Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 gru 2011, 20:32

Kasiu przy pisaniu odpowiedzi musisz kliknac na znacze " img" ( zdjecie musisz miec w internecie,na imageshack albo cos) i tam wklejasz link zdjecia :) Nie wiem czy dobrze wytlumaczylam :)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 gru 2011, 20:34

Madleine, życzę aby wszystko było dobrej myśli i się wyjaśniło. trzymam &&&& za dobre wieści )

[ Dodano: 21-12-2011, 19:36 ]
odpowiedzi musisz kliknac na znacze " img"
a jak chce na stałe w stopce?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 gru 2011, 20:37

to w profilu w sygnaturze ten wklejasz link pomiedzy [img]link[/img] :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 gru 2011, 20:48

Kasiala, na fotosik.pl mozesz konto zalozyc i tam zdjecia z komputera wrzucac i jak tak wgrasz na strone fotosika zdjecie,to przy zdjeciu beda kody,wybierasz kod na forum i tu wklejasz link :ico_sorki:

a jak chcesz zdjecie z internetu jakiekolwiek,to klikasz prawym na obraku,kopiuj adres obrazka i i tu dajesz klikasz IMG i wklejasz ten skopiowany adres obrazka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 gru 2011, 21:22

no to kochane udało mi się :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 gru 2011, 22:30

Witam zasmarkana na maksa :ico_haha_01:

Mam totalny brak węchu i tak załadowane zatoki jak nigdy :ico_zly: wia
Ale przynajmniej dostałam L4 i spokojnie przygotuję się do świąt :ico_sorki:

Jutro mam wizytę u ginekologa. Ciekawe czy z USG :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 gru 2011, 23:08

Qanchita, odpoczywaj i wykurz smarkacza :) z drugiej strony na spokojnie Święta przygotujesz :-) pozdrawiam a oczywiście wieczór nadszedł a mi już nie dobrze ;(

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

21 gru 2011, 23:19

Witam sie i ja przepraszam ze dopiero teraz ale dopiero przegnalam meza z kompa a wiec tak bedzie druga dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozwija sie prawidlowo ma 9,45cm dlugosci i wazy 135g :-D wrzucam fotke troche malo wyrazna bo z komorki

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Madleine, wspolczuje bratu mam nadzieje ze jakos sie ulozy acha :ico_brawa_01: dla twojej dzidzi :ico_oczko:

Qanchita, duzo zdrowka zycze :ico_oczko: daj znac po wizycie

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 gru 2011, 00:55

Aniula, sliczne dzieciatko!!!!

a wiec z nowych wiesci - moj brat przyjechal do nas z ta dziewczyna i wyglada na to,ze jest ok. Moj maz z nim rozmawial i moj brat zmienil nastawienie troche po rozmowie z dziewczyna ( chyba nie jest zle) chcą sprobować byc ze sobą ,moj brat powiedzial ze sie boi ale bardzo sie cieszy i wzial sie w garsc z czego baaardzo sie ciesze. Tylko boi sie powiedziec matce bo ona ma rermin na 29 lipiec a ja na 6 sierpien wiec w moja mama w jednym czasie zostanie podwojna babcia :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 gru 2011, 10:02

wiec w moja mama w jednym czasie zostanie podwojna babcia
Moja teściowa też w jednym czasie zostanie babcią, w listopadzie jedno się urodziło, a teraz czekamy na drugie. Toż to sama radość, więc myślę że będzie pozytywna reakcja. Może nie jest tak jakby sobie to wymarzyła, ale to nowe życie z którego trzeba się radować :-)
Fajnie, że brat z tą dziewczyną doszli do porozumienia i chcą spróbować. W razie czego kiedyś ani jedno ani drugie nie będzie żałowało, że nie próbowali. Trzymam za nich kciuki by się poukładało. Bo im obojgu łatwo nie jest.

Aniula, śliczna kruszynka i gratuluję dziewczynki :ico_brawa_01: chociaż z otoczenia wiem, że określenie dziewczynki w tym czasie lubi być wątpliwe. Bo łatwo łechtaczkę pomylić z moszną :ico_noniewiem: i nie raz się w późniejszym czasie okazuje, że to synuś :-D

Madleine, super że biło serduszko :ico_brawa_01: Pamiętam jak moja kruszynka była podobnych wymiarów :-) Przeleci Ci ta ciąża zobaczysz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość