Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 14:37

Izus widzę, że mąz miał powazna operacje i jeszcze teraz czeka go zabieg... trzymam kciuki za nim ... bedzie wszystko dobrze... samo sie ułozy jakos...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 sty 2012, 14:39

i już nie za bardzo bedzie kochana... dzieci roobia się starsze i juz nie będą potrzebowały tyle snu
oj tak to prawda. Teraz Alanek ma jedną drzemkę w ciągu dnia ok 1-2godzin i jedną lub dwie 30minutowe

Właśnie Alanek zjadł obiadzik - jabłuszko z brzoskiwnią. Zjadł cały słoiczek bo jak zabierałam po połowie to był ryk, popił herbatką i szczęśliwy. Zaraz na spacerek pójdziemy

Wasze dzieci też tak strzelają dziąsłami? Alanek pociera dziąsło o dziąsło ale tak mocno że aż dźwięki się wydobywają :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 sty 2012, 14:51

izuś aha no to fajnie,że już tylko zabieg go czeka, ja myślałam, że to jeszcze na otwartym sercu robią i jak operacja trwa.

Podziwiam cię serio, za wytrzymałość w tej sytuacji, jak czytam i myślę co ja bym zrobiła, to w sumie nie wiem, ale wydaje mi się, że bym się załamała, Ty silna kobieta jesteś i dajesz radę, wielki szacun dla ciebie:)

Byliśmy u lekarza, wszystko z małym dobrze, ale lekarz mówi, ze prawdopodobnie infekcja na płucach była ale moje metody (zwłaszcza inhalacje) pomogły uniknąć antybiotyku, normalnie aż dumna z siebie jestem, że instynkt mnie nie zawiódł, no i 405 dni i już wszystko będzie całkiem super z Dorianem.No ale odradził mi podawanie wody morskiej do noska - a mam w spreju taką z PL siostra mi przywiozła, i mam tego nie dawac dziecku in halacje wystarczą i sa lepsze:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 sty 2012, 14:55

Izus widzę, że mąz miał powazna operacje i jeszcze teraz czeka go zabieg... trzymam kciuki za nim ... bedzie wszystko dobrze... samo sie ułozy jakos...
:ico_sorki: tez mam taką nadzieję :ico_sorki: teraz juz z górki :ico_sorki:

oj tak to prawda. Teraz Alanek ma jedną drzemkę w ciągu dnia ok 1-2godzin i jedną lub dwie 30minutowe
heh nie prawda :ico_haha_01: zależy od dziecka :ico_oczko:
ja mam śpiochyyy oba dwa :ico_szoking:
Majka śpi od 12.00 i pewnie pośpi tak do 15.00 :ico_sorki:
ona miała dwie drzemki do około 8 miesiąca
jak sie cieplej zrobiło na dworze to wtedy zaczeła spać jeden raz około południa 3-4 godziny i tak jest do dziś :ico_sorki:
rzadko sie zdarzy ze drzemki nie ma wcale :ico_nienie: ale jak zasnie to śpi minimum 3 godziny :ico_brawa_01:
młody też tak ma, rano sie budzi koło 9.00-10.00 i potem śpi koło 13.00-15.00 zalezy :ico_oczko: no i czasem zaśnie koło 17.00 ale na krótko max 30 minut
dziś spał od 12.00 i wstał teraz wypił mleko czyli godzine i 45 minut :ico_oczko:

[ Dodano: 10-01-2012, 13:58 ]
Podziwiam cię serio, za wytrzymałość w tej sytuacji, jak czytam i myślę co ja bym zrobiła, to w sumie nie wiem, ale wydaje mi się, że bym się załamała, Ty silna kobieta jesteś i dajesz radę, wielki szacun dla ciebie:)
ech, mnie sie wydaje ze w każdego człowieka siła by wstąpiła gdyby nastąpiła poprawa
ja załąmana byłam jak było źle i groźnie dla życia
ale jak sie okazało ze żyje to jakbym nowe zycie i ja dostała :ico_sorki:
musze mieć siłę dla dzieci, dla męża :ico_sorki: nie mogę ich zawieźć :ico_nienie:

[ Dodano: 10-01-2012, 14:03 ]
elibell, dobrze ze z Doriankiem juz ok :ico_sorki:
my jutro na szczepienie idziemy :ico_oczko: będziemy się ważyć juhuuuu :ico_sorki:
a dziś młody dostanie bananka na deser :ico_brawa_01:

teraz siedzi w bujaku i gryzie hipopotama :/ troche sie wystraszyłam wczoraj, te zęby jak mu będą tak szły płaczliwie to sie wykończe :ico_olaboga:
Maja tak nie miała :ico_olaboga: mam nadzieje ze mu szybką pójdą bo na razie kresek nie widze, tylko dziąsła czerwone :ico_olaboga: i rozpluchnione :ico_olaboga: no ale przeraża mnie fakt ze to moze potrwac nawet 3 -4 tygfodnie :ico_olaboga: bo moich znjomych córka też tak na jedynki wyła :ico_szoking:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 15:28

z czego robisz to leczo??
Z cukinii ,pomidorów papryki,marchwi cebuli i konserwy.

Ellibel ja tez robię małej inhalacje ale z tego ty robiłaś? Ja robię z wody morskiej tylko.A do noska czemu powiedział by nie pstrykać ?? Ja zakraplam przy każdym karmieniu mleczkiem i 3 razy dziennie inhalacje wiec myślę że to i tak dużo.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 sty 2012, 16:10

Hej my właśnie z tesco wróciliśmy słoiczków nakupiłam trochę i będziemy próbować nowych smaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zirafka ja szczepiłam na pneumo tylko z dodatkowych.

My na obiad lazagne dzisiaj pichcimy;)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 sty 2012, 16:44

Ellibel ja tez robię małej inhalacje ale z tego ty robiłaś? Ja robię z wody morskiej tylko.A do noska czemu powiedział by nie pstrykać ?? Ja zakraplam przy każdym karmieniu mleczkiem i 3 razy dziennie inhalacje wiec myślę że to i tak dużo.
uzywam soli fizjologicznej tej w ampułkach małe stężenie jrest, a sama sól morska, to niby słona i jak sie wpsikuje do noska to spływa do płuc mimo wszystko, tak mi lekarz powiedział, no i ze inhalacje tez zmiekczaja smarki i wystarczy. wiesz co keaj to obyczaj, ja po polsku robie:) u nich dzieci zasmarkane z gilami po kolana biegaja i maja to gdzies, grunt ze wylatuyja te gile
My na obiad lazagne dzisiaj pichcimy;)
ooooo mniam mniam, ja nigdy sama jeszcze nie robiłam, musze sprobowc w koncu kiedys

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 17:49

nina0226 napisał/a:

oj tak to prawda. Teraz Alanek ma jedną drzemkę w ciągu dnia ok 1-2godzin i jedną lub dwie 30minutowe

heh nie prawda zależy od dziecka
ja mam śpiochyyy oba dwa
z tym spaniem to różnie jest, ale napewno jest tak, że im dziecko starsze tym mniej chce spac... u nas Kuba jeszcze przed wakacjami spał po obiedzie i to potrafił czasami pospac ze 3 godziny aż budzic musiałam, ale przyszły wakacje i ciepło i na polu siedzenie i na basenie to sie jakos oduczył, choc czasami jak jest w domu w sobote to zdarzy mu sie chwilke usnąć ... w przedszkolu spia po obiedzie jeszcze.
A moja mała teraz usnęła na taka lekką drzemkę przed kapaniem.

[ Dodano: 10-01-2012, 16:51 ]
zirafka ja szczepiłam na pneumo tylko z dodatkowych.
pewnie i ja zaszczepię na te pneumokoki tym bardziej, że jest Kuba w domu i choć co przyniesie z przedszkola... zreszta jak pójde na szczepienie to podstawowe to nasza lekarka będzie mnie naciskac na te dodatkowe szczepienie

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 sty 2012, 17:52

nina0226 napisał/a:

oj tak to prawda. Teraz Alanek ma jedną drzemkę w ciągu dnia ok 1-2godzin i jedną lub dwie 30minutowe

heh nie prawda :ico_haha_01: zależy od dziecka :ico_oczko:
ja mam śpiochyyy oba dwa :ico_szoking:
Majka śpi od 12.00 i pewnie pośpi tak do 15.00 :ico_sorki:
ona miała dwie drzemki do około 8 miesiąca
jak sie cieplej zrobiło na dworze to wtedy zaczeła spać jeden raz około południa 3-4 godziny i tak jest do dziś :ico_sorki:
rzadko sie zdarzy ze drzemki nie ma wcale :ico_nienie: ale jak zasnie to śpi minimum 3 godziny :ico_brawa_01:
młody też tak ma
no wiesz reguły są takie ale zawsze są wyjątki od reguły. Mój Alanek nie jest wyjątkiem, ale skoro przesypia ok 13godzin w nocy to trudno, żeby jeszcze w dzień mi spał po 4-6godzin bo coś byłoby nie halo

[ Dodano: 10-01-2012, 16:54 ]
Dziewczyny a wasze dzieciaki po obiadku czy deserku też szybciej się dopominają jeść niż po cycku?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 sty 2012, 18:57

Dziewczyny a wasze dzieciaki po obiadku czy deserku też szybciej się dopominają jeść niż po cycku?
obiadków ja jeszcze nie dawałam a jabłuszka to zjada tak z 4-5 łyżeczek dopiero więc za godzinkę i tak chce cyca;)

inia o ile mnie pamięć nie myli to chyba Ty założyłaś spiralkę sobie. Chciałam się zapytać czy zakładałaś tą z homonami czy bez?
I jak możesz napisać to ile zapłaciłąś? I to ginekolog Ci od razu założył?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość