Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 19:31

ale skoro przesypia ok 13godzin w nocy to trudno, żeby jeszcze w dzień mi spał po 4-6godzin bo coś byłoby nie halo
no dokładanie :-)
Dziewczyny a wasze dzieciaki po obiadku czy deserku też szybciej się dopominają jeść niż po cycku?
hahah też się nad tym zastanawiałam, bo Maja jak tylko zje zupke i to dośc sporo to za niedługo chce sie jej jeść mleczka i dziwi mnie to troche, bo wydawałoby się że zupka jest bardziej pożywna niz mleczko.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 sty 2012, 19:44

hahah też się nad tym zastanawiałam, bo Maja jak tylko zje zupke i to dośc sporo to za niedługo chce sie jej jeść mleczka i dziwi mnie to troche, bo wydawałoby się że zupka jest bardziej pożywna niz mleczko.
_________________
może po prostu pić jej się chce;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 21:09

Mojej myszce zrobiłam inhalacje o 19 i przysnęła mi przy tym. Ale musiałam ja obudzić by zjadła.Napełniła brzuszek i zasnęła w ciągu 5 min. Teraz mam labę i wolny wieczór.
Piję kawkę inkę i oglądamy tv

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 sty 2012, 21:16

U nas z tym dojadaniem po obiadku jest różnie, jak je do tego kaszkę to dłużej wytrzymuje,a jak sam owoc/warzywa to najpóźniej godzinaję po chce cyca ;-)

My po basenie, śpiąca jestem jak nie wiem i Antoś też przysypia:-D Lubimy te zajęcia i świetnie się bawimy. Polecam wszystkim ;-)

[ Dodano: 10-01-2012, 20:19 ]
szkieletorek narobiłaś mi smaka na inkę, chyba sobie zrobię ;-)

[ Dodano: 10-01-2012, 20:20 ]
szkieletorek narobiłaś mi smaka na inkę, chyba sobie zrobię ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 sty 2012, 21:45

My po basenie, śpiąca jestem jak nie wiem i Antoś też przysypia:-D Lubimy te zajęcia i świetnie się bawimy. Polecam wszystkim ;-)
Ja najchętniej już bym z mała zaczęła chodzić na basen ale poczekamy chyba aż zima się skończy chociaż zimy nie ma za bardzo w tym roku.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 sty 2012, 21:55

My po basenie, śpiąca jestem jak nie wiem i Antoś też przysypia:-D Lubimy te zajęcia i świetnie się bawimy. Polecam wszystkim
my chodzilismy z Kubusiem bo wtedy ciepło było a z Majcia może na wiosne pójdziemy , choc jak Szkieletorek napisała zimy nie ma w tym roku.
No mała usnęła , starszy tez więc i ja mam labę... chyba jakis film oglądnę na spokojnie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 sty 2012, 21:56

hej dziewczyny :ico_oczko:

wróciłam z Mają od Przemka :ico_oczko: ale był szczesliwy ze córkę widzi :ico_brawa_01:
a Maja mu na dzień dobry walneła tekstem:
"Cześć Tatusiu, Kocham Cie ale daj mi czekoladke" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
chwalił się nią siostrom na oddziale :-D ogólnie fajnie było :ico_oczko:

[ Dodano: 10-01-2012, 21:01 ]
nina0226 napisał/a:
ale skoro przesypia ok 13godzin w nocy to trudno, żeby jeszcze w dzień mi spał po 4-6godzin bo coś byłoby nie halo

no dokładanie :-)
no wiadomo ze kazde dziecko inne :ico_oczko: dlatego napisałam ze moje sa śpiochy oba :ico_oczko: a wiadomo ze czym starsze tym mniej śpi tyle ze mówiac strasze mam na myśli 2-3 lata a nie 5-6 miesiecy bo taki bobas jeszcze powinien duzo w dzień spać zeby sie zdrowo rozwijać, dlatego i w żłobkach i w przedszkolu nawet jest lezakowanie :ico_oczko:
sen to zdrowie :ico_sorki: wiec niech sobie spią maluszki nasze jak najdłuzej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 sty 2012, 22:04

My po basenie, śpiąca jestem jak nie wiem i Antoś też przysypia:-D Lubimy te zajęcia i świetnie się bawimy. Polecam wszystkim
my chodzilismy z Kubusiem bo wtedy ciepło było a z Majcia może na wiosne pójdziemy , choc jak Szkieletorek napisała zimy nie ma w tym roku.
Zima nam nie straszna ;-) a im młodsze dziecko tym lepiej ;-) nie wiem jak to jest na innych basenach,ale my jezdzimy do Nałęczowa i tam po basenie jak Antek jest już wysuszony i przebrany siedzimy sobie w saloniku obok basenu, żeby z marszu nie iść na dwór ;-) muzyczka,ciepło.. "dosycha";-), karmimy go,odbijamy i dopiero idziemy do auta.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

10 sty 2012, 22:06

Cześć :-)

M. na próbę pojechał, dzieciaczki zasnęłam do 20 :ico_oczko:
Serial obejrzałam.Tylko kąpanko zostało.
Aaaaa, wiecie na co mnie naszło dziś- na ziemniaki odpiekane na maśle z mlekiem, specjalnie dziś gotowałam na obiad więcej i sobie teraz dogodziłam :-D

izuś_85, super,że u Przemka coraz lepiej. A jak dziś z tą zastawką, spoko było?

A spiralkę to chyba Kinia założyła, a nie Inia :-)
A swoją drogę to gdzie ona przepadła? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 sty 2012, 22:07

Izuś niezła Twoja córa:-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości