jakaś wypompowana na wigilię nic nie robię pierwszy raz w życiu bo idę do mamy i ona nie pozwoliła mi nic robic powiedziała ,że i tak za dużo mam problemów by jeszcze żarciem mnie obciążać.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2011, 23:50

bo mi zatoki zawaliło,
o kurcze, szybkiego powrotu do zdrowia życzę :ico_sorki: :ico_sorki:
A dziś urodziny Lucka i oto torcik zrobiony przeze mnie na jutro do szkoły
piękny ;D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 gru 2011, 23:52

Blanka, my daleko za wszystkimi z jedzeniem, chociaż ostanio dałam Zuzi serek, coś jak Danio dla dzieci. Wpałaszowała cały i podniosła wrzask jak się skończył, to chyba nasza najodważniejsza próba.
Jak na razie lubi zupki z marchwi, ciut ziemniaka, miesko, uwielbia kalafiora i w zupie tez zje brokuly. Oczywiscie nie gotuje osobno bez soli, bo by nie zjadla. Najbardziej smakuje jej jak wyjmuję jarzyny z ''naszej'' zupy. Rosołku jeszcze nie podaję, gdyż nie jest zalecany, rozcieńczam przegotowaną wodą.
co do jedzenia Julia je wszystko szczegolnie lubi podjadac z mego talerza hehe
Zuzia też wykazuje wielkie zainteresowanie wszystkim co jemy, ale na razie większość prób wracała na moją rękę, nie wiem czy za duże kawałki połyka czy co :ico_noniewiem: . Posmakowała też moją ulubioną przekąskę (babeczkę owsianą). A jak widzi jakieś ciasto, albo jak Oliwka je słodycze, to jak sroczka zagląda i tylko mówi: ''ooooo ooo'' :ico_brawa_01: na razie nie chcę za dużo wprowadzać słodkiego, bo by się nie ogonił :ico_oczko: , niestety ta niezdrowa zachcianka na dobre zagościła w naszym domku, więc pewnie po roczku ''dla sprawiedliwości'' coś się jej będzie należalo.
a jak przygotowania do swiat ?
U mnie na razie szarlotka w zamrażalce i dzisiaj upiekłam ciasto marchewkowo-piernikowe z polewą i serniczka z brzoskwiniami. Groch się moczy, jutro rano robię farsz na pierożki i po południu jak mąż wróci z rodzicami ruszam pełną parą z gotowaniem.
Wigilię musimy zrobić bardzo wcześnie, bo o 14 ze względu na to, że mąż zaczyna pracę o 16. Zatem na sobotę to już tylko rybka zostanie i sałatki pewnie :-D
Pinko zdrówka dla Was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Aga śliczny torcik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i miło ze strony Twojej Mamy że tak o Ciebie zadbała :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 gru 2011, 21:10

Aga śliczny torcik
piękny ;D
Dziękuję bardzo lekko pracochłonny .Jutro robimy urodziny Lucka z rodziną więc teraz ma być zyg zak mcquinn ciekawe jak mi wyjdzie .Napewno się pochwalę nawet jak wyjdzie nie tak jak trzeba trudno.
miło ze strony Twojej Mamy że tak o Ciebie zadbała :-)
Rzeczywiście masz rację to miłe zważywszy ,że na święta sporo jest roboty mimo wszystko.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości