Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 sty 2012, 17:49

hej

napisalam długiego posta i mi wcięlo :ico_zly:

Więc tylko parę słów co u nas, bo trzeba chatke ogarnać i obiad na jutro wymysleć, a niedługo Liwia wstanie i nic z tego :ico_sorki:

U nas wszystko dobrze, dziewczyny zdrowe, a to najwazniejsze :ico_sorki:

Mnie się po tych dniach lenistwa wstawać nie chciało :ico_olaboga: . Jeszcze Pola ubzdurała sobie w nocy, ze jest wyspana i wstawała pewnie z 5 razy (a już ostatnio jej spanie się unormowało).

U Liwii ze spaniem nie co lepiej, jakiś tydzień temu zrezygnowaliśmy z herbaty (potem wody) po 3 , dostaje dopiero miedzy 5, a 6, w sumie płaczu było ze 2 noce tylko, chce jeszcze zrezygnować, z posiłku o 22.30 (dostaje na śpiocha) ale to za jakiś czas.
Chodzi spać koło 20 i przed 8 wstaje. w dzień ma 2 drzemki o 11 i 16 każda po 1-1.30 h, także nie jest źle :ico_sorki:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich maluchów za postępy rozwojowe, ząbki i skończone miesiące.

sory, ze tak krótko i o sobie tylko, ale czas goni

Pozdrawiam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sty 2012, 17:50

dałam Milci flaszkę z mlekiem bo że obiadu jeszcze nie ma to niech sobie popije i jak ja trzymałam jej butelkę to 100 wypiła a potem sama się położyła na podusi i dopiła kolejne 100 ml :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ona raz dziennie to mleko wypije ale na więcej nie chce się przekonać :ico_sorki:
Dobrze, że choć raz dziennie wypije.

Mogę dokończyć bo mały usnął 20 min. temu. Dziś w nocy spał 9 godz.(przez te cyrki z zasypianiem)+to co na spacerze. Ziewał, tarł oczy a jak go chciałam odłożyć to ryk albo oczy jak 5 zł i nie mam mowy o spaniu. O 13 wypił mleko i prawie usnął, włożyłam do łóżeczka, za drzwi i eeee-koniec spania, do naszego łóżka-to samo. Teraz padł w trakcie obiadu i chyba tylko dlatego pozowlił się odłożyć :ico_placzek: Mi już ręce odpadają bo nie mam pojęcia o co chodzi i jak mu pomóc.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2012, 18:32 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 sty 2012, 17:52

Murchinson, współczuje problemów z zasypianiem, długo to juz trwa??oby to było przejściowe i szybko wróciło do normy :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sty 2012, 17:56

Prawie 2 tygodnie.

Koniec spania.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2012, 19:06

Milenka mi przed 17 wstała po godzinnej drzemce i już zjadła słoik jabłuszek z kompotu :-D
Chodzi spać koło 20 i przed 8 wstaje. w dzień ma 2 drzemki o 11 i 16 każda po 1-1.30 h, także nie jest źle
to u nas podobnie,tylko druga drzemka zazwyczaj po 15
U nas wszystko dobrze, dziewczyny zdrowe, a to najwazniejsze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Murchinson, masakra co się u was dzieje i najgorzej,że nie wiadomo o co małemu chodzi,skąd te płacze i niechęć do spania :ico_olaboga: niech mu to w końcu minie bo na dłuższą metę nie pociągnięcie :ico_sorki:

[ Dodano: 09-01-2012, 19:11 ]
mała daje czadu dzisiaj z zabawkami,bez przerwy coś na podłogę leci a ta się cieszy jak szalona :ico_haha_01: :ico_haha_01: już mam dość ciągłego podnoszenia,nawet Hani już się nie chce podawać zabawek :ico_haha_02: u was tez takie szaleństwo się zaczęło?normalnie gimnastyka za free :ico_haha_02:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sty 2012, 21:03

mała daje czadu dzisiaj z zabawkami,bez przerwy coś na podłogę leci a ta się cieszy jak szalona :ico_haha_01: :ico_haha_01: już mam dość ciągłego podnoszenia,nawet Hani już się nie chce podawać zabawek :ico_haha_02: u was tez takie szaleństwo się zaczęło?normalnie gimnastyka za free :ico_haha_02:
Mateusz próbował tak z jakiś miesiąc temu jak siedział w krzesełku i się bawił, a ja coś robiłam w kuchni. Zrzucił kilka razy, usłyszał "nie wolno" i jak znowu zrzucił to już nie podniosłam-poskutkowało.
Nie wiem o co chodzi małemu ale dostał flachę, za pierwszym razem nie dął się odłożyć więc chwile potrzymałam i odłożyłam, śpi od 30 min. :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak sobie pomyślałam, że może to brak rolet (musieliśmy zareklamować bo sznurki pękły)-niby z orlika aż tak nie świecie u niego ale może to to. Dziś trzymałam go tak by nawet promyk światła nie padł na niego.

No i tylko to napisałam to płacz ale coś mu się przyśniło albo zęby, chwilka i uspokojony i śpi dalej.

Dziś mały jak szalony ćwiczył wstawanie posługując się moją ręką. Czepiał się jej i podciągał rączkami w górę (niczym na linie) :ico_haha_01: , a jak siedział na jeździku to co chwila łapał się kierownicy i wstawał. A i coraz częściej mówi mama, szczególnie wtedy jak coś chce mały cwaniaczek.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2012, 21:17

Murchinson, super,że Mati śpi i jakoś bez większych problemów,może faktycznie roleta,a kiedy będziecie mieli z powrotem ją?

u nas "nie wolno" to działa jak do laptopa się pcha z łapkami jak mi przy ławie siedzi,przysuwa się do niego i spogląda na mnie,jak słyszy "nie wolno" to od razu się odsuwa,ale tak co chwilę sprawdza czy w końcu jej pozwolę :ico_haha_01:

już sobie śpi od 20 minutek i jest spokój,za to Hania kolano mi okupuje i nie chce spac iść :ico_zly:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 sty 2012, 21:33

Murchinson, super,że Mati śpi i jakoś bez większych problemów,może faktycznie roleta,a kiedy będziecie mieli z powrotem ją?
Dziś oddali pieniądze i jutro zamawiamy drugą w innym sklepie. Mam nadzieję, że to pomoże :ico_sorki:
u nas "nie wolno" to działa jak do laptopa się pcha z łapkami jak mi przy ławie siedzi,przysuwa się do niego i spogląda na mnie,jak słyszy "nie wolno" to od razu się odsuwa,ale tak co chwilę sprawdza czy w końcu jej pozwolę :ico_haha_01:
Mateusz już wie co znaczy nie wolno do wszystkiego bo takie testowanie jak wyczynia Miluś z laptopem to młody robi z gazetami reklamowymi-gniecie a potem próbuje pchać do buzi i sprawdza czy widzimy i czy może.

Teraz Hania chce się poprzytulać do mamusi.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 sty 2012, 21:38

Kruka tez mi posta wykasowało :ico_zly:

Ania ja sie przyznam ze jeszcze nei byłam z Filipem u dentysy, ale powinnam sie wybrac na przeglad, zeby potem sie nie bał.
Chociaz powiem szczerze nie jestem zwolenniczka leczenia pierwszych zebow, tylko w razie koniecznosci uwazam ze itak wypadna wiec na siłe nie ma co ich leczyc,

Emilia śliczne zdjecia no i dzieciaczki widac ze sie kochaja :ico_brawa_01: :-D

Murchinson współczuje kochana, oby wszystko było dobrze, no i mam nadzieje ze to jednak przez te rolety, wiec moze troszke ci ulzy, jak juz doszłac z czego to moze byc.
A co to jest burito??


Koroneczko Dawid tez jak nauczył sie wstawac to czesto fika tak dlugo az zasnie ze zmeczenia.
A rano to tak płacze ze musze go wyciagac, pewnie widzi jak Filip biega i tez by chciał, wiec mam urwanie głowy, nie da mi nawet polezec :ico_olaboga:

Nowa dobrze ze dziewczynki sa zdrowe, oby tak dalej, przydało by sie troszke mrozu zeby te bakterie wymarzły.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 sty 2012, 21:45

Murchinson, to oby to roleta problem rozwiązała :ico_sorki: ja do Milenki też mówię "nie wolno" żeby wiedziała o co chodzi i że nie wszystko może,ale teraz to jeszcze rzadko,zacznie się jak zacznie smigać i wszędzie łapki pchać :ico_haha_01:
Hania już śpi :-D
Ania ja sie przyznam ze jeszcze nei byłam z Filipem u dentysy, ale powinnam sie wybrac na przeglad, zeby potem sie nie bał.
Chociaz powiem szczerze nie jestem zwolenniczka leczenia pierwszych zebow, tylko w razie koniecznosci uwazam ze itak wypadna wiec na siłe nie ma co ich leczyc,
ja też jescze nie byłam :ico_wstydzioch: podobno jednak coś się powinno z tymi ząbkami robić co by próchnica nie przeszła na zęby stałe :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość