młoda88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2011, 11:36

25 lis 2011, 22:37

no ja wiem ze go kocham i nie umie przestac. nie no zona wie ze mamy 2 dzieci ze daje nam kase tylko teraz mysli ze na tym sie konczy

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

25 lis 2011, 22:39

młoda88, a jaka jej reakcja była na to??? Może z czasem wszystko się ułoży może jednak to nie miłość moze miłośc poznasz niebawem :)

młoda88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2011, 11:36

26 lis 2011, 13:35

mnie tam nie było jaka była jej reakcja z tego co slyszalam ona pierwsze twierdzila ze to nie mozliwe a teraz mieszkaja razem a ja i dzieci dla tamnej rodziny jakby nie istniały.myslałam ze to minie ale to nie jest rok czy 2 to nadal jest tak silne.przywiazałam sie do niego jak idiotka mowie mu wszystko nadal sie zwierzam a on zyje se tam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_zly:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

30 lis 2011, 13:58

sie do niego jak idiotka mowie mu wszystko nadal sie zwierzam a on zyje se tam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_zly:
Moim zdaniem musisz mu pokazać, ze odpuściłaś, nie zwierzaj się. Traktuj go tylko jak ojca dzieci i nic więcej. Jemu ta sytuacja odpowiada bo ma dwa domy i dwie kobiety. I jeśli nadal nie odszedł od żony to na pewno tego nie zrobi, daj sobie spokój.

gmojaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:18

dużo sie u Was działo... szczęśliwszego nowego roku!

01 sty 2012, 17:46

witajcie w Nowym Roku! Chwilę mnie nie było, a tu proszę... ile się dzieje u Was!
Myślałam, że wraz ze starym rokiem pozbędę się starych problemów, a tu wręcz przeciwnie. Kochane! myślę o zmianie adwokata - tamtem mam wrażenie nie potrafi działać na korzyść kobiety. Rozumiecie mnie? Któraś z Was pisała, że Mariusz Boruch z Krakowa wymiata w sprawach rodzinnych. Czy możecie jeszcze kogoś zaasugerować? Nie wiem, czy to dobre miejsce, jak coś to piszcie mi prywatne wiadomości. pozdrawiam Was ciepło!

młoda88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2011, 11:36

06 sty 2012, 11:02

wiatam troche mnie nie było:)łatwo powiedziec gorzej zrobic dziewczyny myslicie ze nie probowałam,ja za nim diabelnie tesknie martwie sie jak czasem dłuzej sie nie odzywa.on tez mi mówi o wszystkim tzn nie wierze ze kontakt z żona jest zerowy a jest tam bo bo stracił by wszystko i był zdany tylko na mnie, ale czasem mam dosc dosc tego ze jest taki słaby ze nas zostawil a mowi ze kocha ale jak widze jego lzy nie umie mu nie wierzyc :ico_noniewiem: a wiecie co najlepsze ze poznałam kobiete która ma juz 2 dzieci w podobnej syt on z zona mieszka ur mu pierwsze dziecko po czym za 4 miesiace urodziła jego zona trzecie dziecko a teraz nie dawno ta znajoma ur mu drugie dziecko nie tylko ja jestem taka głupia :-D :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

06 lut 2012, 15:10

a wiecie co najlepsze ze poznałam kobiete która ma juz 2 dzieci w podobnej syt on z zona mieszka ur mu pierwsze dziecko po czym za 4 miesiace urodziła jego zona trzecie dziecko a teraz nie dawno ta znajoma ur mu drugie dziecko nie tylko ja jestem taka głupia :-D :ico_olaboga:
:ico_szoking: Dziewczyny co wy robicie? Macie jedno życie i żeby tak od razu na początku marnować... Aż przestaję się momentami dziwić tym facetom, dziewczyny same się proszą o takie traktowanie.

Awatar użytkownika
WeselneZaplecze
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:04

01 mar 2012, 11:03

Czasami warto zamknąć definitywnie za sobą stary rozdział życia i zacząć wszystko od nowa... Nie można ciągle wracać do tego co było, bo tym samym wiele dobrych rzeczy Was omija :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

24 mar 2012, 16:42

Sprawa jest na tyle trudna, że chyba warto skorzystac z pomocy prawnika. Na pewno sporo podpowie.. Lepiej zapłacic pare złotych i nie stracic oszczedosci całego życia...

Zuzka555
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2012, 16:23

Re: rozwód. pomóżcie się pozbierać

12 gru 2012, 16:36

Witam, ja ze swojej strony chciałam poinformować Panie o szkoleniu pt. Pewność siebie po rozwodzie (wyłącznie dla kobiet).
Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana, to więcej szczegółów znajduje się tutaj: http://realschool.pl/pewnosc-siebie-po-rozwodzie/
Rezerwacja: http://realschool.pl/rezerwacje/
Poruszane tematy: budowanie nowego związku, przerwanie negatywnego ciągu myśli, wyznaczanie nowych celów, spojrzenie na swoje życie i możliwości z innej perspektywy i wiele innych :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość