emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 sty 2012, 14:29

Może we wakacje na kilka dni nad morze się wybierzemy??
bardzo chetnie :ico_brawa_01:
A tak w ogóle to ja już mieszkam w nowym domku od jakiegoś czasu.... :-D Kiedy do mnie przyjedziecie???
hmm, my na pewno sie wybierzemy :-D jak znajdziemy jakis wolny weekend i wszyscy bedziemy zdrowi :ico_brawa_01:
ale co np.?nie podciąga się do siadu za rączki itp? może jak cię coś niepokoi to z lekarzam porozmawiaj
w porownaniu z innymi dziecmi jest w tyle, nie podnosi sie na nozki, nie raczkuje :ico_noniewiem:
siedzi bardzo dobrze, obraca sie na dupce wokol wlasnej osi i czasrem nawet uda jej sie przesunac na tylku, podnosi sie do siadu trzymana za raczki, wiem ze wszystko w swoim czasie :ico_oczko:
My kupujemy espiro active l
kolezanka ja ma i zadowolona, ja mam po mlodym maclarena i jestem bardzo z niej zadowolona - polecam :ico_oczko:
emiliaa kiedy sie wybieracie do Karpacza, ja bym chętnie pojechała, ale nie wiem jak z urlopem moim i męża
ooooo, super by bylo :ico_brawa_01:
jedziemy 19-22 styczen

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 sty 2012, 15:29

siedzi bardzo dobrze, obraca sie na dupce wokol wlasnej osi i czasrem nawet uda jej sie przesunac na tylku, podnosi sie do siadu trzymana za raczki, wiem ze wszystko w swoim czasie :ico_oczko:
To o jakim tyle Ty mówisz. Mateusz na pupsku tylko siedzi lub lekko podniesie ale obracać się nie nie obróci, o przesuwaniu można zapomnieć. Filip i Dawid to silne chłopaki od samego początku więc nie dziwię się że już raczkują/chodzą. Tylko Maksio Koroneczki to taki kamikadze, reszta jest na takim samym poziomie.
kolezanka ja ma i zadowolona, ja mam po mlodym maclarena i jestem bardzo z niej zadowolona - polecam :ico_oczko:
To bardzo dobra spacerówka ale jak usłyszałam cenę to o mało co z butów nie wyskoczyłam :ico_szoking: przynajmniej za ten modle co nam pokazywał sprzedawca. A Wy jaki model macie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2012, 15:32

w porownaniu z innymi dziecmi jest w tyle, nie podnosi sie na nozki, nie raczkuje :ico_noniewiem:
siedzi bardzo dobrze, obraca sie na dupce wokol wlasnej osi i czasrem nawet uda jej sie przesunac na tylku, podnosi sie do siadu trzymana za raczki, wiem ze wszystko w swoim czasie
kochana nie jest tak źle,z tego co widzę to jest ok :-) ,raczkowanie albo będzie albo nie,ale w 9 miesiącu najczęściej się zaczyna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 sty 2012, 21:14

Witam dziewczyny :-D

My po sylwestrze oki, było fajnie tylko troszke sie nie wyspałam :ico_placzek:

Niestety Filip jest chory, ma zapalenie oskrzeli, znowu :ico_szoking: jeju ja juz nie wiem co z nim jest, ciagle choruje :ico_olaboga:
Dawidek narazie oki, oby sie nie zaraził od niego.


emilia7895, Ty sie nie przejmuj niczym, kazde dziecko jest inne, i nie ma co sie patrzec na innych postepy. Przyjdzie i czas na nia, a moze byc tak ze zaraz zacznie chodzicm a inne dzieci beda w tyle, uszy do gory :-D


Murchinson, ja to sie nie znam na spacerowkach, ale mam taka fajna po Filipku jeszcze i juz nie moge sie doczekac kiedy małęgo tam wsadze :-D

aniawlkp86, śliczne zdjecie dziewczynek :-D ja to tych moich razem nie moge uchwycic, bo Filip nie chce pozowac z małym.


Kurde ale sie dzisiaj pokłociłam z moim M, normalnie przyszedl z pracy i wiecznie o cos pretensje, on sobie chyba mysli ze ja cały czas leze i nic nie robie czy jak.
JEszcze Filip nie chodzi do przedszkola to mam urowanie głowy, oj jaka jestem wsciekła :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

03 sty 2012, 22:24

Witam się po ogromnej przerwie!!!
Ale się stęskniłam, niestety święta w nowym mieszkanku u teściów oznaczały brak neta...
ale się działo jak mnie nie było... ho ho
Igorek już siedzi dokładnie 22 grudnia siadł sam i tak juz siedzi i pełza w łóżku łapie się za szczebelki i chce wstać ale jeszcze mu to nie idzie za to jak się go trzyma to skacze jak żaba po podłodze i nieda się go oderwać hehe :* zaraz napiszę więcej ale muszę się rozpakować bo niedawno przyjechałam... muszę was jeszcze doczytać ale marnie mi idzie po 10 godzinach w aucie i nieprzespanych nocach przez ziąby małego... wychodzą mu o dziwo kły u góry oba a dopiero ma dolne jedynki... hmmmm

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 sty 2012, 23:15

hej :-)

Aniu a cholera wie kiedy decyzja zapadnie, ale sądzę, że zostanę w cywilnym, bo lada moment wejdzie eprotokół-nagrywanie rozpraw i będzie zapierdziel, bo opróćz normalnej pracy trzeba będzie robić transkrypcje :ico_olaboga:

Emilia a gdzie Tosia w tyle jest, no co Ty?! Krzysiu jeszcze nie siedzi, wczoraj trochę poraczkować mu się udało i to tyle, z kolei jego 2 tygodnie starsza koleżanka siedzi już dawno sama, sama wstaje i w chodaku śmiga jak rakieta.

Koroneczka gratulacje dla kuzynki :ico_brawa_01: ja właśnie myślałam, o spacerówce espiro-tej co Murchinson pisała, a pewnie wiosną już wymienimy i fotelik do auta trzeba będzie kupić większy, bo nogi młody musi już lekko podkurczać.

Więcej nie pamiętam, uciekam suszyć włosy i spać, bo jutro o 5:30 pobudka, ale jak fajnie, że znowu długi weekend :-D

aaaa.... do Motylka mam numer, pisałam już 2 razy i zero odpowiedzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 sty 2012, 23:42

Aniu, Emilia, zapraszam kiedy tylko będziecie miały ochote :-)

Emilia, Tosia wcale w tyle nie jest, wszystko idzie tak jak powinno. A Maksiowi rzeczywiście parę rzeczy się udaje, ale np. ja przez to muszę mieć oczy dookoła głowy. Dziś np. podnosił się o wszystko co stanęło mu na drodze, o zabawki, okno balkonowe, narożnik. A jego nóżki nie są jeszcze tak mocne by dłużej utrzymać go w tej pozycji i bach!!! Raz wylądował na twarzy- alarm taki wzniecił, że szok :ico_olaboga: Najlepiej to wstawanie idzie mu w łóżeczku.

Murchinson, dzięki :ico_sorki: już ktoś mi nawet polecał tę spacerówkę. Właśnie myślałam o innym wózku do drugiej dzidzi, ale K mi tu właśnie marudzi, że nie po to kupiliśmy taki wózek, żeby teraz go sprzedać, hmmmmm

markotka, szkoda, ze tak z tą Twoją pracą wynikło :ico_noniewiem: ale głowa do góry, może przeniosą Cię do innego działu...

Rozmawiałam z tą kuzynką co jest w ciąży, mówi, że 2 tyg temu poszła na zwykłą kontrolę do gina, a ten do niej, że jest w ciąży a dzidzia ma już 8cm :ico_szoking: ona nawet nie pamięta kiedy okres miała ostatnio. On ocenił wiek ciąży na jakiś 12-13 tydzień. Miała mega prezent na Święta.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 sty 2012, 08:50

Witam,
ja zaraz do UP muszę jechać, potem jedziemy zobaczyć wózki i foteliki przymierzyć do samochodu. Nielot wieczorem miał problem z zaśnięciem bo sąsiad piętro wyżej zaczął się wprowadzać i trochę rumoru na klatce było.
Markotka to pewnie przez to że ten eprotokół ma wejść decyzja o Tobie jest w zawieszeniu. Trzymam kciuki by jednak szybko zapadła bo wiem, że takie zawieszenie jest męczące.
Wiolaja się też na wózkach nie znam ale oglądam co mają "na ulicy" i patrzę co z tym wózkiem się dzieje (po pewnym czasie na spacerach rozpoznaje się mamusie po wózkach :ico_oczko:) lub pytam wśród znajomych.
Koroneczka my chętnie Was odwiedzimy w lutym bo poprawki D ma skończyć w tym miesiącu. Daj mi znać, która sobota by Wam najlepiej pasowała, przyjechalibyśmy na kawę. Zgodzę się z Twoim K, a dodatkowo powiem Ci że ciężko sprzedać wózek tak by się to opłacało.
Emilia niestety mój D nie dostanie urlopu w tym terminie, a na sam weekend nie opłaca nam się jechać bo to tyle samo kilometrów co do moich rodziców więc 5.5h jazdy. Pamiętaj że w tym terminie są już ferie. Co powiedział lekarz? Jak zakupy?
Zmykam, do potem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2012, 10:00

czesc
To o jakim tyle Ty mówisz.
ok, juz nie bede pisala :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
To bardzo dobra spacerówka ale jak usłyszałam cenę to o mało co z butów nie wyskoczyłam :ico_szoking: przynajmniej za ten modle co nam pokazywał sprzedawca. A Wy jaki model macie?
my mamy maclaren triumph, swietny zwrotny lekki wygodny praktyczny
kuilismy uzywanego w bardzo dobrym stanie, kolka nie zuzyte, wszystko wlozylam do pralki i jak nowy
i wlasnie wczoraj wzielismy te spacerowke na zakupy, Tosia byla zachwycona i w szoku - ale bardzo jej sie podobalo :ico_brawa_01:
potem sie wymienili z Marcelem :ico_oczko:
a zakupy udane :ico_brawa_01: wszystko co chcialam kupilam, nawet za duzo - ale wyprzedaze kusza :ico_brawa_01: :ico_oczko:
a u lekarza bylismy na ostatnia chwile zdazylismy - nazwala to odpielyszkowe zapalenie chyba (???) i mowila zeby z 2 razy dziennie posmarowac clotrimazolem, wieczorem posmarowalam i juz dzis widze poprawe - konkretna pani doktor i teraz do niej bedziemy chodzic
szkoda ze D nie moze wziac wolnego, wlasnie wiem, ze beda ferie, ale mysle ze nie bedzie zle, znalazlam fajny hotel - kolezanka byla - zachwycona nim, w srodku kompleks basenowy, piaskownica, kregle, salon gier, spa, wiec w razie niepogody bedzie co robic :ico_oczko:
ale jak bedziecie w lutym w Ostrowie to zapraszamy do Śremu :ico_brawa_01: :ico_sorki:

wiola85, zdrowka dla Filipka
a chodzil do przedszkola??
Witam się po ogromnej przerwie!!!
witaj witaj, zagladaj czesciej :ico_sorki:
Zgodzę się z Twoim K, a dodatkowo powiem Ci że ciężko sprzedać wózek tak by się to opłacało.
ja tez uwazam, ze jesli planujecie niedlugo drugie bobo, to nie warto sprzedawac wozka, na pewno nie jest zniszczony, a i duo wygodniej sie jezdzi w spacerowce wiekszej, na pompowanych kolach :ico_sorki:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 sty 2012, 10:45

Emilia, niech Tosia posiedzi trochę bez pieluszki i ubranek to szybciej zejdzie.
Super, że zakupy się udały, a tak ja mam często jak idę i są przeceny. Widzisz nawet nie sprawdzałam za ile można kupić używanego maclarena, dobry pomysł. Dziś przymierzymy młodego i później podejmę decyzję. Do Ciebie przyjedziemy oddzielnie. No i jeszcze do Patrycji mamy pojechać-jeśli wróci do Polski.
D właśnie obcina pazury u stóp nielotowi-siedzi na leżaczku i śmiej się w głos, chyba go łaskocze :ico_haha_01:
Co robicie na obiad? Mi pomysłu brak :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość