Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 gru 2011, 18:49

szkieletorek, Maćkowi też się czasem zdarzy kupsko takiej konsystencji, podejrzewam,że to po moim jedzeniu, jak mu coś nie spasuje. Ale jak się nie zdarza stale to nie wpadam w panikę.

Kwiatunio ma termometr do czółka, pamiętam dlatego, bo kupiła taki sam jak ja mam. Firma Microlife, kosztował koło stóweczki. I jest bardzo fajny :-)
My mierzymy nim też wodę w wanience, bo ma funkcję pomiaru ciepła rzeczy.
Musze się pochwalić, że Piotruś po raz pierwszy dziś przewrócił się z plecków na brzuszek
:ico_brawa_01:
Maciek sie potem wkurza,że z powrotem się nie da :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

30 gru 2011, 19:30

Nina mysle, ze sie nie przyzwyczai jakos za bardzo, ja Oliwkowi podaje herbatke w butli, kaszke lyzeczka i cyca :-D taki mix :-D ale poki co cycusia lubi najbardziej :ico_sorki: ciesze sie, bo lubie go tak miec blisko. a przedwczoraj dalam mu gotowanej marchewki - tylko jedna lyzeczke - zjadl moze z pol i robil taka mine jakbym mu cos obrzydliwego dala do buzi, a wczoraj jak zrobil kupke to pelno marchewki w niej bylo :ico_placzek: chyba zle zmielilam, caly dzien marudzil i w koncu zrobil taka marchewkowa kupke i lepiej bylo.. wiec odstawiamy wszystko na kilka dni i potem sprobujemy sloiczek, nie bede sama robic poki sobie nie kupie porzadnego blendera :ico_nienie:

Izus poplakalam sie jak czytalam Twojego posta, modlimy sie wszyscy za Przemka, zeby wszystko bylo w porzadku, boze, wspolczuje Wam strasznie, duuuuuuzo zdrowia, oby wszystko bylo w porzadku, caly czas o Was myslimy i przesylamy jak najwiecej nadziei i zdrowia, zdrowia, zdrowia!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

co do sylwestra my tez w domu, sami chyba.. myslelismy zeby isc do znajomych, ale przeciez Olis nie bedzie z nami siedzial do 1-2, poza tym jak bedziemy u nich to przeciez nie bede im mowic zeby sciszyli muzyke czy cos.. w sumie tak myslimy z M ze szczerze mowiac ja sie w zyciu wybawilam i wcale nie bedzie przeszkadzal mi sylwester w 3 w domku :) kupimy sztuczne ognie, wezmiemy kamerke i sami sie zabawimy :-)

elibell :ico_tort: z okazji rocznicy :ico_brawa_01:

szkieletorek pisalas cos wczesniej o termometrze - polecam braun 4520 do ucha, mierzy tez temp wody do kapieli i mleka. i praktycznie nie trzeba niczego dotykac, jak do ucha dajesz to tez prawie bezdotykowo. zbyt czesto go nie uzywamy, ale jak wlasnie sie martwie ze maly zbyt cieply to zawsze sie przyda.

izus
to dobrze, ze wszystko juz pod kontrola, duzo duzo zdrowia!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

elibell
super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ah ten Dorianek, taki do schrupania mniam mniam :ico_brawa_01:
Musze się pochwalić, że Piotruś po raz pierwszy dziś przewrócił się z plecków na brzuszek :-D
super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Olis mi juz sie tak wierci ostatnio ze na brzusio - plecki - brzusio - plecki i turla sie w te i spowrotem :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 gru 2011, 20:44

u mnie podobnie jak u Ciebie nie jadłam nic z nabiału, a takie kupki się mu zdarzały i zdarzają ciągle. Dziwne to, skonsultowałam się z lekarzem i mi powiedziała, żeby się tym nie martwić. A te rzeczy, które wymieniłaś raczej nie uczulają, no chyba że mandarynki
No ja już prawie miesiąc nic nie jem z mleka i jaj. Co prawda od tyg nie smaruje ją maścią i wysypu wielkiego nie ma chrostek , ma kilka na buzi i więcej na brzuszku ale bledną one i nie pojawia się więcej. Na razie czekam jeśli wyjdzie więcej to idę do alergologa.
A mandarynki skoro mówisz że mogą uczulić to odstawie na razie.
Musze się pochwalić, że Piotruś po raz pierwszy dziś przewrócił się z plecków na brzuszek :-D
Brawa :ico_brawa_01: dla niego.
Firma Microlife
A podasz mi model ?
I jak szybko mierzy? Jesteś zadowolona z niego ?
wczoraj jak zrobil kupke to pelno marchewki w niej bylo :ico_placzek: chyba zle zmielilam
Moja Ola była już duża miała jakieś 2,5 roczku i pojadła winogron to pestki były w kupce całe, albo kiwi to te małe ziarenka czarne tez były tak że nie wiem czy to źle czy dobrze .
polecam braun 4520
Znajoma mi go polecała właśnie bo taki sam ma ale on kosztuje około 140 zł a ja wolałabym się zmieścić w 100 zł.

Moja niunia już śpi. Bez problemu zasnęła zresztą jak co dzień. Tylko poprzednia nocka była okropna budziła się chyba 5 razy a ostatecznie po 5 rano była wyspana. A kilka poprzednich dni było takie superowe.

Idę po kolacje bo zgłodniałam.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

30 gru 2011, 20:58

hej dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziękuję Wam za kciuki, modlitwy i wsparcie
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dziś rano dzwoniłam cała postresowana na oddział pooperacyjny żeby sie dowiedzieć czy juz sie wybudził a pielęgnierka do mnie- to moze dam męża do telefonu????????
a ja :ico_szoking: i ryknełam na cały autobus :ico_wstydzioch: jak kretynka jakaś :ico_puknij:
ale nie mogłam z radosci podskoczyłam na siedzeniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

pojechałąm do niego i mimo ze wolno tam być ok 10 minut siedziałam godzinę :ico_sorki: aż mnie pielegniarki wyprosiły, no ale musiałam go zobaczyć :ico_sorki:
rozmawiałam z nim godzinę, cieżko mu sie mówi po tym respiratorze :ico_olaboga: no ale najważniejsze ze jest już z nami !!!!!!!!!!!!!!
jak on sie ucieszył zę mnie widzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 gru 2011, 21:40

izuś_85, ale fajnie! :ico_brawa_01:
Czyli Przemek już obudzony i w miarę mówiący :ico_brawa_01:
Fantastycznie :-D

szkieletorek, termometr Microlife nc 100. M. kupił w T. w sklepie medycznym, bo był w kilku aptekach i nie było takiego. Mierzy temp. w 5 sekund, wydaje taki cichy dźwięk jak skończy pomiar. Jestem bardzo zadowolona, bo wcześniej mieliśmy pod pachę elektroniczny, więc teraz kolosalny przeskok :-D

Hmmm... czy zęby rosną jakoś po kolei???
Wlożyłam dziś palca do Maćka dzioba podczas kąpieli i ewidentnie coś czuję w okolicach dolnej trojki. Tylko tak dziwnie, bo nie od góry dziąsła, tylko tak z przodu, czuć twardy kwadracik. Może jutro mi się uda zajrzeć, bo dziś nie chciał współpracować :ico_oczko:
I mam jeszcze jednego newsa :ico_szoking:
Maciek nie dość,że przewrócił się na brzuszek to jeszcze zasnął w takiej pozycji :ico_szoking:
On, urodzony przeciwnik spania na brzuchu :ico_szoking: :ico_haha_01:
No, więc ok, ale jak już zasnął to jak go fikłam na plecki, bo jeszcze nie dojrzałam do tego,żeby go tak zostawić :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 gru 2011, 21:57

pielęgnierka do mnie- to moze dam męża do telefonu????????
a ja :ico_szoking: i ryknełam na cały autobus :ico_wstydzioch: jak kretynka jakaś
Oj wcale nie kretynka , pewno każdy by tak zareagował.
Cieszę się twoim szczęściem i musiała to być wielka radość usłyszeć go zobaczyć i porozmawiać.
szkieletorek, termometr Microlife nc 100. M. kupił w T. w sklepie medycznym, bo był w kilku aptekach i nie było takiego.
Ja zamówię sobie przez allegro bo nie chce mi się jeździć po sklepach.
Dzięki , w takim razie zaraz sobie zamówię.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

30 gru 2011, 22:08

izus jak to dobrze,ze z mężem lepiej :ico_brawa_01: oby tak dalej :-)

inia brawa dla Piotrusia :-)

Posiłki rozdrabniam w robocie (philipsa),albo blenderze (brauna)zwlaszcza ten pierwszy ścina na jednolitą masę ;-)

szkieletorek a jesz jabłka?podobno dzieci ze skazą często uczulają.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 gru 2011, 22:13

szkieletorek a jesz jabłka?podobno dzieci ze skazą często uczulają.
Tak , codziennie czasem kilka.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

30 gru 2011, 22:50

Nie wiem ile w tym prawdy,ale podobno cos w tym jest. Inne owoce nie szkodzą tylko właśnie jabłka :ico_noniewiem: a niby zwykle są najbardziej "bezpieczne".

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 gru 2011, 23:04

szkieletorek, twoja Lilusia tak ładnie zasypia, a tak się martwiłaś, mój Piotruś od świąt zasypia ok. 23... kwas :ico_noniewiem:

izuś_85, super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz będzie tylko lepiej :-)
czy zęby rosną jakoś po kolei???
niekoniecznie, są oczywiście schematy, ale niektóre dzieci inaczej ząbkują.
w robocie (philipsa)
jaki dokładnie? Bo mi się właśnie zepsuł i mam zamiar coś kupić w tym miesiącu

Piotruś leży sobie na łóżku i gada, zamiast spać :-/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości