Loverdose
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:33

28 wrz 2011, 12:32

Moja mama (48l) używa kremów Estee Lauder Time Zone i jest z nich bardzo zadowolona. Minimalizuje zmarszczki i linie, cera wygląda świeżo i gładko, aczkolwiek wiadomo, na pewno cudów nie będzie. Krem zawiera "technologię Syrtuiny EX-1 i Kompleks Trójhialuronowy" (cokolwiek to znaczy :))
haha, nawet nie wiadomo ile pytająca ma lat, a Ty tu od razu z wiekiem Twojej mamy wyjeżdżasz :P
Wyjechałam, bo skoro działa na osobę dojrzałą to dla młodej, która ma bardzo płytkie zmarszczki będą bardziej skuteczne. Na kremie nie ma granicy wiekowej "od do".
Pytająca może poszukać opinii o tym kremie i sama zdecyduje czy faktycznie będzie dla niej odpowiedni. Dla przykładu - moja znajoma 27lat również używa tego kremów z tej serii (na dzień i na noc oraz pod oczy) jest zadowolona (to za jej namową sprawiłam krem mamie jako prezent). Kosmetyki Estee Lauder są doskonałe jakościowo.

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

28 wrz 2011, 20:41

Delikatna, ja slyszalam,ze po 25 urodzinach trzeba zainwestowac w dobry krem nawilzajacy,nie przeciwzmarszczkowy :ico_oczko:

To nie może być prawda! :)) Czasem mam wrażenie, że biznes kosmetyczny sam się napędza, ale z drugiej strony... Czego kobieta nie zrobi, żeby wciąż czuć się dobrze w swojej skórze, jędrnej skórze ...

Karola8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2011, 10:04

28 paź 2011, 11:14

ja ostatnio słyszałam, że bardzo dobrze działa na skórę naturalny kolagen, bardzo dobrze nawilża skórę, uzupełnia niedobowy wody, ale także spłyca zmarszczki i powoduje, że są one mniej widoczne , a skóra bardziej rozpromieniona , widziałam takie kremy w sklepie neolagen w dobrej cenie

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

12 lis 2011, 11:50

ja na noc stosuje zwyczajny nawilżający, a na dzień używam koenzymu Q10 który działa przeciwzmarszczkowo, do tego wyrównuje koloryt skóry, ja mam taki w formie rybek do wyciskania i ma konsystencję żelową, ładnie się wchłania. z Gala jest bodajże.

BeautyCosmetics
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2011, 13:35

09 sty 2012, 16:41

Na noc warto wypróbować kremy zawierające retinol. Działają one błyskawicznie, bo już po ok. 7 dniach zauważalne są pierwsze efekty. Po 3 miesiącach kuracji należy zrobić 12-tygodniową przerwę.

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: Krem na noc, zmarszczki

12 lut 2013, 17:09

Zdrowy sen jest najlepszym kosmetykiem. Nocą regeneruje się nie tylko organizm, ale i skóra, dlatego tak ważne jest wysypianie się. Dodatkowo ważne jest też używanie kremów na noc, bo podczas snu naskórek najlepiej się regeneruje. od siebie zaproponować mogę krem regenerujący na noc Dermika Hialiq 3D Hialuronowy. Krem przeznaczony jest dla cery suchej, dojrzałej, wymagającej wygładzenia,odżywienia, redukcji zmarszczek mimicznych i statycznych. Dzięki właściwościom natłuszczającym, wygładzającym i ujędrniającym, pozwala poczuć się komfortowo.

Awatar użytkownika
marta19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2013, 10:55

Re: Krem na noc, zmarszczki

01 mar 2013, 17:12

Dobre kremy na noc są skuteczne i mogą działać pozytywnie na naszą skórę oraz działać przeciwzmarszczkowo. Przede wszystkim warto stosować kremy, które mają w sobie dużo naturalnych składników, wtedy zbyt mocno nie będziemy obciążać skóry. Warto też dać skórze odpocząć i pooddychać. Nie katować jej stale kosmetykiem po kosmetyku. Mam tutaj na myśli noszenie cały dzień makijażu, a potem nakładanie ciężkich kremów, opalanie się na słońcu czy w solarium. Faktycznie są kremy, które działają dość szybko, zawierające np. wspomniany już 'retinol', ale osobiście uważam, że lepiej używać lekkich kremów, skutecznych, ale działających po dłuższym okresie stosowania. Warto dodać, że różnica między kremami na dzień, a kremami na noc jest spora. Zadaniem kremów na dzień jest przede wszystkim nawilżanie i ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zanieczyszczeniami. Z kolei kremy na noc zawierają substancje odżywcze, które wchłaniane są przez skórę kiedy śpimy. Jeśli miałabym ocenić, to myślę, że kremy na noc mają większe właściwości przeciwzmarszczkowe niż kremy na dzień.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Krem na noc, zmarszczki

31 maja 2015, 18:54

kwasu glikolowego jak dotąd nie, zresztą ja w zasadzie używam jedynie dobrego kremu nawilżającego

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Krem na noc, zmarszczki

03 cze 2015, 09:35

Ja używam tego nowego z Nivea.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Krem na noc, zmarszczki

08 cze 2015, 09:06

Ja natomiast polecam dodatkowo krem z dodatkiem naturalnego kolagenu,nie ma moim zdaniem nic bardziej skutecznego niż właśnie on,a teraz możecie dostać go w niższej cenie,wystarczy zerknąć na naszą stronę:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość