Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2011, 11:30

dzień dobry

u nas też właśnie biało się zrobiło i jeszcze troszkę sypie to Hania na podwórko uciekła i z sunią i kotką biegają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Hania do domu nie chce przyjść,a widzę jaka już czerwona :-D

Milenka standard już 1 pobudka w nocy,napije się i zasypia,a rano o 8 wstała,na brzuch i woła "eee" "aaa" :ico_haha_01:
zaraz chyba na drzemkę pójdzie bo już widzę,że jakaś zmęczona

Koroneczka, zaszalałaś z pierniczkami :-D :-D Maksiu chyba zaczyna cycusia zostawiać :ico_noniewiem: fajnie,że możesz już fotki odebrać,więc czekamy :ico_sorki:

wczoraj z mamąIzuni pisałam i Ada ma 4 ząbki- dolne 1 i górne 2,wygląda jak wampirek :-D :-D za to znowu chora,od września to już 3 antybiotyk,niestety tym razem bez zastrzyków się nie obeszło :ico_sorki: ma zapalenie oskrzeli i zatoki,przez to Iza ma zakaz chodzenia do pkola póki Ada nie wyzdrowieje :ico_sorki: ale za to butlę ciągnie w nocy,w dzień nie ruszy,pije w dzień z niekapka i normalnego kuibeczka,je wszystko i nie ma na nic alergii,chlebek sama je i lubi biszkopty :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 gru 2011, 11:38

Maksiu chyba zaczyna cycusia zostawiać :ico_noniewiem:
No właśnie, chyba sam zaczyna go opuszczać :ico_noniewiem: no trudno się mówi.
Dzięki za wieści od MamyIzuni, bidulka z Ady, tak choruje :ico_sorki: oby szybko wyzdrowiała :ico_sorki:
Ja jeszcze Maksiowi biszkoptów nie dawałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2011, 11:56

Ja jeszcze Maksiowi biszkoptów nie dawałam
to ja lepiej nie powiem co moja już wcina :ico_wstydzioch:
ostatnio schabowego zjadła trochę na obiad,wafelki z kakao czasem dostanie,dżem śliwkowy z kakao mam to też zajada,mama moja poczęstowała ją sokiem z truskawek i małej na szczęście nie wysypało :ico_oczko: nawet gołąbka jej dałam wczoraj na obiad,znaczy sam farsz bez kapustki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 gru 2011, 12:43

hej

mam luzik więc wpadłam :-)

markotka w pracy jestem, ale w piątek mam własciwie wolne, muszę tylko wpaśc do pracy, podpisac sie i wypisać :ico_oczko: (odpracowałam część, a o 11 kobitki wychodza wczesniej).
Dobrze, że chociaż butku kupiłaś, pochwal się :ico_sorki:
Mnie mąż ostatnio prezent gwiazdkowy sprawił-pperfumy :ico_brawa_01:

koroneczka szkoda, że Maksio cyca nie chce, ale jak chcesz latkacje utrzymać, to możesz ściagać.
Ja już ponad tydzień nie karmie, prawa pierś (w niej zawsze miałam wiecej mleka) troche twardawa, pewnie bede musiała mała przystawić.
Liwia z kolei przez te dziąsła mniej z butli pije, musze z niekapkiem spróbować.
A Liwia pełza do tyłu, pozycje do raczkowania przyjmuje, ale jak chce ruszyć to kończy sie to zderzeniem buzi z podłogą :-)

ania fajnie, ze wszystko do normy wraca, a sniegu zazdroszczę, u mnie trochę przez ostatnie dwa dni napadało, ale juz praktycznie wszystko stopniało :ico_sorki:
Odwazna jestes z nowym jedzonkiem, u mnie Liwia dopiero do mleczka mm sie przekonuje, coraz wiecej wypija i kaszki wiecej zaczęła jadać, najbardziej jednak lubi owocki, mam taki gryzak siatkowy, mała ma zajęcie, przewaznie jabłuszko je tam wkładam

patrycja rzeczywiście dziwna ta Wigilia u tesciów, o ile to w ogóle wigilia można nazwać :ico_noniewiem:
u rodziców nadrobisz :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2011, 12:47

Mnie mąż ostatnio prezent gwiazdkowy sprawił-pperfumy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża
Odwazna jestes z nowym jedzonkiem,
jak chce to jej daję na spróbowanie,niech się oswaja z nowym jedzonkiem stopniowo,póki co nic jej nie jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 gru 2011, 15:16

co za butki?
szpileczki oczywiście :-D
a nie skaczą na choinkę albo bombki??
bo moja kicia na pierwsze święta to się łańcuchem chciała pobawić
Rysiek trochę zaczepia, Jadzia nie, ale to ja z mężem po bombce zbiliśmy :ico_haha_01:
pokaż jakie masz
o takie

Obrazek

może przed Świętami wszystko co lepsze wykupili.
towaru było pełno, ale lipny strasznie :ico_noniewiem: w sieciówkach już ładniejsze rzeczy były, a w Łodzi podobno jeszcze gorzej jest :ico_noniewiem:
Mi z tego bloga wszystko dobrze wychodzi.
ja ostatnio piekłam chleb i dzisiaj znów będę piekła, ale inny :ico_oczko:
Ciekawe co to Maksiowi się porobiło, że mleczka nie chce :ico_noniewiem:
a przepis na pstrągi poszukam i później napiszę :-)

no i nie dokończę teraz, wpadnę później

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 gru 2011, 15:26

markotka, krzesełko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rysiek trochę zaczepia, Jadzia nie, ale to ja z mężem po bombce zbiliśmy :ico_haha_01:
trzeba się w plastikowe zaopatrzyć :-P

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 gru 2011, 21:02

markotka, wystawialas jakis czas temu ubranka w minisklepiku,czy to wciaz aktualne? :ico_sorki: jak tak,to odpisz prosze na PW albo tak w sklepiku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 gru 2011, 11:45

A tu znów pustka, widać, że Święta idą :-)

Ja też tylko na chwilkę, bo dużo do roboty, sprzątanie i gotowanie pełną parą przede mną :-)

Maksio popołudniu wypił cyca, na wieczór dostał butle i o dziwo już jej nie gryzł, pił ładnie :-) W nocy też był cyc- pił chętnie, ale rano nie chciał, więc dostał kaszkę....

NOWA, fajnie, że jutro masz trochę wolnego, będziesz mogła coś w domku zrobić :ico_sorki: a ja mleczka odciągać nie będę, skoro Maksio nie chce niech tak się stanie i tak już długo karmiłam :-) Póki co przystawiam go kiedy tylko chce, ale np. na karmienie wieczorne już mi nie starcza , bo się wierci i wypluwa brodawkę i musi dostać MM.

markotka, fajne to krzesełko :ico_brawa_01: Krzysio będzie mógł z Wami zasiąść do Wigilii.

Zatem ja już też składam Wam najszczersze i najcieplejsze, z głębi serca życzenia...zdrowych , pogodnych i radosnych Świąt, masę uśmiechu na co dzień i samych cudownych chwil.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 gru 2011, 16:54

hej

u nas dalej biało i troszkę śniegu jeszcze spadło,na dodatek -7 jest :ico_szoking: a miało być na plusie :ico_noniewiem:
choinka już przyszła na podwórko,jutro ją wieczorkiem ubierzemy :ico_brawa_01:
Milenka na drugiej drzemce właśnie
Zatem ja już też składam Wam najszczersze i najcieplejsze, z głębi serca życzenia...zdrowych , pogodnych i radosnych Świąt, masę uśmiechu na co dzień i samych cudownych chwil.
dzięki


ja też kochane składam wam życzenia
W ten wieczór Wigilijny niech przy Waszym stole panuje zgoda i miłość, a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość