Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 sty 2012, 19:36

Emilia, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tosinka ślicznie wyglądała. Ja wczoraj byłam w h&m, były mega promocje na ciuszki, ale w większości na dziewczynkę. Takie słodkie tuniczki i sweterki :-) Na Maksia nic nie znalazłam..

Murchinson, fajnie, że zakupy udane :ico_brawa_01: Ja do puszki wrzuciłam pod Kościołem. Biedny Mati z tym zasypianiem :ico_olaboga: A Wy macie urwanie głowy. Oby wszystko wróciło do normy.

Aniu, idź idź z Hanią do dentysty, to bądź co bądź jest próchnica. U mnie w rodzinie dzieciaki też mają czarne ząbki, ale od nadmiaru słodyczy :ico_olaboga: Kinderki od 5 miesiąca były dawane, plus słodkie soczki na noc, a efekt widać. Oby Milence po żelazie nie zczerniały :ico_sorki:

Jutro mamy kolędę- sąsiad nam powiedział, bo w nowej Parafii jeszcze nas nie było... Powiedzcie mi ile w koperte się księdzu daje??

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 sty 2012, 21:09

Koroneczka, ile kto może tyle daje. U mnie 20-50zł, a jak ktoś chce więcej to daje więcej.

[ Dodano: 08-01-2012, 20:20 ]
Ja zaraz wyjdę z siebie i stanę obok, ryk od godziny :ico_placzek: :ico_placzek: teraz D próbuje bo ja już nie mam siły :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 sty 2012, 21:48

Powiedzcie mi ile w koperte się księdzu daje??
my dajemy zawsze 20 zł :ico_oczko:
Aniu, idź idź z Hanią do dentysty, to bądź co bądź jest próchnica.
wiem,pójdziemy z nią tylko niech ze szpitala wróci po wycięciu migdała :ico_sorki:

Murchinson, jejku nie wiem co wam doradzić :ico_sorki: współczuję i oby w końcu Mateuszkowi przeszło bo wszyscy się okropnie męczycie :ico_sorki:

[ Dodano: 08-01-2012, 20:55 ]
moje obie jeszcze nie śpią,Milena po 18 się obudziła dopiero z 3 drzemki,więc pewnie jeszcze troszkę posiedzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 08-01-2012, 21:27 ]
wsadziłam ją do łóżeczka i niech tam sobie zasypia,na razie na gadanie jej się zebrało :ico_noniewiem: w ogóle najpierw się ze mną "kłóciła" a potem jeszcze zarobiłam od niej w twarz :ico_haha_01:

[ Dodano: 09-01-2012, 09:07 ]
witam

dzieci mi wczoraj padły dopiero o 22.30 :ico_sorki: a o 7.15 już pobudkę Milena zrobiła i po spaniu...

Murchinson długo wczoraj D usypiał małego?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sty 2012, 11:12

Dzieńdoberek!

Ja właśnie kawkę popijam, Młody drzemkę zalicza- od kiedy nauczył się wstawać w łóżeczku wszystko ważniejsze od spania, czasem to już słania się ze zmęczenia, ale podnieść się na nogi musi :ico_sorki: Katarek ma bidulek, od K podłapał :ico_olaboga: i budził się w nocy bo nosek miał pełen.

Murchinson, jak tam Mati??

Aniu, ja też ostatnio po 7 wstaje :ico_sorki: a czasem podnieść się nie mogę, bo taka zaspana jestem.

Jak Maksio wstanie jedziemy do miasta, muszę się w Urzędzie Pracy podpisać i zrobię jakieś zakupy. Co na obiad dziś robicie?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 sty 2012, 11:17

czesc

dzieki za komplementy :ico_oczko: :ico_oczko:
A, kupiłam dla małego ten krem na zimę z Mustelii i jest świetny dla małego.
tez wlasnie dzis palnuje go kupic

co do zabkow to mlody tez ma prochnice, ale co tydzien chodza do dentysty na smarowanie, dzieki temyu sie nie boi, nawet mial juz z 3 razy leczone zabki moj dzielny chlopczyk - odtatnio nawet dostal dyplom :ico_brawa_01:

Murchinson, jak wczoraj Mati zasnal? dlugo sie meczyl jeszcze?

milego dnia

[ Dodano: 09-01-2012, 10:17 ]
Co na obiad dziś robicie?
ja mam zurek od wczoraj i jeszcze nalesniki usmaze

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sty 2012, 11:22

a mam zurek od wczoraj
Mmmm to jest bardzo dobry pomysł- ciekawe czy gdzieś żur dostane :-) jeśli ak to zrobię, bo oboje z mężem lubimy.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sty 2012, 11:47

Hej,
my po spacerze (1.5h). Młody spał więc nie chciałam wracać dopóki się nie obudzi.
Murchinson długo wczoraj D usypiał małego?
Murchinson, jak wczoraj Mati zasnal? dlugo sie meczyl jeszcze
Z 20 min., w sumie to mały zasnął albo raczej już padł po godzinie od kąpieli.
Murchinson, jak tam Mati??
Dziękuję, w dzień nie ma problemu bo prawie nie śpi. On w ciągu doby śpi ok.13 godz. z czego 11-12 w nocy.
Koroneczka, a masz jakieś krople do nosa dla Maksia? Nam pomógł Nasivin soft.
Na obiad-burito, młody ma dorsza.
Dokończę później bo nielot stoi mi na kolanach i do kompa się dobiera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2012, 12:55

Koroneczka, zdrówka dla Maksia :ico_sorki: u nas obiad nie wiem co będzie bo chciałam jakąś zupkę zrobić to A wymyślił,że jak po wypłatę pojedzie to kupi kurczaka z rożna :ico_oczko:
co do zabkow to mlody tez ma prochnice, ale co tydzien chodza do dentysty na smarowanie, dzieki temyu sie nie boi, nawet mial juz z 3 razy leczone zabki moj dzielny chlopczyk - odtatnio nawet dostal dyplom
a czym ma smarowane że tak często? no i :ico_brawa_01: że taki dzielny jest
Z 20 min., w sumie to mały zasnął albo raczej już padł po godzinie od kąpieli.
długo wytrzymał zanim padł ze zmęczenia :ico_sorki: oby mu to szybko minęło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 sty 2012, 14:14

a masz jakieś krople do nosa dla Maksia? Nam pomógł Nasivin soft.
Mam, mam, dzięki, już słyszę że lepiej oddycha, jest wesoły, więc nic większego mu nie dolega :ico_sorki:

ANiu, to masz dziś wolne od gotowania :-)

Ja już w domku. Ogarnę troszkę mieszkanie i będę na księdza czekać, od 14 ma chodzić, ale zanim do nas dotrze może troszkę potrwać.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2012, 14:59

Koroneczka, no jakoś się udało dzisiaj nie gotować :ico_oczko: jestem ciekawa kiedy my kolendę mamy,zazwyczaj w tym tygodniu już chodził więc trzeba się go jakoś spodziewać :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 14:54 ]
dałam Milci flaszkę z mlekiem bo że obiadu jeszcze nie ma to niech sobie popije i jak ja trzymałam jej butelkę to 100 wypiła a potem sama się położyła na podusi i dopiła kolejne 100 ml :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ona raz dziennie to mleko wypije ale na więcej nie chce się przekonać :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości