Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 gru 2011, 12:35

hej dziewczny ja leze sobie i odoczywam niestety malego mi jeszcze nie dali bo na obserwacji jest bo troszke ciezko mu sie oddycha ale jak na razie wszystkie badania co mu robili wyszly dobrze takze jestem dobrej mysli

no i tak jak mi przepowiadala polozna po porodzie z Olka ten porod byl jeszcze szybszy w sumie od pierwszego skurczu do konca 2godziny 20 minut takze zycze Wam wszystkim takich porodow

jak tylko dostane malego to pochwale sie fotka

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

30 gru 2011, 12:39

dzień dobry:)

Wiecie, ale fajnie, codziennie po przebudzeniu musze zajrzec na forum zeby zobaczyc czy sa jakies zmiany....Juz mi chyba w krew to wchodzi:))))

Kaja-jeszcze raz gratuluję!!!!!

Ja wczoraj w nocy skonczylam te moja prace, nawet juz przepisalam, wiec teraz tylko drukowac i koniec...
dzisiaj musze ogarnac domek i zaczynam odpoczywac:)
Aga26, ja tez mam dosc silne skurcze wieczorami ale przechodzą...Takie mam wrazenie, ze znowu przenosze.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 gru 2011, 12:39

hej :ico_ciezarowka:
Kaja GRATULACJE
jestem w ogromnym szoku dzis rano wchodze na fb i patrze ze napisała że o 7.20 urodził się ich synek przetarłam oczy sprawdzam jeszcze raz i byłam juz pewna że to mi sie nie śni :ico_sorki:
Mnie męczą skurcze od dwoch dni.
mnie podobnie dziś w nocy 2 godziny nie spałam bo brzuch mi sie napinał był twardy jak skała a mała to chyba walizki tam w brzuchu pakowała :ico_haha_01: bo ruszała sie w tą i we wtą :ico_noniewiem:
dziś i jutro odpuszczamy sobie z młodym spacer aby dotrwać do stycznia :ico_sorki:
heh mogła bym urodzić 01.01 bo R. ma wolne do wtorku to zajął by sie choć trochę Igim :ico_sorki:
a dziś bedziemy łóżeczko składać :ico_brawa_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

30 gru 2011, 12:41

no i tak jak mi przepowiadala polozna po porodzie z Olka ten porod byl jeszcze szybszy w sumie od pierwszego skurczu do konca 2godziny 20 minut takze zycze Wam wszystkim takich porodow
ja bym pewnie nie zdązyla do szpitala dojechac, hehehe....90 km mam:)))

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 gru 2011, 12:46

Kaja, kochana jeszcze raz gratuluje :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za małego i wasz szybki powrót do domku :ico_sorki: .


Gabi :ico_brawa_01: dzielna kobitka z Ciebie i współczuje tych nawiedzin :/


Z tego wszystkiego chyba zaraz zacznę torbę pakować do końca ,bo ja dziś w nocy też już skurcze liczyłam ,ale przeszły a takie bolesne były :ico_placzek: Dziś wieczorem jeszcze mnie imprezka urodzinowa siostry czeka , więc różnie to może być :ico_oczko: ale mam nadzieję ,że jeszcze dociągnę te kilka tygodni :ico_sorki:


a co do skurczy łydek to mnie też męczą pomimo brania magnezu :ico_olaboga: i w nocy musze mojego meczy żeby masował bo inaczej bym się zawyła z resztą od dwóch dni nocki do kitu mam :ico_zly: dziś ,zgaga bóle brzuch, skurcze, niunia dziwnie skakała a do tego wstałam zalana mlekiem :ico_szoking: już mnie to męczy :/
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, 12:48 przez Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 gru 2011, 12:46

dziś i jutro odpuszczamy sobie z młodym spacer aby dotrwać do stycznia
Postanowienie Noworoczne ? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 gru 2011, 12:47

Postanowienie Noworoczne ?
raczej koncowo roczne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 gru 2011, 12:49

Hehe margolcia też by mi pasowało urodzić 1.01 :-D ale to tylko życzenia :ico_oczko: jutro podjade do szpitala bo moja polozna ma dyżur więc sprawdzi co i jak ale zbyt wiele sobie nie obiecuje :ico_noniewiem:
martam21, a Filipa długo przenosilas ? Ja EMile w terminie urodziłam więc pewnie i Borys będzie punktualny
Kaja, faktycznie ekspresowy poród mialas :-) to teraz na zdjęcia synia czekamy

U nas śnieg proszy. A ja jakiegoś dola mam :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 gru 2011, 12:51

Dziewczyny to przytulaski Sylwestrowe zorganizujmy i zobaczymy która pierwsza poleci na porodówkę :ico_haha_01:

[ Dodano: 30-12-2011, 11:51 ]
U nas śnieg proszy.
U nas nie prószy, a sypie intensywnie :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 gru 2011, 12:52

hehhe to ja też sobie takie postanowienie zrobię i zaciskam nogi


o właśnie Beatka mam pytanie :ico_sorki: bo z tego co pamietam to maiłaś plastykę robioną :ico_noniewiem: ja jestem pewna ,ze po tej ciąży to i mnie czeka już ostatnio lekarka mnie napominała ale po elektrokonizacji wszystko ładnie wciągnęło. Ile czasu leżałaś w szpitalu po tej plastyce ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość